Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
14.8.2009 01:57 - Gurney
Postavil bych taky za "Označ vše jako přečtené", jsou tu diskuze na které bych se mrknul až v nich bude něco nového ale nezajímají mě zase tolik abych četl posledních 510 postů.
14.8.2009 02:00 - sirien
To jsou diskuse, na které jsi se nepodíval od doby změny layoutu. Kostka registruje přečtenost od počátku nové verse, takže i pokud jsi nějakou diskusi měl přečtenou celou, tak Ti jí do doby, než se v ní poprvé ukážeš v době po přechodu, napočítá jako nečtenou v celé délce.
14.8.2009 07:25 - Jerson
Max píše:
Kuli určitým podivnostem v listování (první strana neobsahovala plný počet příspěvků, při přejití na další stranu došlo k přeskakování příspěvků) se provedla změna systému stránkování. Ozkoušíme, odladíme, uvidíme.

A já si říkal, proč dneska nevidím příspěvek v žádné diskusi, do které napíšu. A pak jsem si všiml, že mě to při kliknutí na diskusi hodilo na předposlední stranu, zatímco poslední s několika málo příspěvky mi zůstala utajená jak při čtení, tak po odeslání. Samozřejmě že pak jsem si všiml počítadla stránek, ale stejně.

Tedy chce to další úpravu.
14.8.2009 07:41 - Nerhinn
Že na stránce jsou zakotvené příspěvky odzadu je rozhodně super (když jsem měla rozečtenou diskusi a někam na hodinu odběhla, tak po návratu jsem musela podle čísla příspěvku vyhledávat, kde vůbec jsem). Teď už by stačilo pouze poslední stranu dát tak, aby v ní bylo posledních dvacet... nebo x.
14.8.2009 09:12 - Max
Upravil jsem skript tak, aby se po odeslání příspěvku vždy přesunul na poslední stránku diskuze.
Předtím to fungovalo stejně, takže k tomu mohlo docházet již před úpravou.
14.8.2009 10:05 - Sethi
Jo, občas se mi to stávalo i předtím.
14.8.2009 13:14 - Lotrando
potřebuju tagy pro center a nadpis, aby mé dílo bylo dokonalé.

jak to mám udělat?
14.8.2009 13:22 - Colombo
a slučování buňek tabulky?
14.8.2009 13:57 - Rytíř
Nadpisy: [h1-3] [/h1-3]

Centrování: [p style="text-align:center"]text[/p]

ukázkový vycentrovaný text

Tabulky: mělo by fachat klasika html kódování, jen místo špičatejch dej hranatý závorky
takže - [table][tr][td] atd.
14.8.2009 13:59 - Colombo
tabulky: mělo by fachat, ale nefachá. Sloučit buňky se mi prostě nepovedlo.
14.8.2009 13:59 - Rytíř
pak patrně colspan a/nebo rowspan Max při převodu ořeže jako neznámý tag..
14.8.2009 14:04 - sirien
Kdo potřebuje tabulky.

Ale vážně - kdo je fakt potřebuje? Na RPG Fóru se na Joeho enormní otravování zavedly a nakonec jedinej kdo je pořádně používal byl sám Joe, a to ještě tak že s nima furt otravoval a neustále všechno převáděl do tabulek - i věci které v nich byly méně přehledné nebo věci kde to nebylo třeba.

Co se týče stránkování - variabilní možnost nastavit si, zda chci nebo nechci opakování postů na poslední stranu (případně kolika) by byl poslední krůček k dokonalosti
14.8.2009 14:04 - Alek
jj, vypadá to tak. Stejně tak nefachaj ty záložky (kotvy).
14.8.2009 14:07 - sirien
jakym způsobem nefachaj?
14.8.2009 14:11 - Lotrando
Colombo asi ty tabulky užije, jeho články mají tendenci k encyklopedičnosti.
14.8.2009 14:11 - Colombo
Sirien: když chcu udělat tabulku, tak jinak než přes tagy to neudelam.
14.8.2009 14:16 - Alek
sirien píše:
jakym způsobem nefachaj?

Neboj, nemyslím ty záložky, co asi ty. Mám na mysli a name.
14.8.2009 14:30 - sirien
Píše:
Sirien: když chcu udělat tabulku, tak jinak než přes tagy to neudelam.

To si nepomůžeš, ani na RPG F nebyly tabulky zavedeny jinak než tagovým způsobem. Moje otázka spíš byla jestli se vyplatí dávat energii do toho ten způsob vypiplávat.
I když kdyby šlo jen o povolení dvou dodatečných tagů tak to je asi jedno.
14.8.2009 16:40 - Jerson
Ten tag pro nadpis tedy funguje nebo ne? Včera jsem se o něco snažil, ale bez úspěchu.
14.8.2009 16:45 - sirien
[h1] Ti vytvoří

Zhruba takovejhle nadpis

Dál to je odstupňovaný přes

nadpis [h2]

a

nadpis [h3]

až po

nadpis [h4]

. Kdysi tu byl i nadpis [h5]... ale ten už tu očividně není...

jak na to koukám, možná by neškodilo lehce zvětšit H2.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.28741097450256 secREMOTE_IP: 3.214.184.124