Kultura

ShadoWWW
12.4.2014 01:53
[D&D Next] Ukázka ilustrací
Zde je pár ukázek ilustrací pro D&D Next. (Některé bohužel v horší kvalitě.) Jak se vám líbí?



















Autorská citace #61
6.5.2014 09:55 - Assassin
Těchto starších ilustrací je mnohem víc: http://conceptopolis.deviantart.com/gallery/?offset=24
Měl jsem však za to, že jde pouze o návrhy, které se nemusí dostat do konečné verze. Máš nějaké aktuálnější informace ShadoWWWe?
Autorská citace #62
6.5.2014 10:30 - ShadoWWW
O konečných ilustracích rozhodne art director, kterého zrovna nemají, ale hledají...
Autorská citace #63
6.5.2014 12:04 - skew
(ještě tam maj Sun elfku)
Autorská citace #64
6.5.2014 14:10 - sirien
koukám, že v DnD Next universu...
- vládnou poměrně nízké teploty
- zato tamnější genetika se stará o to aby jen minimum žen a dívek bylo neobdařených, i když to teda pro změnu cudně zahalují až do extrému... (mám namysli - jako fajn, chainmal bikiny je jedna strana mince, ale vůbec žádný výstřih nikde je zase trochu moc na druhou stranu)
Autorská citace #65
6.5.2014 14:23 - Gurney
Ti hobitijsou hodně divní, stylizovaní spíš do dětský knížky než do D&D fantasy. Zbytek vypadá hodně dobře.
Autorská citace #66
6.5.2014 15:25 - ShadoWWW
Gurney: jj, Jon (předchozí art director) prosazoval dětské proporce hobitů. To vycházelo z přesvědčení, že na ilustraci by mělo být hned jasné, že jde o hobity. Když se kreslí jen jako zmenšení lidé, pak se musí nakreslit u něčeho, aby bylo vidět, že jsou malí. Když nakreslíš zmenšeného člověka bez okolí, tak vlastně nedokážeš vidět, že je malý.

A ono je to vlastně i někde v Hobitovi či Pánovi prstenů v úvodu, že hobiti jsou malí, podobně jako lidské děti. (a "přátelsky kulaťočcí", ale to už jsme zas někde jinde).
Autorská citace #67
6.5.2014 16:54 - skew
Co se týče hobitů – ehe, tahle se mi moc nelíbí. Malé proporce ano, ale ne takhle. Ta trpaslice je má třeba ztvárněné dobře – blíží se podstatně víc lidským proporcím, ale u trpaslíků se to dá prominout. Kdyby hobitka měla velikostní průmer své a trpasličí hlavy, bylo by to ok.

sirien: ještě otázka jaké budou ty ostatní. Ale takhle to imo taky není špatné. Trpaslice mít tu spodní košilku trochu níž, připomínala by nějakou krčmářku.
Autorská citace #68
4.6.2014 21:39 - ShadoWWW
Co říkáte na novou figurku stříbrného draka, která má doprovázet Tyranii draků?

Autorská citace #69
4.6.2014 21:47 - sirien
pankáč anarchistická, vsadim se, že hned co se na něj přestaneš dívat se shapeshiftne jen aby se spustil s figurkou nějakýho metroušsky útlocitnýho elfouna popř. úzkoprdelního zakomplexovanýho rytíře nebo tak něco.

Since 1985 se drakům nedá věřit, nejsou co bejvali :/ Vsadim se že ode dneška tak ještě 50 let, plus mínus nějakej ten měsíc, a nějakej z nich se vohákne kvádrem jen aby se v USA nechal zvolit prezidentem nebo nějakej jinej podobnej bullshit.
Autorská citace #70
4.6.2014 21:59 - Gurney
Punk's not Dead!!!

(vypadá skvěle)
Autorská citace #71
4.6.2014 22:56 - Alnag
Ta je ale moc pěkná. Velmi pěkně zachycený pohyb. :)
Autorská citace #72
4.6.2014 23:32 - sirien
Alnag: přesně, pěkná, ženskej rod... u toho všechny ty průšvihy s těma moderníma anarchistickejma drakama právě začínaj. Na chvíli je přestaneš hlídat a už se koupou a protahujou v lese před nějakym druhořadym elfim princátkem.
Autorská citace #73
5.6.2014 09:24 - Ebon Hand
Počkám na Merlinovu povrchovku. Dynamika pohybu je pěkně zachycená a detaily vypadají taky dobře.
Autorská citace #74
5.6.2014 10:30 - Babaj
povrchovku jako povrchni kritiku , nebo nater?:_))
Autorská citace #75
5.6.2014 11:25 - Merlin
:) co se týká hobitek tak jen nevěřícně kroutím hlavou. proboha, kde se autor učil anatomii? atrofované svalstvo lýtek by nikdy neudrželo robustní tělo....a hlava jak u dítěte s genetickou vadou....bléé..ne..tak fakt ne.
Zbytek obrázků (až na to, že je upjatý)je hezký :)
Drak je super..jen málo vystínovanej :). dynamika pohyb je suprová :)
Autorská citace #76
5.6.2014 18:17 - ShadoWWW
Dnes vyšla taky ukázka první strany obecných pravidel ze Starter Setu. Ten zelený drak se jim fakt povedl, hlavně ty zuby! Co se mi ale líbí nejvíc, jak zpracovali ten jeho dech ve formě jedovatých výparů. Paráda!

Na layoutu mě pak zaujaly ty prémiový superdrahý fonty. :)
Autorská citace #77
5.6.2014 18:40 - Alnag
ShadoWWW píše:
Na layoutu mě pak zaujaly ty prémiový superdrahý fonty. :)


To bude asi ironie, když jsem je všechny našel na MyFonts a Modesto v názvu stojí cca 20 dolarů, co?
Autorská citace #78
5.6.2014 19:07 - ShadoWWW
Právě. Wizardi se snažili mít vždy své vlastní proprietální fonty a třeba Paizo má (skutečně) drahé fonty, aby si zajistili "nezkopírovatelnost". (I když u toho Paiza teď nevím, jak se to pohybuje, ale když vyšel Pathfinder poprvé, tak ty fonty byly fakt drahé.)

Ale třeba se tímto krokem otvírají komunitě. Nebo spíš nemají rozpočet.

Dobrý byl Fate Core, který svůj proprietální font zveřejnil na svých stránkách zdarma.
Autorská citace #79
14.7.2014 10:37 - Jerson
Zajímavé, kam mě zavede debata na fóru Končiny.
Autorská citace #80
16.7.2014 08:46 - ShadoWWW

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095149040222168 secREMOTE_IP: 44.204.204.14