Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
22.7.2009 20:27 - Colombo
on tam něco jako náhled je (pravý horní roh na oknem, tuším), ale nedá se to nikomu poslat:(
22.7.2009 20:31 - Alnag
To jo, ale ten náhled nestránkuje.
22.7.2009 20:32 - Alek
Jj, je tam vyjížděcí Náhled, je to pak vidět i s formátováním (vyjma stránkování). Ukecávali jsme Maxe, aby umožnil i ten klasickej náhled, mám pocit, že se to dostalo i do jeho poznámkovníku, takže je to jen otázka času ;-)

Nicméně, Colombo, takový náhled ti stejně neumožní to, co chceš. Takový náhled když pak někomu pošleš, tak on ho stejně neuvidí, páč pro to nebude mít práva. Uvidíš ho jen ty a admini.
22.7.2009 22:08 - Colombo
Právě, mi by se hodilo, aby se to dalo poslat, třeba zkonvertovat do PDF nebo něco podobného a poslat. Přeci jen člověk mého formátu spousu věcí nevidí.
23.7.2009 01:08 - sirien
Bohové lidi, trochu kreativity.

Uložíte rozepsanej článek. Náhled bez stránkování máte pomocí tlačítka se stejnou ikonkou, jako tady v diskusi (to tlačítko napravo nad oknem pro psaní postu)

Naprosto ostrej náhled jak to fakt bude natvrdo vypadat dostanete, když si uložený článek otevřete znovu tak, že na něj kliknete v banneru rozepsanejch článků pod novinkami.

Už i blbý IEčko umí používat taby, takže předpokládám že i blbý IEčko (Opera a liška zcela určitě) má funci "open in new tab". Taby se (v Opeře a Lišce, jestli i IE umí nějaké takhle pokročilé user friendly věci fakt nevim) přepínají pomocí CTRL+TAB (nebo prostě kliknutím)

Pokud článek uložíte znovu, tak v tabu kde máte otevřenej kompletní náhled dáte refresh (kliknete si, případně CTRL+R, případně F5)

Jako fakt nechápu proč je nutný mít na každou blbost klikátko extra. A když ho fakt chcete - uložíte článek (to pro náhled stejně musíte) a prostě si scrollnete (to k tlačítku taky stejně musíte) na banner rozepsanejch článků, kliknete pravim místo levym a dáte Open in new tab (případně ctrl a kliknete levym)


Konvertování do PDF je AFAIK někde uprostřed task-listu.

Články by co do překlepů a chybnejch tagů a tak měly být korekturovány při schvalování adminem. Pokud chceš korekturu od někoho jiného, mužeš:
1 - otevřít Word
2 - kliknout na článek a dát CTRL+A
3 - kliknout do Wordu a dát CTRL+V
4 - CTRL+S
5 - Odeslat dotyčnému.

Vzhledem k tomu že korekturování je práce na mnoho desítek minut až hodiny Tě tahle úloha trvající necelou minutu fakt nezabije...

takže myslim že jsou (snad až na to PDF) tuny jinejch věcí které tu mají větší prioritu.
23.7.2009 02:03 - Dukolm
pokud chceš pdf tak nový word už umí export do pdf a openofice to umí už hodně dlouho
v nejhorším existující i programy který máš doma jako tiskárnu a přes ně to hodíš do pdf

colombo: myslím že sou opravdu důležitější věci než tohle
23.7.2009 09:00 - Colombo
sakra, ale já to nechci za každou cenu! Proč to na mě takhle hrajete?
Btw. s tím wordem jsi to siriene trochu přehnal. (to je uź lepší to zkopírovat a poslat na IM)
23.7.2009 09:15 - Lotrando
nebo nechat Word, ať to projede.
23.7.2009 10:01 - Rytíř
Tu Ikonku pro náhled jsem teda uplně minul, jak je tam dlouho?
A jak se z toho částečnýho náhledu dostanu zpátky do editace, fakt to musím celý znovu načítat? Nebo jsem ještě někde něco přehlíd..
23.7.2009 10:19 - Colombo
stačí scrollnout dolů
23.7.2009 10:19 - Sosáček
Word? Kacir!

Anyway, uz jsem rikal ze ta moznost menit casto jmeno je super? :)
23.7.2009 10:21 - Lotrando
mě to přijde jako slušná schýza :)
23.7.2009 10:26 - Magus
Je to vadny...
23.7.2009 10:30 - Sosáček
skrvne: Ty ses vadnej a tvoje deti jsou vadny.

Lotrando: no. prave ;)
23.7.2009 10:33 - Magus
Ghrrr!!
23.7.2009 10:37 - Lotrando
On se každej stejně časem prozradí. Jen těch pár prvních dní je to napínavý. Mě spíš většinou mrzí, že to není někdo novej. I když poslední dobou pár přírůstků bylo.
23.7.2009 10:43 - Magus
Jo no Ja i kdyz je to uz rok Dracain,Milamber sakra ten uz se tu dlouho neukazal je ve Skotsku nebo kde takze je mimo kompal...
23.7.2009 13:51 - sirien
Colombo píše:
Btw. s tím wordem jsi to siriene trochu přehnal. (to je uź lepší to zkopírovat a poslat na IM)

Teda, kdybys chtěl PO MĚ abych Ti něco zkontroloval a poslal si mi to na IMku, tak Tě asi pošlu někam. Na IM něco korekturovat fakt jako že ne, a to sem toho už korekturoval relativně dost...

Rytíř píše:
Tu Ikonku pro náhled jsem teda uplně minul, jak je tam dlouho?

Od doby co jsme aktivovali sunrise.

Kárový Eso píše:
Anyway, uz jsem rikal ze ta moznost menit casto jmeno je super? :)

Kdyťs to dělal vždycky. Kromě toho Tě lze snadno identifikovat hned dvěma easy způsobama - první je styl psaní, druhej si nechám jako tajemství pro pozorné :)
23.7.2009 13:59 - Lotrando
pro mě je podstatný, že se pod pseudonymem projevuje o dost konstruktivněji, většinou teda jen do okamžiku, než je odhalen.
23.7.2009 15:24 - Sosáček
To se ti zda, je se projevuju porad stejne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069669961929321 secREMOTE_IP: 18.234.55.154