Kultura

Alnag
21.4.2010 14:55
Soundtracky
Pokud máte rádi soundtrackovou hudbu, tak vítejte. A aby řeč nestála, začneme otázkou - Který soundtrack v posledním půlroce vás nejvíce zaujal?
Autorská citace #81
20.5.2011 09:34 - Lokken
Zemřel Ladislav Simon, mimojiné autor znělky k Večerníčku.
Autorská citace #82
20.5.2011 16:16 - vaeranias
Jarik, 5.2.: ciste bubny? Jakekoli japonske taiko, treba Joji Hirota & Taiko drummers, album Japanese Taiko. Pro stret s bandou goblinoidu nebo karibskymi lidozrouty z toho alba treba "Harvest". "Suisei-Hanabi" jede v dobrem tempu taky celkem hned od zacatku.

No a dalsi Japonec, Kitaro, a jeho zhudebnele "Stare povesti Japonske", tedy Kojiki. Je tam treba i skladba predstavujici boj bozskeho hrdiny baje s drakem (Orochi nebo Nageki, ted nevim).
Autorská citace #83
20.5.2011 17:30 - Magus
Úplně lituji, že jsem toho nechal, možná bych to i zahrál;)Skyrim- piano verze
Autorská citace #84
10.8.2011 21:31 - skew
The Battle for Middle-earth II Soundtrack - 07. Pushing Back
Je to mnou, nebo v tom taky slyšíte kousíček Mortal Kombat, v tom začátku ?

(když už, tak celkem stojí za to i třeba profláklejší songy, jako Men of the West nebo The Dwarves Explore)
Autorská citace #85
11.12.2011 15:22 - Nerhinn
Hans Zimmer na Slovensku (natáčení nového Holmese. Možná si to nakonec přeci jen poslechnu.)
Autorská citace #86
11.12.2011 15:38 - sirien
Mimochodem, shánim komplet soundtracky k Doctor Who (Renew), nemáte někdo?
Autorská citace #87
11.12.2011 22:39 - Lokken
Sirien: Z hudby nového Doktora mám řady 1.-5. komplet + expanded vánoční speciál po pětce. 6. řada by podle toho co vím měla používat stejný soundtrack jako ta předchozí. Někde bych možná našel i Torchwood řady 1. a 2.

Jen moc nevím, kdy bych ti to v dohledné době předal...

Edit: Ty soundtracky jsou mimochodem super, Murray Gold fakt umí (já to mám všechno z torrentů).
Autorská citace #88
12.12.2011 13:51 - sirien
Lokken: Bohužel v Německu se mi na kolejní síti nechce používat torrenty, je to tu kapku víc o hubu než u nás a ve valné většině případů mi stačí czshare a rapidshare.
Můžeš mi to někam upnout pls? Nějaká letecká pošta nebo nějakej něco-share? (protože na Silvestrovou Dálavu ses nehlásil a nepředpokládám že bys byl o prázdninách v Praze)
Autorská citace #89
27.2.2012 22:19 - Max
Docela mě zaujak soundtrack k Fairy Tail ...
Autorská citace #90
3.7.2013 18:51 - Max
Attack On Titan OST rychlejší, úderné ... některé mají arabský nádech
Např. http://www.youtube.com/watch?v=F3IY-LI2gAo
Jinak anime taktéž stojí za doporučení
Autorská citace #91
4.7.2013 00:06 - Meldin
Pro me jednoznačně nejlepší soundtrack ze seriálu House of Cards :)
Autorská citace #92
4.7.2013 02:03 - Fibriso
Soundtracky od Two steps from hell

United we stand
For the win

..no nejsou to přímo soundracky, ale jsou super....
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19532895088196 secREMOTE_IP: 35.175.200.4