Kultura

Alek
9.8.2010 19:35
TV seriály
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?

Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
3.4.2011 01:58 - sirien
Alnag píše:
Fringe po prvním dílu vypadal výborně a jak to dopadlo

Oproti tomu co tvrdíš dobře. Pravda, má své slabší momenty, nicméně celkově dobře.
CSFD pro mě rozhodující není, ale tak nějak jsem odpozoroval že se docela vyplatí být opatrný, pokud to tam má pod 60.
3.4.2011 10:43 - Alek
No i po druhym dílu Camelotu nějak nevim, kam s tim. Takovej průměr, žádný velký nadšení. Výprava není vůbec špatná a jinak všechno zachraňuje charisma Bowera a kozy Evy Green :-)
10.4.2011 13:48 - Alek
Kdyby vás někoho zajímal nový seriál Hra o trůny, HBO pořádá 18. dubna premiéru prvních dvou dílů v kině Atlas. Premiéra je přístupná pro všechny zaregistrované.

Veškeré info o registraci i o seriálu najdete na http://www.icefire.cz.

Pokud nevíte, oč jde, mrkněte na ukázku prvních 15 minut anebo spíše na nějaký trailer na tomtéž webu - z těch bude možná jasnější, oč jde, těch prvních 15 minut by mohlo slabší povahy spíše odradit :-D
13.4.2011 20:00 - Night of Triumphator
Viděl jsem první díl Castle na zabití. Je to celkem sranda a určitě to budu sledovat dále. Jen váhám zda se vyplatí stahovat originál nebo jestli mi stačí česká verze (první díl jsem viděl česky dabovaný).
13.4.2011 20:21 - Colombo
originál
13.4.2011 23:15 - sirien
vždycky originál. Dubing ničí významy, ničí intonaci a tím i vyznění celých scén a charakterů, zabijí vtipy... a vůbec.
14.4.2011 08:52 - Quentin
určitě originál!
14.4.2011 19:39 - Night of Triumphator
Já se docela řezal i u té české verze, ale asi si fakt seženu originální verzi (mám samozřejmě stejnou zásadu, beru vždy originál).
25.4.2011 11:20 - Sethi
Mé nadšení z The Borgias neopadá.

Snad jen to, že musím vždycky týden čekat na další.
25.4.2011 12:23 - Jarik
u serialu Castle doporucuji original.
Je to odreagovacka. prijemna.
25.4.2011 13:55 - Alek
Sethi píše:
Mé nadšení z The Borgias neopadá.

Já se do toho pořád nemůžu nějak dostat :-( Místo posledního dílu jsem zatím dával přednost The Kennedys, ale ty už dneska asi dokoukam, tak dojde i na politiku trochu staršího data...
25.4.2011 22:39 - Thorar
Je tu někdo kdo sleduje Heroes a dokázal by mi vysvětlit záhadu dílů S01E00 Genesis a S01E01 Genesis (TV prima rip)? (pod tímhle označením jsem je stáhl) Ta první EN verze je o půl hodiny delší a je v ní dějová linka s policistou mattem a teroristama, a jinak jsou díly téměř identické (krom odlišných manželek, útěku syna za otcem, setkání v taxíku...). To existují dvě verze 1. dílu? Jedna pro amíky a druhá pro ostatní země či co?


EDIT: Macintoush aha, děkuji za vysvětlení :-) měl jsem v tom pěknej guláš díky té neodvysílané epizodě.
26.4.2011 00:04 - Macintoush
Ta první byla, aby to hlavoumi schválili a nikdy a nikde se nevysílala. Vyšla jen jako bonus na nějakém DVD. Kanonická je ta kratší bez teroristů.
17.8.2011 10:45 - noir
Trailer na novou sezonu Clone Wars: http://io9.com/5831328/new-clone-wars-trailer-shows-off-admiral-ackbars-warrior-skills

Začíná mi to připadat trošku přepálené. Ale ufoni tam vypadají skvěle, třeba ti, co obklíčí chudáka R2...
16.10.2017 17:39 - ShadoWWW
Co říkáte na nový Star Trek: Discovery? Moje první myšlenka: "Cože? Oni už zase změnili vzhed klingonů?"
17.10.2017 07:14 - Ugy
noir píše:
Trailer na novou sezonu Clone Wars


Mám pocit že tahle serie SW byla odvysílána už před pár lety. Teď už tři roky vysílají SW Rebels. Který mimochodem měli včera první dvoudíl poslední serie.
17.10.2017 07:37 - Nachtrose
*cough* 17.8.2011 10:45 - noir *cough*
17.10.2017 09:51 - Aegnor
ShadoWWWe, je nějaký spešl důvod, proč jsi tohle napsal do diskuze "TV seriály" a ne "Seriály fantastiky"? :-)
18.10.2017 08:03 - Ugy
Nachtrose píše:
*cough* 17.8.2011 10:45 - noir *cough*


Ok sypu si popel na hlavu:D Svítilo mi to jako nepřečtenej příspěvěk tak jsem nějak nekoukal na datum. No což stane se :D
27.10.2017 11:58 - Shako
Chytla mě nostalgie po StarGate. Koukal jsem na csfd, že Stargate Universe nemá zase tak špatné hodnocení... přestože to v době, kdy to bylo nové v podstatě všichni zatratili po pár dílech (včetně mě). Je tu někdo, kdo to dokoukal aspoň jednu sérii nebo klidně obě?

Aktuálně to zkouším znova. Ty první díly nejsou nic extra, ale postupně se vyvijí k lepšímu. Přestali se řešit základní životní funkce a na scénu přichází zajímavější zápletky (časová smyčka, emzáci...). I ten koncept neustále letící lodi a jednotlivých misí se víc rozpadá na pokračující problémy a zápletky napříč serií, místo řešení jednotlivých úkol v jednom dílu bez návaznosti v dalším díle.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095816850662231 secREMOTE_IP: 18.204.214.205