Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
24.5.2010 08:56 - Deathman
...a protoze tam vubec neplatily fyzikalne zakony ...a ze tu jedinou postavu co za neco stala ukradly z jineho filmu ...a protoze tam byly decka ...a protoze super mega moderna archa nevy nastartovat motor pokud nejsou zavrene dvere ...a... a... a...
24.5.2010 10:14 - akrim
a... a... a... to je vše, přátelé!
pridáte do toho zoznamu aj ten remake súboja titánov?
ja len tak zo zvedavosti
24.5.2010 10:35 - Nachtrose
Akrim: jo, ten tam podle mne taky patri.
24.5.2010 10:48 - Deathman
ok Asylum nas este obstastnilo Mega Piranhu a zajtra nas obstastni dobrodruznym snimkem The 7 Adventures of Sinbad
24.5.2010 10:58 - pety
Sirien:No ja jenze to bys mohl do seznamu zaradit klidne vsechny Emmerichovy filmy a minimalne pulku americkejch blockbusteru a fakt vidim pomerne vyrazny rozdil mezi takovym 2012 a treba Kneznou Libusi,treba v urovni remesla(a demence).

Taky se mi moc nepozdava ta argumentace vedeckou presnosti jakozto kvalitou filmu,znam par takovych ktere jsou po vedecke strance blbost ale jako film vynikajici
24.5.2010 11:06 - Deathman
2012 ale medzi ne rozhodne nepatri
24.5.2010 11:50 - pety
To ani netvrdim,co tvrdim je ze existuje zasadni rozdil mezi "standartne spatnym" filmem a nejakym fakt krutopruserem(dost casto je ten krutopruser mnohem zajimavejsi a zabavnejsi)
24.5.2010 12:35 - Jerson
Tak nebo onak Bojiště Země: Sága roku 3000 má špatný odkaz, který vede na Herkula 3D.
A pořád tam chybí Pod Moskvou Filmy v tomto seznamu mají alespoň nějaké scény, na které se dá koukat, nebo se jim smát - nebo u nich zvracet. Pod Moskvou nemá takovou scénu ani jednu, je to naprosto neuvěřitelná nuda. A hlavně první polovina anotace (ten kousek o Stalinovo metru) s filmem vůbec nesouvisí a odpovědný jedinec by za to měl být zasypán v nějaké štole, aby podobný klam už nikdy nezkusil.
24.5.2010 12:42 - sirien
...jsou filmy kde se na vědeckou přesnost dlabe, ale nevadí to tam, protože to tam tak nějak zapadne. A jsou filmy, ve kterých to prostě mlátí do očí a kazí to dojem (případně umocňuje to už tak špatný dojem). Ve Star Wars používají ve vesmíru miny které dělají dzoiiinggg když vybouchnou - ale sakra sou to SW, v těch si miny můžou klidně dělat dzoiiinggg uprostřed vakua, a co jako? V jiných filmech to je ale přesně naopak.
Podobně jsou filmy které jsou nanic kvůli debilním klišé - a jsou filmy, kde si klišé zase velice užiju. Nebo filmy, kam sedí rozdrcaná kamera (noir kdyžtak může doplnit jak se tomu říká odborně) a filmy, kde to použili, ale je to fakt na zabití. Atd. atd. ...

no, a u 2012 to bullshitování vědy prostě fakt sere, říct to mírnějc by bylo fakt neadekvátní dojmu který jsem z toho měl.

souboj titánů jsem neviděl a potom co jsem slyšel ho ani vidět nechci, což myslím docela vyjadřuje že by mě v tom seznamu nerušil... ale asi by se k tomu měli vyjádřit ti co ho viděli.
24.5.2010 12:44 - sirien
Jerson píše:
Pod Moskvou nemá takovou scénu ani jednu, je to naprosto neuvěřitelná nuda

z tohodle důvodu sem sem chtěl navrhnout novýho Robina Hooda (fakt děs, vyhněte se tomu), ale pak sem si řek že v té nové stylizaci to nemá s fantastikou nic společnýho, takže...
24.5.2010 13:21 - Lotrando
je tady z toho taková prapodivná soutěž
24.5.2010 13:28 - pety
Mno vzhledem k tomu ze Hooda dneska budem probirat s Jironem (uz asi potreti)
tak reknu jen ze mne se zdal jako dobrej extended trailer na DVD s Directors Cutem(fakt uvazuju ze si ho koupim) i kdyz jako film docela saje.

A ze by nemel zadnou dobrou scenu tak to bych vazne nerekl,spis je strasne rozbitej a brutalne prostrihanej.

A prince of persia je taky strasnej fail mimochodem i kdyz na Toma Cruise ehm teda R. Fiennese ze Souboje nema naprosto nic.

Edit:Sirien:
Vidis ja jsem si prave u 2012 rekl jo bude to emmerich bude to strasne blby,pateticky a trapny a ono bylo takze jsem nebyl ani tak nastvanej a v tom kine sem se fakt uprimne bavil i kdyz teda asi uplne jinak nez mel Ronald namysli.
24.5.2010 13:48 - Ebon Hand
Lotrando píše:
je tady z toho taková prapodivná soutěž

jj, líp bych to neřekl. Soupis nemá objektivní vypovídací hodnotu, spíš hovoří o osobních antipatiích a duševní rovnováze nejhlasitějších respondentů. :-)
24.5.2010 13:56 - wraiths
Ebond Hand píše:
osobních antipatiích a duševní rovnováze nejhlasitějších respondentů. :-)
:-D ,No něco nam to je. :-)
24.5.2010 14:00 - Nerhinn
Ebon Hand: C'mon. Jakýkoliv žebříček na internetu, zejména takový, v jehož názvu je "nejhorší" bude nutně dřív či později honěním si ega a soutěží v tom, kdo má "intelektuálnější" vkus (tím zdaleka nemyslím všechny respondenty, z poslední doby mě napadají tak dva). Nesnažím se popřít, že sestavovat takový žebříček je zábavné, kopat do mrtvol je prostě sranda. Ale myslím, že zapomenout na jakoukoliv objektivitu bylo dobré už ve chvíli, kdy se nahoře na vývěsce objevilo Colombo píše:
Vítězy se stávají!
(A ano, tak trochu si tím taky honím triko ;)
24.5.2010 14:08 - Colombo
spokojeni?
24.5.2010 14:12 - Nerhinn
Rozhodně. Jakékoliv unáhledné dramatické rozhodnutí plné skrytých výčitek vůči kritice ve mně vyvolá pocit dobře odvedené práce :D
24.5.2010 14:15 - sirien
Ebon Hand píše:
jj, líp bych to neřekl. Soupis nemá objektivní vypovídací hodnotu

sem myslel že někdo Tvých bohatých životních zkušeností bude trochu odolnější k nesmyslným bludům jako je třeba "objektivní hodnocení", zejména když cílem onoho hodnocení je film...
24.5.2010 14:26 - Ebon Hand
Sirien: Já jsem prostě nemohl jinak. :-)

Když jsem si četl příspěvky za poslední týden, obhajobu a žalobu jednotlivých adeptů tak to už nešlo jinak.
Každopádně si nemyslím, že to bylo důvodem ke smázání. Vaše filozofická diskuze nad jednotlivými filmy se roztáhla na 39 stránek. Což o něčem hovoří.
Takže se nenechte rušit. :-)
24.5.2010 14:58 - Deathman
Tak a muzem znova od zacatku :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087638139724731 secREMOTE_IP: 44.195.47.227