Kultura

5.12.2013 15:37 - Gurney
sirien: však to není výčitka, to je předpověď jak to dopadne... zase :)

York píše:
Na D20 bohužel v podstatě ano, na RPGfóru naštěstí ne. Což je možná tím, že tam přispívá víc lidí, kteří zkouší nové hry a systémy a výrazně více lidí ochotných připomínkovat vývoj nových her.

Je pravda, že na rpgf občas krátce ožije diskuze k nějakým těm "netradičním rpg" nebo babicovým dobro...ehm, vlastně amatérským českým hrám. Nicméně praktické diskuze o hraní nebo mástrování už na českém netu prakticky vymřely.
5.12.2013 15:56 - Blaine
Gurney: To je jak rika sirien jenom kvuli tomu, ze lide, kteri chteli neco rict sve vetsinou rekli a bez noveho impulzu od novyhc lidi nic noveho nereknou:)
Ja jsem si svoje nacetl a precetl behem svych brouzdani po ruznych radach a tak a dalo by se rict, ze cokoliv co by me zajimalo vetsinou v nejake diskuzi najdu. Takze me ani nic nenuti neco zakladat.
5.12.2013 17:04 - Beltar
Možná jsme poslední generací co hraje s kostkou a tužkou! :-(
5.12.2013 18:27 - York
Beltar: Nestraš.

Tak zlé to imho není, jen to chce neusnout na vavřínech a trochu se snažit. S něčím k diskusi rád přijdu, ale chce to ještě pár desítek hodin práce.
5.12.2013 19:45 - Vojtěch
Mno, je pravda, že osobní deník se mi lépe vede na mobilu, ale to je jen kvůli složitosti tohoto institutu v Pathfinderu. U jednodušších pravidel je papír fajn, ať na to koukám jak chci.
7.12.2013 14:27 - noir
Nechci kopat do mrtvoly, ale musím. Právě jsem viděl obálku rozšiřujících pravidel k DrD2. A něco tak laciného a amatérsky působícího by člověk dnes pohledal:
7.12.2013 16:32 - Gurney
noir píše:
Nechci kopat do mrtvoly, ale musím...

Možná bych měl mít radost že jsem měl pravdu, ale je to spíš smutné. Fotbalová sezóna už tady nejspíš fakt skončila. No More Games, No More Fun...
7.12.2013 18:57 - Nerhinn
noir píše:
Obrázek

7.12.2013 19:56 - Colombo
Lol
7.12.2013 21:09 - chrochta
Původně jsem chtěl napsat něco o tom, že obálka až tak hrozná není... ale na Fantasyplanet jsem zas po dlouhé době uviděl obálky sborníků jako Memento mori a... jo, je to HRŮZA...
8.12.2013 03:37 - sirien
Hlavně mi uniká, co je na tom obrázku "mocného" - tři kokoti co přežili bitvu a jeden z nich má loot. Hm.


Blaine píše:
lide, kteri chteli neco rict sve vetsinou rekli a bez noveho impulzu od novyhc lidi nic noveho nereknou

Tak já jsem právě řekl... ten článek jsem měl ready pro zveřejnění tři čtvrtě roku nebo tak nějak, tak jsem zvědavej, jak se na něj všichni co si stěžujete že se tu nic neděje hladově vrhnete a budete žhavě komentovat :p
8.12.2013 08:40 - Vojtěch
Mno, mocného... asi ten poražený je očividně král jak vyfiknutý z Arabely (páč měl korunu a plášť s kunou, či co je to za potvoru a který každý echt král nosí do bitvy).
8.12.2013 10:49 - York
sirien píše:
Tak já jsem právě řekl...


Kdybys to sem nenapsal, tak o tom nevím. Šlo by nově zveřejněné články zobrazovat v Novinkách, i když k nim ještě není žádný komentář v diskusi?
8.12.2013 11:07 - noir
Mě to přijde strašně epic - podle toho, jak má ten týpek vytrčený koleno, to vypadá, že chce padlého počúrat...
A samozřejmě mega-epic je ten lučištník, že má na tětivě rovnou dva šípy. To je rozhodně krutopřísný.
A pak taky musela být epická cena tohoto výtvarného díla - ten Ukrajinec na Karlově mostě, co to v polední pauze načmáral, si za to musel říct nejmíň 70 korun!
8.12.2013 13:02 - Dukolm
Krásná ukázka toho že mi obrázky od E^2 sedí více k Příběhům Impéria než k DRD2.
Jinak opravdu mám rád krále na bojišti v tomhle oblečení osobně první co mě napadlo Mocní zmasakrovaly divadelní společnost.

noir: mě ještě napadlo proč po bitvě potřebuje mít připraveny dva zapálené šípy v luku :-D
8.12.2013 13:23 - York
Neřekl bych, že je autorem obálky Ecthelion. Jméno autora se mi najít nepodařilo, ale našel jsem aspoň seznam autorů textu:

www.drd2.cz píše:

Pod téměř dvěmi sty stranami je podepsán autorský tým v následujícím složení.

autoři:
Karel "Charles" Černín, Michal "Ocho" Chocholoušek, Petr "ilgir" Chval, Šimon "Bart" Stiburek

spoluautoři:
Filip "MarkyParky" Dvořák, Jonáš "Ecthelion" Ferenc, Jakub "Boubaque" Maruš, Ján "Crowen" Rosa, Pavel Vaško, Jiří "Maugir" Vinklář, Pavel "Tork" Zoubek
8.12.2013 14:25 - sirien
noir: čistě pro zajímavost s těmi šípy, tak v tématu zajímavosti jsou odkazy na dva real lučištníky - jeden super přesný druhý super rychlý. Ten super rychlý drží šípy v ruce kterou napíná tětivu. Jsou to dost zajímavá videa obě
8.12.2013 14:39 - Dukolm
York: tvorba E^2 je tak specifická že ji poznáš kdekoliv a dělali obalku viz deviantart http://ecthelion-2.deviantart.com/art/Long-live-the-king-418140421
8.12.2013 14:43 - York
Dukolm píše:
dělali obalku viz deviantart


No jo, vskutku.
8.12.2013 17:12 - noir
Prostě na to, že to má být epic, tak jsou to všechno hrozní drbani... A Ecthelioni ještě furt neumí anatomii - anebo mají všichni pobitevní křeč.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1163489818573 secREMOTE_IP: 3.92.96.247