Kultura

Nalar
10.9.2009 11:12
Dungeons and Dragons Online
Neviem ci to tu uz je niekde spominane, ale mam taky dojem ze nie.
V kazdom pripade od vcera sa da hrat DDO zadarmo. Teda zadarmo s istymi obmedzeniami s tym ze v hre su takzvane mikrotransakcie za ktore si kupite spristupnenie napr Monka.
System je na zaklade 3.5 edicie, odohrava sa v svete Eberron. Viac zatial nepoviem kedze sam neviem, v kazdom pripade ak mate vela volneho casu a chcete vyskusat, nech sa paci na domovskej strankevytvorite account ako aj stiahnete klienta.
Autorská citace #21
6.11.2009 13:25 - noir
Já mám testovací originálku na stole právě teď. Vypadá moc hezky :o)
Autorská citace #22
6.11.2009 13:35 - Nachtrose
Graficka a zvukova stranka super. Pokud jsem si vsimnul, tak i 100% namluveni. Pribeh OK, nic super originalniho zatim, ale to uz asi ani nejde, takze pujde hlavne o zpracovani, ktere zatim hodnotim kladne. I kdyz obcas se da predvidat, obcas prekvapi a jsem zvedavej, jak se vyvyne ta vetev dal. Jenom ten system je asi o zvyku.
Autorská citace #23
6.11.2009 13:49 - Merlin
Nacht: já už mám originálku od středy :) a pařím
Autorská citace #24
6.11.2009 13:54 - Nachtrose
Originalky sice nemam, ale taky uz tri dni parim a po dlouhe dobe offline gameska u niz zacinam o koupe vazne uvazovat. Nicmene na vyssim miste priorit jsou momentalne chybejici tilesety a core knihy k 4E a k vanocum mozna nejake figurky.
Autorská citace #25
6.11.2009 14:18 - Sethi
Kdo první sbalí Zevrana, vyhrál...
Autorská citace #26
6.11.2009 14:23 - Merlin
at muž či žena :)
Autorská citace #27
6.11.2009 14:35 - Sethi
Dám vám náskok pár měsíců, asi bude trvat, než schrastím počítač, který by to rozběhal.
Autorská citace #28
6.11.2009 14:51 - Nachtrose
UšIuŠiUšI™ píše:
Kdo první sbalí Zevrana, vyhrál...


Na tohoto pana jsem zatim nenarazil. Hraju human rogue a prave jsem dorazil do Redcliff village.
Autorská citace #29
6.11.2009 18:02 - Merlin
Nacht: a ještě dlouho nenarazíš :)

jinak, čeština je docela povedená :)
Autorská citace #30
6.11.2009 19:40 - Lokken
V pondělí mi DA:O přišli poštou, no a... od té doby jen chodím do práce, sedím u PC a sem tam spím.

BTW, sethi, sbalit Zevrana není nic težkého, to takový Alaister nebo Leliana :-)

Edit I.: Já to hraju v angličtině ikdyž to má české titulky, protože mám s překlady špatné zkušenosti. A zatím - stavím DA:O k BG2 a KotOR I.!

Edit II.: Jinak já už táhnu na Archdemona, ale víc už si radši nechám pro sebe a nebudu spoilovat :-)
Autorská citace #31
9.11.2009 07:37 - Nachtrose
Tak pana Zavrana uz mam ve skupine, ale nejak to neni muj preferovany charakter. Nicmene co mam zatim opravdu problem jsou boje s draky. Vzdy mi velmi nehezkym zpusobem natrhnou pozadi. Muj rekord je zatim dostat jej na nejakych 75% HP :-(
Autorská citace #32
9.11.2009 08:11 - kin
No já jsem zatim včera splnil misi v Úniku ve Věži mágů...a ta byla boží! :)

Jinak, kde jste třeba sehnali nějaký "paragony" (Kravý mág, Mystický válečník
atd.) už mám desátej lvl a furt nemůžu nic najít...

A k překladu, taky si myslim že je dost povedenej, narazil jsem zatim tak na dvě drobný chyby a "klíčový slova" zní dobře (Fade > Únik, Abominations > Ohavnosti atd.) a celkově se čte pěkně.
Autorská citace #33
9.11.2009 08:20 - Nachtrose
Tou misi mas na mysli ten snovy labyrint? Tak ta byla vazne super.

[spoiler] Jinak co se "prestizek" tyce, tak jelikoz jedu za rogue, tak me zajimaji hlavne ty. Zatim jsem sehnal Duelistu ( naucila me to jedna slecna v Perle ( bordel v hlavnim meste, jak se jenom jmenuje... neco od D )). Assassina me mozna nauci Zavran, pripadne nekdo od Havranu, Barda netusim a rangera uz vubec ne. Pro bojovniky by se mel odemknout Champion po splneni celeho Redcliffe Castle zachranou Arla Eamona, jeho manzelky i syna. Templar a jeste neco se da koupit od Bodhana v party campu, nekde jsem zahlidnul jeste jeden manual. Blood Mag by sel mozna, opravdu jen mozna naucit od uvezneneho bloodmaga v Redcliffe ( Jowan. jde vubec vzit do party? ) Ostatni mi jsou zatim zahadou. Urcite by se nekde nasel na netu seznam.[/spoiler]
Autorská citace #34
9.11.2009 08:22 - noir
Je to docela pěkný, ale zase tak úplně mě to nechytilo.
Autorská citace #35
9.11.2009 08:51 - Merlin
kin: když nebudeš vědět, mrkni do návodu, je tam napsaný, kde ho seženeš :)
Autorská citace #36
9.11.2009 08:55 - Nachtrose
Jediny okamzik, kdy jsem sahnul po navodu na netu byl, kdyz mi darky zabirali vic jak polovinu meho 90 slotoveho inventare a ja se jich chtel zbavit prerozdelenim do party. Jediny zisk z tohoto navodu byl, ze jsem si usetril pulhodinku save/load orgii. Jinak se u her, co me vazne bavi snazim navodum vyhybat, alespon pri prvnim hrani.
Autorská citace #37
9.11.2009 08:57 - Merlin
nepoužívám návod, jen říkám, že manuál co vyšel ke hře je hodně obsáhlý a je tam popsáno v tabulce, kde koho najde na učení, tak jestli má Kin zájem, tak mu určitou informaci vyhledám .)
Autorská citace #38
9.11.2009 08:59 - Nachtrose
Merlin: to skazi polovinu zabavy. Zvlaste kdyz se ty levelovaci body daji syslit na pozdeji, kdyby mel zajem.
Autorská citace #39
9.11.2009 09:40 - kin
Uvidim, teď jsem si obědnal originál (takže manuál ještě nemám), tak snad brzo přijde...jen mě zajímalo kdy jste ho našli, trochu mě štve že ten bod mám od sedmýho lvlu a sem na desátým a furt nic :)
(a pokud se nemýlím, tak za chvíli budu mít druhej .)

Ale zase mě hodně potěšilo, že si to nemůžu "koupit" jen tak a musim si to zasloužit hraním...takže se docela dost těšim až něco budu moci (a budu se cítit jak frajer, že jsem to konečně dokázal :D)

(jo a myslel jsem tu misi v úniku, celkově únik se mi hodně líbí, ten mě přesvědčil k tomu hrát mága, původně jsem chtěl válečníka)
Autorská citace #40
9.11.2009 10:05 - Nachtrose
Elfi mag bude na druhe hrani, tem mam standardni rogunu. Jinak jak jsem psal, nektere se koupit daji. Ale stoji 15 nebo dokonce 22 zlatych. A toho duelistu jsem se naucil nejak kolem 10.- 11. urovne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089457988739014 secREMOTE_IP: 44.213.75.78