Kultura

23.10.2011 21:56 - Allwen
Crowen, opravdu, to už ne, tady by platilo úsloví, ve tvém případě ...mlčeti zlato...
Navíc mi přijde docela nesmyslné schovávat svou identitu a buzerovat okolí. :)
Btw, nechtěl by někdo nadpis rozšířit na Recenze DrD2(aneb kdo se chce vzájemně urážet, pojďte do diskuze) :)
Ne, vážně. Má tu někdo něco hodnotného na obhajobu DrD2?
23.10.2011 21:59 - Allwen
Jo nejlepší je obhajoba, že DrD2 dělali lidi pro zábavu, kteří mají rodiny a práci. :D Hm, to mě popravdě nezajímá, když stojím před produktem v obchodě nebo si objednávám v eshopu příručku. Mě zajímá, zda je dobrá a hratelná (u rpg), ale vymlouvat se na toto... Nevím, zamyslel ses nad tím Crowene?
23.10.2011 22:03 - crowen
Allwen: ako si prisla/prisiel na to, ze schovavam svoju identitu?
23.10.2011 22:04 - Alnag
Allwen píše:
Btw, nechtěl by někdo nadpis rozšířit na Recenze DrD2(aneb kdo se chce vzájemně urážet, pojďte do diskuze) :)


Uvažovali jsme nad tím, jak dál při tomhle vývoji diskuze a samozřejmě by bylo možné nad tím pokrčit rameny, rezignovat a nechat tomu volný průběh. Ale já bych místo toho chtěl apelovat na to, abyste se drželi meritu věci, zkusili se oprostit od osobních výpadů. Pokud to nepůjde, budeme muset téma zamknout, což by byla škoda.
23.10.2011 22:59 - Allwen
crowen, ohledně identity, to nebylo na tebe.
Chtěl jsem se zeptat, už někdo rozjel větší kampaň v DrD2? Více jak jen os? Chtěl bych třeba slyšet, jak se potýká s obyčejným výslechem, který byl řešen podle pravidel při naši zkoušce a naprosto selhal. (To byla ta první a poslední hra)
23.10.2011 23:03 - Crowen
Allwen: mozes prosim napisat, aku situaciu ste pri vysluchu mali a co vam na tom nefungovalo?
23.10.2011 23:07 - Gurney
Myslím, že by byla škoda tohle téme s potenciálem k zajímavé (a věcné) diskuzi (která mě docela zajímá) zavřít jen kvůli tomu, že pár lidí, kteří sem stejně zavítaj jednou za čas když je potenciální možnost se vytasit s hate-trollingem, má problémy vést diskuzi založenou na argumentech.
23.10.2011 23:14 - Quentin
Nam ten vyslech taky moc nesedl. Nebojový situace hodlám řešit už jen zkouškama, tzn jedním hodem.
24.10.2011 00:04 - Merlin
Sice už OT, ale já jsem taky výjimka. Věci mám v převážné většině originální, včetně PC her. A ano, nejdřív si chci věc vyzkoušet, pročíst nebo získat reference, než si ji koupím.
Na reklamy mě nikdy neužilo.
24.10.2011 00:26 - sirien
Allwen píše:
DrD2(aneb kdo se chce vzájemně urážet, pojďte do diskuze) :)

ne, bylo by to moc dlouhý a zabíralo by to moc místa v boxu Aktualit. Bohatě stačí, že jsem to hned se zveřejněním tagnul jako Flame a zároveň jako Komedii/Parodii.
24.10.2011 00:45 - Sosáček
sirien píše:
ne, bylo by to moc dlouhý a zabíralo by to moc místa v boxu Aktualit. Bohatě stačí, že jsem to hned se zveřejněním tagnul jako Flame a zároveň jako Komedii/Parodii.

To je myslim dobrej popis te recenze.

( :D )
24.10.2011 10:09 - Allwen
Oranžový traktore, podle mě je ta recenze věcná a nikdo mě tu argumenty nepřesvědčil o opaku, ani hra samotná. Akorát mě lidi jako ty utvrzují, že mi drd2 nemá, co nabídnout - pokud má takové zastánce...
24.10.2011 10:22 - Quentin
Traktor, co vim neni velkym zastáncem drd2. Jen si rád pokéruje do siriena ;-)
24.10.2011 10:41 - Merlin
No mě o koupi DrD2 nepřesvědčili ani sami autoři před vydáním. A to pro mě rozhodně není důležitá cena, kupuju mnohem dražší věci.
A už vůbec si neumím představit, že bych si to s mými hráči zahrál
24.10.2011 10:50 - noir
Merlin: A to je zase myslím škoda. Občas je dobré potopit se do bažiny, aby si člověk užil čistou vodu.
24.10.2011 11:08 - Bouchi
Jen tak jdu kolem po probdele noci cestou z Essenu a dovolim si poznamenat, ze srovnavat deskovku a RPG pravidla co se snadnosti jinojazycneho ci vicejazycneho vydani tyce je dosti scestne. A jsem presvedcen, ze je Sirien natolik inteligentni, ze vi, proc je to scestne, nebo na to dokaze velmi rychle prijit. Muze si vzit za priklad treba ten letosni Infarkt od CBG, o kterem tu psal. Jeste lepe se to da ilustrovat na hre Drako (taky letosni essenska novinka).
24.10.2011 12:00 - Merlin
Noir: no...ale já to považuju za ztrátu času. Lepší je ho využít na plavání v čistčích vodách
24.10.2011 14:21 - OTÁZKA
Až se někdo bude ptát, proč nemůže existovat jen jedna komunita, je to právě kvůli těmto incidentům a lidem, kteří mají zapotřebí řešit pět let staré křivdy a neustále znovu a znovu a znovu je otevírat. (Ano, někteří jsou místní. Ale každý spor potřebuje dvě strany.)

Jde v tomhle sporu stále ještě o ideologii, nebo jenom o osobní nenávisti? Existenci jedné komunity podle mě nijak nebrání to že Alnaga se Sirienem považuju za kokoty a nečekám že oni si o mě myslí něco lepšího ale v případě že bysme jako všichni mohli být tak trochu kamarádi, tak sem ochotný svoje kokotsví krotit a tolerovat to jejich pokud to udrží v rozumné míře.
24.10.2011 14:33 - Alnag
Ach jo. No, já myslím, že to by tak nějak stačilo. Takže zamykáme. (Fritzs alias Dobytek alias Pravda alias Otázka dostane IP ban, ale nedělám si iluze, že by to nějak pomohlo. Tohle je prostě daň za to, že sem lze přispívat anonymně.)
30.8.2013 01:50 - sirien
(odemčeno - může to být zase aktuální a staré flamy snad minuly)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080317974090576 secREMOTE_IP: 18.234.139.149