Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
30.1.2010 15:52 - Gurney
QuentinW píše:
Kamose to tak vyprudilo, ze si nasel lepsi praci

Tak to by po přečtení předlohy asi šel dát výpověď s nůžkama na plech :)

Ochutnávka opravdového Wanted tady, i když z těch několika obrázků asi nebude moc poznat že filmu chybí mnohem víc než jenom drsnější mluva.

Každopádně Vina Diesela jako Spidera Jerusalema, hrdině zachraňujícího pravdu a nevinné občany města před tyranským Občanským centrem bych viděl hodně nerad (Transmetropolitan, kdo četl, ví o čem mluvím).
30.1.2010 18:23 - Bajo
Mam vyhlidnutych par kousku, ale jeste jsem je nevidel, tak nevim, ale podelim se:
Ator
The Sword & The Sorcerer - ten vypada nadejne (strilejici mec, mwahaha)
The Warrior and the Sorceress - Sword and Sorcery s Davidem Carradinem!

A jedna lahudka na zaver: WIZARDS - fantasy ve kterem je uplne vsechno i nacisti a avatar

Pokud to uz nekdo postoval a ja jen objevuji ameriku, tak se omlouvam :-)
2.2.2010 08:26 - noir
Prosímvás, vy, co jste šťourali, že Mega Shark vs. Giant octopus je kravina - tady je důkaz, že nejslavnější scéna tohoto filmu je založena na vědeckých důkazech:
http://www.iwatchstuff.com/image.php?path=/2010/01/27/mega-shark-infographic.jpg
2.2.2010 10:27 - Jerson
Ten vědecký důkaz jsem nějak přehlédl, přijde mi to spíše jako určení několika faktorů, aby žralok věděl, jak to má dělat. Něco jako "Tohle se nauč za domácí úkol a zítra si půjdeš ulovit prvního Boeinga"
2.2.2010 10:48 - Jerson
(to byl vtip, Colombo)
18.2.2010 14:13 - Bouchi
Vypada to na dalsiho kandidata do zebricku - film Absolutni nula (dnes vecer na TV Barrandov).
18.2.2010 15:53 - Jerson
Ještě že nám TV Barrandov nejde, byl bych v pokušení se dívat a litoval bych dvou hodin života, které raději proflákám jinak.
21.2.2010 18:17 - Lokken
Pro jeho fanoušky: Flynn Carsen se bude dnes od 20:00 honit za kopík osudu na Nově.
Takže pokud vás nezajímá hokej s ruskem nebo nemáte nic (prakticky cokoliv) lepšího na práci...
13.5.2010 09:40 - Deathman
Mno normalne som sa sebeobetoval a dival som sa Andele a Demoni

Ty by tu mali tiez zaujimat cestnu poziciu v sieny hanby
A proc ve Fantastike ?

Bo je to Fantasticka Blbost
13.5.2010 13:10 - Shako
Beowulf mi prisel jako prumer (nic extra, ale zase nic tak hrozneho, aby se to zaslouzilo vystaveni tady).

Planeta Opic - dobry je ten prvni (zakladni, puvodni) film. Ty dalsi jsou pak horsi a horsi... Takze ty bych tam zase klidne zaradil.

Jinak se zbytkem, co znam, tak souhlas.
14.5.2010 01:42 - Panda
Deathman píše:
Mno normalne som sa sebeobetoval a dival som sa Andele a Demoni

A Šifru Mistra Leonarda jsi viděl? Ta se mi zdála daleko katastrofálnější...
14.5.2010 07:18 - noir
Andělé byli horší, mnohem. I když musím říct, že scéna, kdy skoropapež skáče z vybuchujícího vrtulníku a pak se v záři světel snáší na padáku na Piazza San Pietro, je velmi vlivná. Bojím se, že ji z hlavy nedostanu nikdy a je jedním z důvodů, proč se zatím do Říma nechystám...
14.5.2010 07:58 - Jerson
No nevím, Andělé a Démoni nebyli dobří, ale na tragičnost takového Ground Zero nemají ani náhodou.
14.5.2010 09:20 - Noldo2
Co se týká Andělů a démonů, tak už samotná zápletka, že Asasíni se spiknou s Iluminátky, aby za pomocí antihmoty vyhodili do vzduchu celý Vatikán při volbě papeže, je svým způsobem nepřekonatelná. Musíte uznat, že s takovým nápadem se nesetkáte každý den...
14.5.2010 10:03 - Quentin
Noldo2: Anděle a démony jsem neviděl, ale chci připomenout, že kdejaká šílená, kýčovitá nebo obyčejná zápletka se dá kvalitně zpracovat. Např. Fakulta je fajn film, přestože zápletka je "profesoři jsou mimozemšťani a studenti musí za pomoci drog zachránit svět".
14.5.2010 11:55 - akrim
Prešla som najhoršie i najlepšie filmy fantastiky (neviem, či je viac diskusií na toto téma) a rozhodla som sa nominovať remake Súboja Titánov (ani v jednej diskusii som ho nenašla)
Mám celkom subjektívne názory, som laik, videla som pôvodné spracovanie...

Čo sa mi nepáči
- nieje tam Bubu (tá zlata sova sa tam mihne sotva na pol minúty)
- tváre príšer vyzerajú ako krížence aliena a voldemorta (a čarodejky čučia na svet cez chapadlo s okom urvaným z Beholdera)
- je pravda, že jediné príšery, ktoré sa mi páčili sú pegas (je mi ukradnuté, akú ma farbu) a škorpión, predsa len sa na nich nedá čo pokaziť
- medúza (ktorá tiež mala vraj byť bez nosa, ale vraj si to rozmysleli, pretože by vyzerala ako voldemort.. u ostatných to očividne nevadilo).. u nej sa mi páčilo asi tak to lozenie... inak, ten pohyb strieľania z luku mi silno pripomínal pohyb jednotky medúzy s HoMaM (teraz si nevzpomeniem, ktorý diel)
- džin a Cháron, dva zamaskovaný stromáci... džin skamenený (u ktorého súrodenci tvrdia, že by to mal skôr byť ifrít) sa vyhodí sám do vzduchu, keď ho schmatne medúza.. čakala by som, že jej aspoň kožu oškŕvkne.. a Cháron, bez kapuce, ent, ktorý sa rozhodol, že si zo zbytku tela vytesá loď a začne vyrábať...
fajn, príšerky nechajme stranou
- príbeh... príbeh mi pripomína tenkú chatrnú niť, na ktorej sú navlečené goráliky akčných scén...
- akčné scény samotné sa mi zdajú príliš rozťahané a pomalé
- bohovia.. po pravde, keď sa prvýkrat objavil Hádes, som si hovorila, že si konečne Saruman nahodil háv hodný k postaveniu zlého čarodeja...
a to Diovo brnenie.. hrôza... veď cez ten lesk neboli vidieť žiadne detaily
- a to nehovorím o prekrútený mýtov (Zeus bol devkař, ten nepotreboval dôvod na trest)
- a to nehovorím o tom klingonovy (čo majú proti čertovským rožkom?)
- hudbu a efekty si zhodnoťte samy

ale jednoducho celkovo si to zaslúži byť Fail, ani samotný Kraken ma nenadchol a fanatici v uliciach kor nie

jo a já myslela, že Io bol slepý boh prevtelený do korytnačky...
14.5.2010 12:19 - Sethi
Filmu jako celku se zastávat nechci, byl strašný, i když jsem se vlastně docela bavila...

...ale Hádes byl zcela luxusní, od herce až po efekty. A ani to nemá nic společného s tím, že Ralph Fiennes je můj oblíbený herec, hvězdou večera byl stejně Mikkelsen.

I Cháron mi přišel pěkně zpracovaný. Ale z té ženské s bičem jsem měla osypky a jen její smrt trochu vyvážila hořké zklamání ze smrti šéfa ochranky.
14.5.2010 12:51 - Nachtrose
Zenska s bicem?
14.5.2010 12:52 - akrim
IO, tá nesmrteľná je tá ženská s bičom..
a keď Cháron, tak radšej ten klasický v kápi ako oslizlý ent vrastený do lode...
14.5.2010 12:55 - Nachtrose
Io... hmm, nejak si nevybavuju scenu s bicem. Ale to nemeni nic na tom, ze tenhle remake je proste odpad pro slaboduche amiky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081744194030762 secREMOTE_IP: 54.198.37.250