Kultura

Alnag
21.4.2010 14:55
Soundtracky
Pokud máte rádi soundtrackovou hudbu, tak vítejte. A aby řeč nestála, začneme otázkou - Který soundtrack v posledním půlroce vás nejvíce zaujal?
Autorská citace #81
20.5.2011 09:34 - Lokken
Zemřel Ladislav Simon, mimojiné autor znělky k Večerníčku.
Autorská citace #82
20.5.2011 16:16 - vaeranias
Jarik, 5.2.: ciste bubny? Jakekoli japonske taiko, treba Joji Hirota & Taiko drummers, album Japanese Taiko. Pro stret s bandou goblinoidu nebo karibskymi lidozrouty z toho alba treba "Harvest". "Suisei-Hanabi" jede v dobrem tempu taky celkem hned od zacatku.

No a dalsi Japonec, Kitaro, a jeho zhudebnele "Stare povesti Japonske", tedy Kojiki. Je tam treba i skladba predstavujici boj bozskeho hrdiny baje s drakem (Orochi nebo Nageki, ted nevim).
Autorská citace #83
20.5.2011 17:30 - Magus
Úplně lituji, že jsem toho nechal, možná bych to i zahrál;)Skyrim- piano verze
Autorská citace #84
10.8.2011 21:31 - skew
The Battle for Middle-earth II Soundtrack - 07. Pushing Back
Je to mnou, nebo v tom taky slyšíte kousíček Mortal Kombat, v tom začátku ?

(když už, tak celkem stojí za to i třeba profláklejší songy, jako Men of the West nebo The Dwarves Explore)
Autorská citace #85
11.12.2011 15:22 - Nerhinn
Hans Zimmer na Slovensku (natáčení nového Holmese. Možná si to nakonec přeci jen poslechnu.)
Autorská citace #86
11.12.2011 15:38 - sirien
Mimochodem, shánim komplet soundtracky k Doctor Who (Renew), nemáte někdo?
Autorská citace #87
11.12.2011 22:39 - Lokken
Sirien: Z hudby nového Doktora mám řady 1.-5. komplet + expanded vánoční speciál po pětce. 6. řada by podle toho co vím měla používat stejný soundtrack jako ta předchozí. Někde bych možná našel i Torchwood řady 1. a 2.

Jen moc nevím, kdy bych ti to v dohledné době předal...

Edit: Ty soundtracky jsou mimochodem super, Murray Gold fakt umí (já to mám všechno z torrentů).
Autorská citace #88
12.12.2011 13:51 - sirien
Lokken: Bohužel v Německu se mi na kolejní síti nechce používat torrenty, je to tu kapku víc o hubu než u nás a ve valné většině případů mi stačí czshare a rapidshare.
Můžeš mi to někam upnout pls? Nějaká letecká pošta nebo nějakej něco-share? (protože na Silvestrovou Dálavu ses nehlásil a nepředpokládám že bys byl o prázdninách v Praze)
Autorská citace #89
27.2.2012 22:19 - Max
Docela mě zaujak soundtrack k Fairy Tail ...
Autorská citace #90
3.7.2013 18:51 - Max
Attack On Titan OST rychlejší, úderné ... některé mají arabský nádech
Např. http://www.youtube.com/watch?v=F3IY-LI2gAo
Jinak anime taktéž stojí za doporučení
Autorská citace #91
4.7.2013 00:06 - Meldin
Pro me jednoznačně nejlepší soundtrack ze seriálu House of Cards :)
Autorská citace #92
4.7.2013 02:03 - Fibriso
Soundtracky od Two steps from hell

United we stand
For the win

..no nejsou to přímo soundracky, ale jsou super....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090160846710205 secREMOTE_IP: 44.206.248.122