Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
Autorská citace #81
16.6.2009 14:19 - Max
Píše:
v seznamu růžovoučkých blogísků vybraná klíčová slova nezobrazují

doplněny
Autorská citace #82
16.6.2009 14:20 - Max
alek: něco menšího by tam nebylo? :)
Autorská citace #83
16.6.2009 14:25 - Sethi
při úpravě ankety se mi nedaří změnit tvar již dříve položené otázky, nejde ani smazat.

posouvání a přidávání nových otázek funguje bez problému, smazání ankety taktéž. smajlík v dotazu k potvrzení smazání ankety ve mně budí dětskou radost (a chuť ještě si něco smazat).


když už ty klíčová slova jsou, bude se dát posléze podle nich vyhledávat prostým kliknutím na konkrétní tag?
Autorská citace #84
16.6.2009 14:44 - Alek
Max píše:
alek: něco menšího by tam nebylo? :)

To je děsný, všechno, aby mu člověk dával na podnose :-)



A přimlouvám se za klikací klíče, jak popisovalo to ušisko (ten nick se nedá přečíst, natožpak přepsat :-)) přede mnou.
Autorská citace #85
16.6.2009 16:08 - Sethi
trochu mi chybí to náhodné vyhazování starších článků. občas z toho vypadlo něco fakt zajímavého, na co bych jindy nenarazila.
Autorská citace #86
16.6.2009 16:37 - Faire
Pod to se rozhodně podpisuji, a považuji to za celkem důležitý bod - jinak se především nováček ke starým věcem nejspíše nedostane (protože je líný nebo prostě netuší, že ho tam něco zajímá).
Autorská citace #87
16.6.2009 17:48 - sirien
Když kliknete na ouško článků, tak ukázkové články které se zobrazují u jendotlivých knihoven... aha, měly být generovány náhodně. Chjo.
Autorská citace #88
16.6.2009 23:43 - Sethi
při úpravě posledního nového příspěvku v diskusi se diskuze časově "zařadí" na úroveň příspěvku předchozího. patrné je to obzvláště při oživování starších diskusí, zmizí z čerstvých novinek. při editu starších příspěvků, které jsou něčím překryté, k tomu nedochází.

potvrzeno pro růžovoučké blogísky, diskuze ke hraní i diskuze ke článku.

//edit (a zároveň důkaz =P ): diskuze pak puntík nového příspěvku ukazuje (otestováno - děkuji alnagovi, který mi byl nevědomky morčetem.), je však posunutá v seznamu na pozici udanou příspěvkem předchozím.
Autorská citace #89
17.6.2009 00:14 - UživatelProTest
Takže pokud dobře chápu. Napíšu příspěvek -> bude v novinkách.

Jo, pod jinym uživatelem ho vidim, takže ho teď zedituju.

No to mě ... zmizel ... normálně zmizel ... jak tohle je možný?

urá .. huž je to uděláno huž je to hotovo
Autorská citace #90
17.6.2009 00:31 - Sethi
*potlesk*

strhující =)
Autorská citace #91
17.6.2009 00:36 - Sethi
tak já si zase něco vymyslím.

když je u vkládání ikonky pro článek výslovně uvedeno, že bude převzorkována na 140x100, a když už si teda někdo třeba dá tu práci a vytvoří přesně tak velkou ikonku, aby ji automatizované převzorkování moc neubližovalo, jaký má potom kostka důvod převzorkovávat obrázky článků na úvodní stránce, které nejsou už úplně "in," na menší formát, když stejně zachovává to 140x100 pole, ve kterém pak smutně plave ten scvrklý obrázek?

edit: ok, to byla výmluvná a strašidelně rychlá praktická odpověd... =)
Autorská citace #92
17.6.2009 00:40 - Alnag
Sethi: To už řešíme. Původní idea byla (AFAIK), že ten první obrázek bude větší a ty další budou převzorkované na 140x100, akorát se nám někde cestou poněkud zašmodrchala. No... takže prostě tak. :)
Autorská citace #93
17.6.2009 00:58 - Sethi
tohle bylo bleskurychlé, skvělé, okouzlující (ano, připravuji si půdu pro další... um... návrhy...?)

prostředí: růžovoučký blogísek. hraje: jedna ikonka o rozlišení něco mezi 100x100 (pro seznam s malými ikonkami - všichni blogískoví autoři) a 140x140 (pro seznam s většími ikonkami - jeden blogískový autor).

uvnitř samotného blogu je situace nenásilná. ikonka zůstala nezměněná, má sexy rámeček.
v seznamu blogísků jednoho autora ale trochu plave v poli určeném pro 140x140, zatímco v seznamu všech blogísků expanduje mimo svépole pravomocí.

v případě ikonky větší než 140x140 se ikonka elegantně scvrkne na tuto hodnotu, takže nastává problém jen se třetím případem (míchaný seznam).

...a já už abych radši šla...

(a stejně ne - ještě jsem si dodatečně všimla, že v seznamu od jednoho autora nejsou zobrazována klíčová slova. ale to jen tak na okraj)
Autorská citace #94
17.6.2009 07:35 - Jerson
V preferenci projektů si můžu zaškrtnout i web non.D20, který ale už nebude existovat. Pochopil jsem správně že tahle položka bude časem nahrazená CPH?

Btw, když vyřadím zobrazování článků a diskusí v jednotlivých projektech, nevidím je pak ani v případě, kdy přímo do daného projektu vstoupím, píše mi to, že nic nebylo nalezeno. To je bug nebo featura?
Autorská citace #95
17.6.2009 09:12 - Rytíř
V panelu novinek se nadále zobrazuje Dungeons & Dragons 4e (II), místo krásného ampersandu... :)
Autorská citace #96
17.6.2009 10:17 - yokuzava
Mno a "Hrani DnD ... " je s krasnym ampersandem...
Autorská citace #97
17.6.2009 11:30 - Max
Píše:
můžu zaškrtnout i web non.D20

Dík za info ... vyřadil jsem ze zobrazování projekty které nyní nejsou aktivní.

Píše:
když vyřadím zobrazování článků a diskusí v jednotlivých projektech, nevidím je pak ani v případě, kdy přímo do daného projektu vstoupím


je temu tak, novinky v pravém panelu se řídí nastavením které si uživatel nastaví v uživatelských novinkách.
Autorská citace #98
17.6.2009 11:48 - Magus
Jo a když se prispevek zbarvi do zluta tak to znamena ze sem ho neprecetl ze jo...Tak jak to ze je zlutej uprostred a na konci ne??
Autorská citace #99
17.6.2009 12:14 - andtom
Tak také příspěji k obecnému veselí:

Lidi a co si lepíte po krajích monitoru? To je bezva, že se pamatovalo na dostatečný prostor po obou stranách, kde nic není ... vlastně tam něco je - místo ozdobných andělíčků nějaké kytky nebo co. Vida, bylo pamatováno, aby se kam dalo lepit odkazové lístky nebo žvýkačky, paráda. A co pak já, mám monitor 4:3, ale jaký luxusní odkládací prostor musí teprve být na 16:10 nebo 16:9.
17.6.2009 12:20 - Sethi
celá ta věc je stavěná pevně na 1024px na šířku (za což jsem neskonale vděčná, nemyslím, že bych se v příštích několika... letech... plánovala pohnout na větší rozlišení, než mám).

zapomněla jsem si pochválit, že mi teď červená kostka hezky ladí se zbytkem systému =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060011863708496 secREMOTE_IP: 44.205.5.65