Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
25.10.2009 11:25 - Argonantus
Mimochodem, když už je o tom řeč - Top Gun byla taky docela kolosální kravina.
25.10.2009 11:50 - noir
Jerson: Ten spor o svobodu. O svobodu člověka i Boha. Vede se od středověku. Já bych teda ve vesmíru Knowingu žít nechtěl - člověk v něm totiž svobodu nemá. Vše je předpovězeno, je jedno, co uděláš, Bůh to stejně naplánoval. Andělé sice na konci tvrdí, že děti mají právo volby, ale současně ho Bůh upřel oněm lidem, kteří žili po 50 let na zemi.
25.10.2009 12:01 - Sadako
Sunshine = nablýskané quasifilosofické nic.
25.10.2009 12:14 - Colombo
Svoboda volby je jen iluze.
25.10.2009 12:41 - noir
Díky za hodnotný názor.
25.10.2009 13:13 - Jerson
Tedy, když kouknu na stránky csfd, tak film který považuju za špatný je hodnocený plus mínus stejně jako film, který se mi líbí - tedy až na pár výjimek jako Indiana Jones a Posední křížová výprava, který stojí opravdu vysoko.

I když jak koukám na žebříček nejhorších filmů, tak třeba Lovci dinosaurů, které jsme tu rozebírali, ty jsou hodně nízko.

Napadlo mě kouknout se jak si stojí Robocop - sestupná tendence od "ujde" po "odpad" - to už tedy mluvím o seriálu. V tomto případě musím souhlasit - zejména Robocop 3 byl fakt příšerný, a nevzpomínám si ani na jednu bojovou scénu, která by to zachraňovala.
25.10.2009 13:16 - Lokken
Colombo: Máš v zádobě více podobných "neotřelých" bonmotů?
25.10.2009 13:28 - noir
Jerson: Robocop 3 byl s tím umělohmotným robocopem z Hongkongu?
25.10.2009 13:52 - Jerson
Jo, to byl přesně on - tedy nakonec se ukázalo, že tam byli dva "robocopové" s katanou.

Osobně pořád věřím, že někdo natočí Robocopa znovu a pořádně, ale doopravdy si myslím, že i kdyby k tomu došlo, tak budu zklamán.
25.10.2009 18:56 - Gurney
Ke Knowing: Jsem v tom sám nebo ještě někomu připadlo že první půlka má výbornej WoD Mortal feeling? Ta druhá to pak dokonale zbourá (SPOILER: tak dvě třetiny filmu jsem doufal že se tam neobjeví žádní mimozemšťani a co napadlo scénáristy...)
25.10.2009 20:28 - noir
Vždyť se neobjevili, tak to bylo super, ne?
25.10.2009 21:28 - Jerson
Nevím jestli právě WoD, ale feeling má fakt skvělý, už jsem přemýšlel, že bych tohle téma použil ve svých hrách. Styl těch týpků jsem plánoval použít - i když se tedy obávám, že moji hráči se je při první příležitosti pokusí střelit.
26.10.2009 14:16 - Ebon Hand
Ten starý Den poté mám v plánu shlédnout ve středu během volna.

Včera jsem se koukal na Dark Angel.
Kde hraje Dolph Lundgren neposlušnýho policajta. Přitetí MZ, něco jako dealer z vesmíru (Matthias Hues), ukradne policajtům heroin a pak ho píchá takovou ohebnou rourou od sprchy, co má zabudovanou v ruce lidem a hrotem co má taky v ruce jim pak z hlavy vysává endorfin. A vše za hlášky :"Přicházím v míru!"
Scénář dále nemusím popisovat, vše je úplně klasické.
Jersone určitě by tě nadchlo, že mají blouchačky velikosti UZI, která má kadenci a účinost střel těžkýho kulometu s výbušným střelivem a tak 200 a 300 výstřelů v zásobníku, samozřejmě se pálí jen dlouhými dávkami se zpětným rázem pistole. :-)

Hodnocení některých filmů na CSFD fakt nechápu a jejich žebříčky dlouhodobě ignoruji.
26.10.2009 14:41 - Jerson
Dneska jsem to Knowing zkouknul podruhé, tedy dívala se slečna a já u toho pospával - a přijde mi to jako dva filmy v sobě, které se volně prolínají, a jeden pak přejde v druhý.

Zbraně ve filmech raději nebudu komentovat, ve filmu pořád platí "čím víc munice vyplýtváš, tím jsi víc cool postava". Ale fakt mě pobavilo v G.I.Joe, že mají příruční energetickou zbraň veliskosti pistole, ale hlavní záporačka ještě tahá MP7 - nicméně ji použije jen jednou, a to na maníka v kyberpancíři.
26.10.2009 15:49 - sirien
Pety píše:
Siriene tady jsi (mimochodem velmi ehm roztomile) zkombinoval nazvy dvou filmu.
Dne pote-(katastroficka blbost kdy se behem 4 dnu totalne zmeni klima planety(a to ani nedojde k atomove valce)
a 28 dni pote-velmi zajimava zombie zalezitost od Dannyho Boyla

Sem věděl že to mám blbě.
Samozřejmě jsem mluvil o Den poté.
26.10.2009 16:16 - sirien
To co jsi vynechal z tématu do záhlaví

Dungeon siege #2 - #5
Žoldák: Legie zkázy #71

Dovolím si připomenout Max Payne - film podle akční hry který je rozvleklý, nudný, akce je až na konci, proslavený bullet time tam je použitý jen jednou, navíc v okamžiku, kam se vůbec nehodí, tam kde by se hodil totálně chybí... jediné co na něm bylo dobré bylo grafické provedení vlivu té drogy, ale zbytek byl shit, shit, shit... #47


skončil jsem u #88, pak budu pokračovat...
26.10.2009 17:18 - Colombo
Dungeon siege spadá hned po to první. K Max Paynovi se nikdo jiný nevyjádřil. Nebudu nahoru dávat věci, které někdo prohlásil a ostatní s tím třeba nesouhlasili.
26.10.2009 19:02 - sirien
No, pokud se někdo vyjádřil a nikdo další nenapsal opak, tak nevim proč to nepočítat - v nejlepších filmech to tak u těch co neznám dělám - když nemá nikdo nic proti tak proč ten názor zpochybňovat. Odebrat se to dá vždycky.

Filmy od Uwe Bolla bych klidně rozepsal - třeba já fakt nevim, co od něj je a co ne a myslim že v tom nejsem sám.
26.10.2009 20:53 - Felouen
Mám nového adepta - Planeta Opic z roku 2001. Ze začátku to vypadá zajímavě a ten opicoidní makeup je určitě hodně cool a realistický, ale ten příběh má takové logické díry a nesrovnalosti, že člověk má chuť po shlédnutí třískat hlavou o zeď.
26.10.2009 21:26 - sirien
Ještě tu máme "the sound of thunder" #190 (aneb Lovci dinosaurů)
Ebon navrhoval Strážce vesmíru #195
Jerson Bermůdský trojúhelník #199
Ode mě The day after (Den poté)
Sadako #224 Sunshine
Já si dovolím přidat Jádro (naprostý fyzikální hovadiny ohledně tlaku v podzemí, vrtání, jmenovité použití unoptania... by ještě šlo odpustit. Ale to, že samotná zápletka filmu naprosto odporuje elementární fyzice, geometrii základní školy a logice samotné... to je fakt moc)

To co je mezi posty #88 a #190 je převážně flame mezi mnou, noirem, argem a tak a vzásadě to nemá moc smysl číst.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087265014648438 secREMOTE_IP: 44.213.75.78