Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
6.11.2009 10:54 - Pety
Jerson píše:
Postmana jsem viděl, nevím proč, ale připomíná mi Vodní svět.

Stejnej reziser stejnej scenarista a stejny herec v hlavni roli (Costner) a stejny herec jako hlavni zaporak (Dennis Hopper) a podobne tema
6.11.2009 11:20 - noir
Zcela WTF moment zažívám právě teď - kolegyně mi vyprávěla o včerejším díle Ordinace v růžové zahradě: http://archiv.nova.cz/multimedia/ordinace-v-ruzove-zahrade-2-144-dil-zustan.html

Jde tam o mladého muže, který má v břiše zaraženou minometnou střelu, která může každou chvíli explodovat. A hrdinní lékaři mu ji v pyrotechnických helmách a neprůstřelných vestách vyoperovávají. Je vidět, že herci tomu sami nevěří, ale asi se dost dobře baví. Doporučuju pro smutné zimní večery!
6.11.2009 11:39 - Bouchi
Tyyyjo ... a jak k te minometne strele prisel?
6.11.2009 11:47 - noir
Na cvičáku, nějak se k ní připletl - prostě letěla kolem a on šel kolem a tak nějak se potkali... Fakt doporučuju ke shlédnutí!
6.11.2009 11:54 - Fibriso
vzhledem k tomu, že máma na to vehementně kouká a já se připletl s večeří, tak to bylo tak, že se někam vplížili a ukradli pár minometných střel a blbli s nima a omylem se trefili
6.11.2009 14:11 - Ebon Hand
Jerson píše:
Postmana jsem viděl, nevím proč, ale připomíná mi Vodní svět. Ale zase nebyl až tak špatný.


jj, jak píše Pety, hlavní důvod vidím v tom, že Postaman režíroval sám a u Vodní světa je spolurežisér. Ale neuváděl jsem, že je špatný, dal jsem ho sem, abych znal Váš názor.
A teď jsem si vzpomněl na film, kde jde výprava do nitra země a tam jsou obrovský sály se světlem, kde běhaj dinosauři atd., sakra, jak se to jmenovalo???
6.11.2009 14:12 - Fibriso
Ebon: cesta do středu země (otázka zní která)
6.11.2009 14:20 - Pety
Tak jestli myslite posledni (tu v ktere hraje Brandon Fraser) tak ta je docela slusna akcni komedie ,zadna slava ale rozhodne sem nepatri.

A Postak ani vodni svet sem podle me nepatri protoze ac jsou celkove nepodarene,tak jsou zajimave at uz po technicke strance(vodni svet)nebo alespon tim ze on ten costner je docela dobry reziser(viz jeho westerny)

A prosil bych Colomba o upravu seznamu
6.11.2009 14:29 - Ebon Hand
jj, díky. Myslel jsem tuhle Cestu do středu země, jak tam běhaj lidi v těch zelených kostýmem něco mezi Ninja želvou a laciným ufonem. :-)
6.11.2009 14:34 - Sethi
Přemýšlela jsem, co že ještě nikdo nezmínil Twilight. Pak mi došlo, že by jste pravděpodobně raději zemřeli, než byste připustili, že jste to třeba viděli.

Osobně mě ten film, no... Pěkná hudba, když člověk upustí od toho, že je do vykradená Fontána (ne, nepsal ji Mansell). Jinak je to neuvěřitelně nudné.

Na druhou stranu se docela těším na New Moon. Od 300 první film, jehož hlavní vývozní položkou jsou pěkně vypracovaní chlapi nahoře bez. Děj? Koho zajímá děj? Já chci svoje polonahé indiány.
6.11.2009 14:38 - Alnag
Ušák píše:
Pak mi došlo, že by jste pravděpodobně raději zemřeli, než byste připustili, že jste to třeba viděli.


Jasně, že jsem ho viděl, když o tom furt tak básníš... musel jsem zjistit, co je to vlastně zač.
6.11.2009 14:42 - Jerson
UšIuŠiUšI™ píše:
Přemýšlela jsem, co že ještě nikdo nezmínil Twilight. Pak mi došlo, že by jste pravděpodobně raději zemřeli, než byste připustili, že jste to třeba viděli.

Nejsem emo holka, abych kvůli Twilightu umíral, ale ne, neviděl jsem ho.
6.11.2009 14:44 - Blaine
Usak: Bohuzel musim rict, ze Stmivani me nicim nelaka. Mam spousta jinych veci, ktere bych chtel videt predtim, nez se pustim do Stmivani. Nebo i do precteni predloh.
6.11.2009 14:45 - noir
Uši: Tak to kecáš! Tys snad neviděla tu parodii na 300 s Kevinem Sorbem? Tam šlo jen sixpacky...
A Stmívání jsem viděl, dokonce i s vlastní ženou. A té se líbil hlavní mužský hrdina, mě se zase nelíbilo vůbec nic.
6.11.2009 14:47 - Nerhinn
Mně se na Stmívání líbila hlavní hrdinka - ale musela by stát a nehýbat se, její hraní tomu dojmu dost ubíralo...
6.11.2009 15:18 - Colombo
Upravit seznam? Jsem zmaten. Příliš pro a proti. Přidat něco? Naprosto příšerných Cček je hromada, ty bych tu neházel. Házel bych tu ambiciózní filmy nebo filmy, o kterých se mluví. Protože naprostých sraček o povolávání démonů, které tam nebohé studenty naprosto zmasakrovali je tolik... nebo o vojácích někde atp. atp.
6.11.2009 15:32 - Pety
colombo: a co teda brat seznam jen jako misto kde se shromazduji navrhy na spatne filmy ke kterym se pote nejakou formou(jmenny seznam,carky)dopise kolik lidi je povazuje za spatne?

Ps:pridej tam filmy od Eda Wooda
6.11.2009 15:43 - Ebon Hand
Ed Wood natočil snad jediný scifi, některé spíš vnímám jako úchylné horrory a silně pochybuji, že to někdo viděl. Proč by tam měli být plošně filmy Eda Wooda?
6.11.2009 15:50 - sirien
Nerhinn píše:
Mně se na Stmívání líbila hlavní hrdinka - ale musela by stát a

mít na sobě jen krajkové spodní prádlo?

Ano, Twiligt sem viděl. A nestydím se za to, deset minut zábavy, hodina nudy, třidet minut zábavy. A když píšu zábavy, tak tím mám namysli: "wtf? nenenenene...!!! kurva."
Zvlášť scéna kdy upír poskakuje okolo aby bezúčelně ukázal jak je cool, načež skočí do denního světla a roztřpytí se s nejlacinějšim efektem, kterej sem snad kdy v upířině viděl...

...ano, hop tam s twilightem.
6.11.2009 15:56 - Nerhinn
sirien: Já se u Stmívání bavila docela často. Třeba když upír holce samolibě řekl, že ji rád celou noc pozoruje, jak spí. Úplně to vidím před sebou - slečna spí s otevřenou pusou, tu slina ukápne, tu trochu zachrápe, tu vypustí pšouk... a upír na ni celou noc zamilovaně kouká. To musí být láska :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07112717628479 secREMOTE_IP: 3.238.79.169