Kultura

Nalar
10.9.2009 11:12
Dungeons and Dragons Online
Neviem ci to tu uz je niekde spominane, ale mam taky dojem ze nie.
V kazdom pripade od vcera sa da hrat DDO zadarmo. Teda zadarmo s istymi obmedzeniami s tym ze v hre su takzvane mikrotransakcie za ktore si kupite spristupnenie napr Monka.
System je na zaklade 3.5 edicie, odohrava sa v svete Eberron. Viac zatial nepoviem kedze sam neviem, v kazdom pripade ak mate vela volneho casu a chcete vyskusat, nech sa paci na domovskej strankevytvorite account ako aj stiahnete klienta.
Autorská citace #1
10.9.2009 11:27 - Nachtrose
Odehrava se to v Eberronu na kontinente Xen´Drik, hlavni hub je pravdepodobne Stormreach. Max lvl byl zvednuty na 20. Zdarma se da ale hrat jen na US serverech. Evropsky provozovatel ( Codemasters ) odmitnul prejit na system mikro plateb, tak ze na EU serverech je porad subscription mod. Chystam se to s par kamosama hrat, ale jeste ani nevime, na kterem serveru. A jinak ano, jedno vlakno o DDO tu uz nekde je.
Autorská citace #2
10.9.2009 19:14 - Fibriso
Fibriso
Server Cannith
Rogue (Yuriko Silvermane) a Sorcerer (Lina inverse)
kdyby mě někdo hledal (o čemž silně pochybuji)
Autorská citace #3
10.9.2009 23:18 - Aeris
Server Khyber
Xamion Nailo (Tempest Ranger lv. 2)

inak je to IMHO celkom fajn, baví ma to oveľa viacej než väčšina free MMORPG, ktoré som kedy skúsil
Autorská citace #4
11.9.2009 00:16 - Nachtrose
Kdyby jste se tak aspon dohodli na stejnem serveru ^^.
Autorská citace #5
3.10.2009 00:04 - Ganamod
Na serveru Khyber jsme založili česko-slovenskou guildu. Pište Glorain (já), Nimster, Yennifferia pro invite, ať to pořádně rozjedeme. Zatím je nás cca 10, všichni jsme začali hrát nedávno, takže podpora v levelování je samozřejmostí.
Autorská citace #6
3.10.2009 13:38 - Quentin
Khyber... ok.

stahuju.
Autorská citace #7
3.10.2009 15:24 - pety
dik za info jsem nemocny a nudim se takze count me in
Autorská citace #8
4.10.2009 22:17 - Nachtrose
Ja s kamosema mame uz par levelu na severu Cannith, takze pokud se nekdo potuluje tam, dejte echo ;-)
Autorská citace #9
5.10.2009 08:32 - Quentin
Zkousim barbara. Ma nekdo uz nejake zkusenosti s tankovanim na vyssi urovni? Co jsem pochopil, tak barbar nebude mit VUBEC ZADNE AC, ale obcas solidni damage reduction a HP pool.

Jinak me ta hra prijemne prekvapila. Je poznat, ze to neni zadarmo od zacatku, ale ze patrila mezi ty "lepsi". Nejhustsi je hlas vypravece v dungeonech :)
Autorská citace #10
5.10.2009 17:22 - Jarik
Tak jsem se taky zapojil.
A jak nemam znalosti EN, tak mi trvalo asi 3 hodiny nez jsem postoupil o level :)
ale jinak se mi to libi. Bych rekl ze vic nez WOWko (to jsem ted nastval asi dost lidi :) )
Jen si nepamatuju jak jsem si sveho trpasliciho kneze valky pojmenoval :)
Autorská citace #11
5.10.2009 20:21 - Blaine
Jarik: WoW ma jine puvaby. Bohuzel pro me vesina puvabu odesla s prichodem Burning Crusade. A zbytek se ztratil jeste pred prichodem Wrath of the Lich King. Ted uz mi jenom staci si precist "news" o dalsi recyklaci stareho contentu a na cele se mi obejevuje tepajici zila:/
Autorská citace #12
6.10.2009 14:39 - Jarik
Kalamo Harion se jmenuje ten muj trpaslicek :)
Autorská citace #13
5.11.2009 21:03 - EdwinCZ
Tak jsem se také připojil..zloděj,zatím amatér
Autorská citace #14
6.11.2009 11:52 - Fibriso
byla založena nová česká gilda - Heroes of Bohemia
takže již jsou dvě :p
Autorská citace #15
6.11.2009 11:59 - Nachtrose
Mam postavu na Cannithu, ale nejak neni posledni dobou moc cas na hrani. Jednak cteni na DnD a v poslednich dnech taky Dragon Age:Origins :-)
Autorská citace #16
6.11.2009 12:10 - Blaine
nachtrose: Jake jsou DA:O?
Autorská citace #17
6.11.2009 12:14 - kin
Suprový!
Teda, nahrál jsem v tom zatim jen pár hodin a zkoušim různý rasy a povolání, jelikož to nechci pořádně rozehrát..protože si nejspíš koupim originál (teď mam ilegálně soslou hru) a rozehraju to potom... .)
Autorská citace #18
6.11.2009 12:19 - Blaine
kin: aaaargh! Ja si to taky chci koupit, ale nemam na to cas... :/
Autorská citace #19
6.11.2009 12:47 - Nachtrose
DA:O? Zatim skveli, i kdyz jako human rogue mam na normalni obtiznost celkem casto trable. A to mam uz plnou skupinku ( + tank, valecny pes Rafík a carodejka ). Jenom ten system skillu mi prijde trochu neprivetivej na prvni hrani. Myslim, ze skutecne neco rozumneho slozim az tak pri druhem, mozna tretim hrani :-) Ted jen tak spis zkousim a lehce tapu.
Autorská citace #20
6.11.2009 13:24 - Magus
Nachtrose ty už to mas?Dragon age? Tj a stojí to z kup?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088114976882935 secREMOTE_IP: 44.210.235.247