Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
Autorská citace #61
16.6.2009 07:32 - Jerson
Ty barvičky v tmavém skinu bude třeba poladit, když píšu PMku, připadám si jako agent, jen bílá stránka, na které se objeví písmo teprve po označení.

Btw. myslel jsem, že non.d20.cz nejede, a ono jede, dokonce i v novém skinu.
Autorská citace #62
16.6.2009 08:23 - yokuzava
Asi budu vypadat divne, ale nedari se mi najit kudy k prekladum, nasel jsem jen prekladove klice. Muze me nekdo stouchnout spravnym smerem? diky :) Jinak dneska mi prijde tento web lepe odladeny :) Treba to ze si v prepisu Vzpominek na uchvatna dobrodruzstvi a podobnych vyberu v menicku cast kterou chci a ono to tam samo prejde aniz bych musel klikat na tlacitko se mi moc libi.
Autorská citace #63
16.6.2009 09:09 - Lotrando
v komunitě, při zakládání postav, se vypisuje jen jedna, většinou ta poslední. založil jsem tři.

stále nejde přiřadit uživatele do skupiny, vypisuje, že uživatel neexistuje
Autorská citace #64
16.6.2009 09:27 - Lotrando
Drobnost. Když napíšu článek. Jak se dostanu k jeho editaci. Takovej ten šikovnej panel rozdělaných článků se někam vytratil
Autorská citace #65
16.6.2009 10:16 - Alnag
Odin: Překlady jsou v sekci Články - Pravidla. (Překlady světů jsou v sekci Články - Prostředí). Jen co k nim dostanu i klíčová slova (což je hrozná piplavá a pomalá práce, bude se to hledat snáz... protože jedno klíčové slovo je i Překlad...)
Autorská citace #66
16.6.2009 10:20 - Nachtrose
Lotrando píše:
Drobnost. Když napíšu článek. Jak se dostanu k jeho editaci. Takovej ten šikovnej panel rozdělaných článků se někam vytratil


Zkus:

Max píše:
http://www.d20.cz/editor/moje.html


Ale jak uz jsem psal drive, pres ten link se tam dostanu, ale nevim kudy se k tomu "normalne" preklikat.
Autorská citace #67
16.6.2009 10:23 - sirien
Ten šikovnej panel se vrátil. A nalevo nahoře je ikonka EDITu.
Autorská citace #68
16.6.2009 10:30 - Nachtrose
Píše:
A nalevo nahoře je ikonka EDITu.


Kde? V clanku? Ale treba ja ten muj jedinej nemam jeste schvalenej a nemam se k nemu kudy preklikat.
Autorská citace #69
16.6.2009 10:51 - sirien
Di na úplnej Home (klikni na kostičku v záhlaví) a pod paelem Aktualit najdeš panel rozepsanejch článků (musim ještě říct Maxovi aby ho zobecnil, tohle vracení se je nanic)
Autorská citace #70
16.6.2009 11:01 - Nachtrose
Hmm... tak bud jsem blbej nebo slepej nebo to tam jeste dnes rano nebylo... Kazdopadne ted to uz je zase pod novinkama, jak to bylo na "stare" kostce ( aspon na hlavni strance ). Tak pokud plati prvni nebo druha varianta, tak se omlouvam za zbytecne prudeni.

/edit
Asi byla vazne chyba na me strane, tek jsem uz nasel i cestu, jak se k tomu proklikat.
Autorská citace #71
16.6.2009 11:44 - Quentin
hej, ty doplnky pro skupiny jsou imba :)
Autorská citace #72
16.6.2009 11:49 - Max
V zobrazování panelu rozepsaných byla chyba. Zobrazil se jen když byl člověk na adrese http://www.d20.cz/ ale už se neukazoval když tam bylo cokoliv dalšího, např http://www.d20.cz/? (což je stav po přihlášení). Nyní už by to mělo být zobrazováno na úvodní stránce vždy a bez ohledu na případné parametry.
Autorská citace #73
16.6.2009 11:53 - Jerson
Když najedu na mapku skupin, výpis je opět nečitelný (ve tmavém fontu)
Autorská citace #74
16.6.2009 12:00 - Alek
Jerson: Ve tmavém fontu? Jako v tmavém skinu? Max už tu tuším psal, že tento styl není radno používat, není dodělaný a už ho i stáhnul z nabídky. Byla chyba (asi moje :-)), že tam zůstal, tak sorry. Zatím to musíte vydržet bez něj, asi tak týden, dva.
Autorská citace #75
16.6.2009 12:17 - Max
Píše:
v komunitě, při zakládání postav, se vypisuje jen jedna

opraveno
Autorská citace #76
16.6.2009 12:20 - Max
Píše:
nejde přiřadit uživatele do skupiny

opraveno
Autorská citace #77
16.6.2009 12:51 - Max
Píše:
- vyplnění klíčových slov je zřejmě dost důmyslně ukryté =)
- témata blogu se dají vyplnit až při úpravě, ne při vytvoření


témata by se již měla dát vybrat i při zakládání blogu

Píše:
- dá se přehodit autor blogu? (neměla jsem odvahu testovat)

škoda, podle mě by se i tak neměl změnit, protože tam je pak ještě kontrola ... nabídka odstraněna

Píše:
- záhlaví, které se ukazovalo jako úvodní text v seznamu, bylo poměrně hezké... budu ho oplakávat =)

jde o to že blogy jsou odvozeny od diskuze a diskuze tuhle věc nemají.

Píše:
- klíčová slova na konci článku/autor nejsou nijak oddělená od čistého textu, je to nepřehledné

přidal jsem tam oddělovací linku - asi by chtělo ještě trochu změnit styl

Píše:
- překlep "blog autra"

popraveno

Píše:
- profil u blogů (který se mi mimochodem myšlenkou moc líbí) nezalamuje řádky, vypadá to všelijak (ačkoli když už se člověk zajímá, tak si tam většinou spíš klikne...)

problémem je, že tam spousta lidí používá tagy (což neříkám že je špatně). Pokud bych je zobrazoval, tak by to vypadlo ještě hůř. Nejjednoduší cestou bylo zbavit text tagů a pak vypsat.
Autorská citace #78
16.6.2009 13:00 - Alek
Píše:
- klíčová slova na konci článku/autor nejsou nijak oddělená od čistého textu, je to nepřehledné
přidal jsem tam oddělovací linku - asi by chtělo ještě trochu změnit styl

Já už to trochu včera styloval, ale nejelpší by asi bylo vložit před ty klíče buď text Klíče: nebo nějakou ikonu, např. něco takového:

Autorská citace #79
16.6.2009 13:28 - Sethi
"klíčová slova" mají stát za totéž, co výběr témat přo tvorbě blogu (článku)? pokud ano, tak se v seznamu růžovoučkých blogísků vybraná klíčová slova nezobrazují.
Autorská citace #80
16.6.2009 13:40 - Sethi
záložky "mé články" a "založit," ke kterým se, byť oklikou, lze dopracovat, nedaly by se zpřístupnit nějak lépe? vím, že už se tu něco takového řešilo, ale já vždycky musím mít něco spešl =)

a ještě jedna zvědavá - ten obrovský prostor úplně dole má nějaký hlubší význam, nebo tam jen tak... je? =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085942983627319 secREMOTE_IP: 44.210.107.64