Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
2.8.2009 22:06 - Sethi
jak mě donutíš? huh? huh?
2.8.2009 22:19 - Alek
Trh tě donutí ;-)
2.8.2009 22:21 - Sethi
you have no power over me!
2.8.2009 22:27 - Alek
Na širokoúhlém webu bude větší prostor pro tvé úchvatné kresby. Promysli to, promysli, na své štěstí pomysli.
2.8.2009 23:07 - sirien
ušijakořidítka píše:
you have no power over me!

Ta Tvoje neširokoúhlá věc stejně zase brzo umře a sem zvědavej kde budeš neširokoúhlej comp za pár let hledat, vezmu-li v potaz jejich výhody a rostoucí oblíbenost...
3.8.2009 07:32 - Jerson
Alek píše:
No, nemyslím si, že posunutí lišty projetků pod logo by tomu hypotetickému návštěvníkovi v něčem pomohlo...

Aleku, popravdě - je mi to šumák, dotyčnému člověku to holt vysvělím a ukážu. Chtěl jsem upozornit na problém, který majís Kostkou návštěvnící náhodní i pravidelní. A pokud míníte Kostku jako stránku otevřenou návštěvníkům, tak byste na to mohli pomyslet. Kvůli sobě změnu nepotřebuju, už jsem si tu zvykl, jakž takž se orientuju a změny nemám rád.
Toť vše.
3.8.2009 08:44 - Alek
Jerson: Jasný, já jsem za každou takovou odezvu rád. I to řešení není špatný, jen si ho neumím v současném rozložení představit.
3.8.2009 08:48 - Argonantus
Za sebe mohu říci, že se Kostka dost zpřehlednila. Občas tu i něco najdu, což nebývalo.
3.8.2009 23:47 - Nerhinn
Na mě projekty původně působily jako jiné stránky, kterýžto dojem ve mě podporuje to, že d20 je na stejné úrovni jako ostatní. Tedy intuitivně bych nevytušila, že se jedná o matku a její dětičky... a než se našlo pár věcí, které mě na d20 zaujaly (což pár měsíců od registrace trvalo), ani mě nenapadlo klikat na nějaké odkazy nahoře - čistě proto, že jsem si myslela, že jde o nějaké spřátelené cizí stránky.
4.8.2009 08:24 - Rytíř
To je dobrá poznámka, Nerhinn, že to v někom může evokovat rozcestník.
Naštěstí mám dnes svůj den a po ruce okamžitě geniální řešení - navrhuji dát za první odkaz v horní liště projektu (za d20) dvojtečku.

Á je to, jak říká náš malej :)
4.8.2009 08:52 - Alek
To je právě otázka, jestli jsou projekty děti té naší "matky" nebo sourozenci. Sama matka totiž není jen rozcestník jejích dětí, jak to bývá, ale v našem případě i tvoří valnou část obsahu.
6.8.2009 12:02 - yokuzava
Nevim proc, ale nejde mi zmenit ikonka uzivatele. Vyberu obrazek splnujici urcene podminky kliknu na tlacitko pro zmenu, neco se nahrava, ale nic se nezmeni. Jak na to?
6.8.2009 12:04 - Sethi
refreshni se. já tě vidím s dráčkem.
6.8.2009 12:22 - Nachtrose
ušijakořidítka píše:
refreshni se. já tě vidím s dráčkem.


Ja ho tu u sebe na opere vidim s ninjou.
6.8.2009 12:29 - sirien
Nachtrose píše:
Ja ho tu u sebe na opere vidim s ninjou.

Protože Opera si bookuje skripty aby se načítala rychlejc. Dej si Refresh.
6.8.2009 12:32 - yokuzava
:) Jsem ja to ale .... Refresh jsem delal samo jako prvni vec, ale nevycistil jsem lokalni cache.
6.8.2009 12:33 - Nachtrose
Refreshovano nekolkkrat ruznymi zpusoby, porad ninja.
6.8.2009 12:34 - yokuzava
Az neco prijatelneho nakreslim tak si sem dam original :)
6.8.2009 12:34 - yokuzava
Ja uz to mam ok, Ctrl+F5 po vysypani lokalni cache.
6.8.2009 12:36 - Nachtrose
Tak u mne taky uz drak, ale ze to zabralo nekolik refreshu a taky to zminovane vysypani cache.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091150999069214 secREMOTE_IP: 54.152.5.73