Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
5.11.2009 09:13 - Magus
Jj to mě zajimá...
5.11.2009 09:51 - Jerson
Ještě pořád se katastrofy filmují jako ničení modelů?
5.11.2009 10:38 - Colombo
no, já to tam napíšu rovnou, už kvůli neschopnosti si nastudovat materiály.
5.11.2009 11:49 - sirien
Píše:
no, já to tam napíšu rovnou, už kvůli neschopnosti si nastudovat materiály.

tomu říkám progresivní přístup v rámci důvěry v americkou trendovou kinematografii :D
5.11.2009 15:03 - Sosáček
Pche. Knihovnici jsou vyborni :D
5.11.2009 15:31 - Pety
Jeste bych tam doplnil krale artuse ten me taky strasne tocil

(tak shizofrenni film sem v zivote nevidel)
5.11.2009 15:32 - Sosáček
Ale ten chlapek sukajici ve zbroji inspiroval dost sermiru v cechach, co jsem se bavil s par slecnama.
5.11.2009 15:36 - pety
ehm?co?

Jako ten co ho pak hned Stellan Skarsgard podrizne?
5.11.2009 16:03 - noir
Tak 2012 je fakt vynikající film. Pokud si odpustíme pár zcela drobných logických děr (jakože scénárista v půlce filmu najednou zapomněl na to, čím je Země ohrožená), zřejmě nesmyslnou fyzikální premisu (no a co) a vypustili bychom zcela zbytečnou a špatnou poslední půlhodinu, tak jsem se minimálně dobře bavil.

To ničení je opravdu epické. Představte si scénu, ve které se obří ruský Antonov pokouší uletět z rozpadajícího se města, prolétá mezi padajícími mrakodrapy (z nichž padají zcela věrohodně lidé), celá půda města se propadá do pekelných hlubin, všude je kouř a dým, celé to vypadá náramně dynamicky a postavy na palubě jsou k tomu ještě docela vtipné a některé bych si dokázal i oblíbit (ruský zbohatlík a jeho silikonová milenky+bodybuard+parchanti jsou neodolatelní).

Patos tomu zcela odpouštím, ostatně kde jinde by se už měl objevit, než u filmu, kde zemře 99,99 procent lidstva.

Potěšilo mě pár scén, kde člověk netrpělivě očekává, že konečně nastane nějaká událost, a když přijde, tak se z toho raduje. Naopak mi bylo líto, že nevyužili pár motivů, které se vyloženě nabízely - když už je tam něco jako Archa a k tomu postava jménem Noe, tak tam do pytle narvu aspoň nějakou tu aluzi na holubici.

Jen by mě zajímalo, čím tohle ničení hodlá Emmerich překonat příště.
5.11.2009 17:09 - Fibriso
2012 je taková křesťanská poropaganda, že komunistické budovatelské filmy blednou závistí....

Btw, viděl někod film DOOM?
5.11.2009 17:18 - Pety
Píše:
viděl někod film DOOM?

Jop, ten by tu taky patril kdyby nemel TU zaverecnou sekvenci
5.11.2009 17:53 - Colombo
Fibriso: vidíš, málem bych zapoměl.
5.11.2009 18:02 - noir
Fibriso: Tak to je naprostá blbost. A navíc neznalost.
5.11.2009 18:05 - Nachtrose
Fibriso píše:
Btw, viděl někod film DOOM?


Bohumzel videl.
5.11.2009 18:25 - Quentin
DOOM byl fajn ... na jedno zkouknuti doma na netu zadarmo :)

ale urcite nepatri do zebricku toho NEJhorsiho.
5.11.2009 18:26 - Quentin
pety píše:
Jeste bych tam doplnil krale artuse ten me taky strasne tocil

jestli myslis toho s owenem, kde je artus riman a merlin modrej saman, tak jsem proti. Ten se mi libil.
5.11.2009 18:34 - Colombo
Quentin: ty máš nějaký zvrácený smysl pro dobrý film. Hádám, že se ti líbí i jiné filmy na seznamu.

Každopádně, Král artuš přidán.
5.11.2009 18:41 - Sethi
Král Artuš by byl víc než v pohodě, kdyby to celé nedostalo ten kabátek artušovské pseudolegendy jak to bylo do opravdy. Škoda toho, nicméně když člověk vypnul tu část mozku, která říkala "poslyš, oni se ti snaží tvrdit, že je to jako historické pojetí mýtu," tak si šlo ten film docela užít.

Ostatně, Hans Zimmer, he? Kvalita filmu se automaticky zvedá o několik stupňů.
5.11.2009 18:48 - Jerson
Doom - to je asi jako Riddick. Podruhé ho vidět nemusím, ale abych se nad ním vztekal, to zas ne.
5.11.2009 18:55 - noir
V Artušovi s Owenen jsem se bavil nad Tristanem, štvala mě Keira a trpěl jsem nad tím spojením mýtu a historie. Ale jinak akce byla povedená, kamera vznosná a hudba s tím vším ladila. Mě se ten fil vlastně docela hodně líbil

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08807110786438 secREMOTE_IP: 35.173.178.60