Kultura

Alek
19.11.2010 19:59
Fantasy komedie
Taky vám při tomto spojení vstávaj vlasy hrůzou, co to zas bude za trapnost? Mně teda jo, ale jen do chvíle, co jsem viděl trailer na film Your Highness. No dobře, zprvu jsem trochu váhal, ale pak jsem si ty nařachlý 3,5 minuty pustil znovu a pak zase atd.

Pořád si myslim, že to balancuje nad útesem, ale pokud dopadne celej film jako trailer, mohlo by to bejt zatraceně dobrý. Navrch si přihoďte Natalie Portman v pancéřovanejch tangách. Tohle by mohlo mít úspěch, ne?
23.12.2010 15:55 - Alek
Hmm, to jsou prostě pošahaný amíci
23.12.2010 17:02 - Olorin
V USA jsou v tomhle směru hodně divní. Ve filmech a hrách jim nevádí, když někomu kulometem ustřelíte hlavu, ale běda vám, když tam ukážete ženský ňadro. :-D
23.12.2010 20:50 - Alek
Olorin píše:
V USA jsou v tomhle směru hodně divní. Ve filmech a hrách jim nevádí, když někomu kulometem ustřelíte hlavu, ale běda vám, když tam ukážete ženský ňadro. :-D

Přesně na to jsem narážel, vadí mi víc tenhle princip než zakrytí Portmanky :-)
24.12.2010 00:48 - WestFlame
A je potřeba zrovna tohle řešit? Vždyť stejně budou k dispozici obě verze, tak se každý koukne na jakou bude chtít... a hotovo :).
24.12.2010 10:45 - Macejko
Žiadne dve verzie nebudú, v kinách to pôjde pekne so všetkými fuckmi a ritkami :)
24.12.2010 17:50 - sirien
Amíci sou pokrytecký slaboši, jejich vůle, morálka, víra a kultura je příliš slabá a proto je dokáže na duševní úrovni ohrozit i jediný pohled na ženské ňadro.
Občas přemejšlim, že bez ohledu na to co tvrdí ve filmech probíhá všechna soulož ve Spojených státech pouze pod peřinou, ve tmě a v noční košili, samozřejmě jen v misionářské poloze.
Ostatně viz pravidla Puritanartu
24.12.2010 23:04 - Radan
Sirien: Docela drsný zhodnocení..

K těm elektromobilům, máš samozřejmě pravdu. Nakoupil jsem to na nějakém blogu s tématy jako: kvůli biopalivům se kácí lesy. A pak prodal dál, jak jsem si to pamatoval. A vzhledem k tomu, že blogy mají za zdroje často noviny či jiné blogy, tak to může být dost pokroucený.
Nicméně myslím, že toto vycházelo z tohoto. Popřípadě z něčeho obdobného. I když z toho taky čiší jistá tendenčnost, proto uvádím i trochu neutrálnější článek
25.12.2010 03:33 - sirien
...asi jo. Před pár dny mě totiž opět dopálil puritanart zcenzurováním jednoho mého tamnějšího oblíbeného autora, což se rozhodně nestalo poprvé. Dneska už nedokážu říct "Deviant"art bez sarkastického přízvuku. Prostě a jednoduše mám teď zase období lehkého dopalu a pohrdáním vůči kultuře USA, tak sem je asi zapomněl šetřit :)
Nemluvě o tom že jejich snaha cenzurovat mladistvým hry, filmy a časopisy je de facto kontraproduktivní dle všech mě známých sociologických, psychologických a sexuologických výzkumů a navíc v době internetu i proti obyčejné logice, což mě poněkud drásá nervy a přijde mi to jako urážka lidského rozumu vzhledem k mé přísně racionální výchově a myšlení.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082217931747437 secREMOTE_IP: 3.237.178.126