Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
23.10.2009 10:49 - Jerson
Parodie? Na parodii je tam vtípků málo, a Indymu nesahá ani po kotníky. Přesněji jestli je Indy na jedné straně stupnice, tak knihovník je na druhé, a mezi nejhorší filmy ho osobně klidně zařadím.
Tedy, Jádro je ještě horší, a film o cestování časem a zašlápnutí motýla (fakt nevím jak se jmenuje, pamatuju si z něj jen scénu "časové změny přicházejí v kruzích", u které jsem měl chuť střílet.)
23.10.2009 10:53 - Nachtrose
Jerson: Butterfly Effect ( Osudovy dotek )? Jednicka byla podle mne skvela, dvojka uz mi prisla jenom jako nastavovana kase.
23.10.2009 11:48 - sirien
LotS? Co se nelíbilo na hlavním záporákovi LotS? Rahl je docela stylovej.
23.10.2009 12:18 - Blaine
sirien: Nevim jestli videli vsechno, ale ze zacatku (rozumej prvnich par dilu) nic moc i Rahl. Pak se to rozjede, jenomze je treba nejak prezit ten zacatek:/
23.10.2009 15:25 - Jerson
Nachtrose - skvělá? A dvojka? Ne, to musel být jiný film. I když ono se točí pokračování kdejaké slátaniny, takže je docela možné že existuje i nějaké k tomuhle filmu, ale v souvislosti s tím filmem co myslím se "skvělé" dá použít jedině v negaci.
23.10.2009 15:34 - Nachtrose
Teda nevim, zda byl Butterfly Effect o nejakem zaslapavani motylu, ale v case se v nem v podstate cestovalo. Mladik ( Ashton Kutcher ) mel za svuj zivot tu a tam nejaky blackout a pozdeji zjistil, ze se dokaze ( pokud se dostatecne soustredi ) prenest do nejake udalosti v minulosti a neco zmenit. Verno teorii chaosu, kdy i mavnuti motylych kridel muze rozpoutat hurikan na opacne strane planety, byly vysledky tehto drobny a dobre minenych uprav ne vtak uplne pozitivni...

Je to ten film co myslis, nebo jde o neco uplne jineho?
23.10.2009 15:42 - Felouen
Asi vím, o jakém filmu se baví Jerson, je to na motivy slavné knížky, ale nemohu si teď vzpomenout kdo jí napsal, nějaký sci-fi autor jako Bradbury nebo podobný a dokonce mám pocit, že jsem viděl konec toho filmu v TV. Nejezdila tam parta těch hrdinů nakonec v džípu, když všechno se začalo měnit a stávat se z toho pravěk s dinosaury? Tma, déšť... akce v budovách, kde se bojí menších diníků a příšery ve vodě (nějak se tam dostala voda a plavali tam). :D
23.10.2009 15:44 - Bouchi
IMHO Jerson myslel spis Lovce dinosauru. (Chudak Bradbury.)
23.10.2009 16:09 - Nachtrose
Jo, uz asi vim. Delali tam vylety v case a jednou tam jeden z nich prislapnul motyla a privezl ho na bote domu... Bohuzel jsem to videl. Strasna hovadina.
23.10.2009 16:09 - Felouen
Mám to! Já věděla, že to byla knížka od Bradburyho, byl to "A Sound of Thunder", film se jmenoval stejně a je z roku 2008, tady je na něj trailer. Že jsi myslel tohle, Jersone?
23.10.2009 16:19 - Nachtrose
Osobne bych se priklanel k Bouchimu. Tak pockame, jak to Jerson rozsoudi ;-)
23.10.2009 16:21 - Ebon Hand
jj, to je jeden ze správných adeptů. Film se jmenuje Lovci dinosaurů
A ta hláška je "evoluční vlny přicházejí v kruzích", dokonalý výplach. Jasný adept do žebříčku!
Slibuji, že Vám každý týden připíšu jeden film ze své knihovny. Mám tam mnoho adeptů! :-)
23.10.2009 16:30 - Bouchi
Nachtrose: Neni co rozsuzovat, jde o tyz film, ja pouzil cesky nazev, Felouen originalni.
23.10.2009 16:42 - Ebon Hand
A abych přidal jeden hned, tak co třeba Strážci vesmíru?
23.10.2009 16:43 - Nachtrose
Bouchi: aha. no kazdopadne jsou mizerny oba :-)
23.10.2009 16:45 - Nachtrose
GO GO POWER RANGERS!!! jj, to je taky perla. Byt to v kreslene podobe anime, mozna by to jeste za trochu stalo, ale takhle...
23.10.2009 17:02 - Ebon Hand
POWER RANGERS!!!! :-) Pamatuji dokonce reklamy na CT, to je prostě úlet. Filmů je několik. Všechny stejně šílený.. :-)
23.10.2009 18:25 - Jerson
Jojo, našli jste to, to je ten správný film, ten pravý odpad. Cigareta zkrátí život o čtyři minuty, slenička alkoholu o šest a Lovci dinosaurů o hodinu a půl (plus deset minut, protože si na uklidněnou dáte panáka a cigárko)

Btw. dvoudílný film Bermudský trojúhelník, tuším že to letos dávali na Nově, taky podobná zhovadilost, ale z toho jsem viděl jen pět minut, jsem to vzdal.

Strážce vesmíru jsem snad někde taky zahlédl ... asi.
23.10.2009 18:34 - Nerhinn
V Bermudském trojúhelníku hrála Catherine Bell, to nemohlo být špatné :D
23.10.2009 18:38 - Felouen
8ouchi: Jo aha, ja jsem vygooglila pod tvym nazvem neco uplne jineho - film z roku 2000, ceksy Lovci dinosauru ale anglicky The Dinosaur Hunter, a tak jsem myslela ze myslis neco jineho a dal tam ten anglicky nazev. No jasne! :)

Jerson: Bemudsky trojuhelnik? Mam pocit ze to bezelo pred rokem, nebyl pribeh ten, ze skupina ruznych individui (spicky ve svem oboru) jsou poslani multimiliardarem zkoumat tu oblast? Pokud ano, tak to jsem videla, a docela souhlasim, nelibil se mi ten konec. Pozdeji tam totiz byly cachry s alyernativnimi realitami, kdy se postavy samotne i zmenili, ale pamatovali si ten druhy zivot, takzenapr. nekomu zije matka, dalsi nemuze chodit na nohu a dela jinou praci, treti ma dalsi dite atd. A ta konecna realita ve ktere ziji se mi moc nelibila...

Power Rangers GO! Oh yes, PR jsou super a vzdycky byli, je to nadherne na vzpominani na doby, kdy vam vsechno pipadalo nove a skvele a ty klise a hrozny veci jste v tom nevideli. :D A nejlepsi je zeleny strazce vesmiru s jeho dracim zordem a fletnovym kratkym mecem! Juch!

Jinak vazneji, prvnu dily rangeu mely neco do sebe, protoze mely pribeh a nebylo to co dil to znicene monstrum. A co jsem se divala na Jetixu, tak ty uplne prekombene posledni serie, kde skoro ani nepoznate ze to jsou PR (magicka zeme, jejich obleceni, tolik ruznych magixkych potvor) vypadaji, ze tam mozna je nejaku solidni pribeh. :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08495306968689 secREMOTE_IP: 44.203.219.117