Kultura

Alnag
11.5.2014 13:58
RPGfórum (výpadek)
Úvod původní diskuse (o dlouhém výpadku 2014):

Vlákno pro diskuzi výpadku RPGfóra, protože to chcete někde diskutovat a protože je lepší na to mít vlastní vlákno. Pokračování odtud.

Faskal píše:
Výpadek se sešel s dost nešťastnými okolnostmi - jeden člověk schopný nahodit server je v zahraničí a druhý podle všeho na smrtelné posteli. Dost dlouho trvalo i než se nahodila aspoň dočasná stránka; v tuhle chvíli na řešení problému dělá Alef a s napětím čekáme na jeho oficiální vyjádření.
25.9.2014 00:10 - sirien
Celý večer si tu z hospody dávám refresh co pět deset minut protože si tu píšu v PM se dvěma lidma a všechno ok. Chyba někde na Tvé cestě nebo něco velmi krátkodobého.

Kostka v historii měla dost výpadků v řádu minut sem tam hodin, obvykle v noci. Většinou chyby/údržbu hostingu, čas od času tvorba kompletní zálohy. To se nikdy nepopíralo. Nikdy to nezpůsobilo žádné větší problémy.

Jinak podobné info bych příště prosil do Kostky jsou vrženy, je ostatně o technickou záležitost, díky.
25.9.2014 00:20 - crowen
OK, budem vediet, kam to nabuduce hadzat,
25.9.2014 09:31 - Ebon Hand
sharka píše:
Nebo na šamšíry?

V DnD šamšír neexistuje. To je jen moravská věčně omílaná lež, které uvěřili.
25.9.2014 09:41 - shari
Ebon Hand píše:
V DnD šamšír neexistuje. To je jen moravská věčně omílaná lež, které uvěřili.

Neexistuje? Takže ta legenda o tom, jak kvůli šamšíru byla prolita spousta příspěvků, je opravdu jen legenda? :)
25.9.2014 09:47 - Merlin
Sharka: nepropadej beznaději..samozřejmě, že existuje...:) ...I když budeš propadat skepsi, nalezneš šamšír v srdci...hlavně nevěřících
25.9.2014 12:26 - sirien
Merlin: tady někdo zoufale potřebuje scimitarem přes hrdlo, viď?
25.9.2014 13:19 - Babaj
samsir zase nekdo rekl samsir :_)
17.3.2017 16:58 - ShadoWWW
RPG F v růžové? :-o
17.3.2017 18:19 - PetrH
Holky avon je tu ne;)
17.3.2017 19:21 - sirien
ShadoWWW píše:
RPG F v růžové?

Přátelský přístup, newbie friendly a vstřícná kritka - to máme hned oba RPG weby color coded for your convenience ;)

(note: píšu s vírou že si to tu čtete z default červeného skinu a ne z toho modrého office co používám já)
17.3.2017 19:24 - Aegnor
sirien píše:
(note: píšu s vírou že si to tu čtete z default červeného skinu a ne z toho modrého office co používám já)

On je tu nějaký červený skin?

EDIT pro Siriena a další, co by to chtěli brát vážně: tohle byl humr.
17.3.2017 19:34 - sirien
Nastavení - Nastavení stylu - volba "výchozí" - klik "změna předvolby". Zjevně sis to už jednou předělával, ale jestli to chceš změnit zpátky, stačí říct ;)
24.4.2017 17:29 - LAURA
Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio. Mám problémy s rozloučením s různými kluky. Musel jsem kontaktovat kouzelník. Steve byl na pokraji opuštění mě pro další ženu. Ale zůstal jsem pozitivní a věřil jsem, že ho mohu zpátky a nechat ho zůstat. A hle, pomohl mi doktor Akpabio. Steve a já jsme spolu. Doktor Akpabio je tak milý člověk, pomohl mi také se svými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu byl dán. Pokud máte jakýkoliv problém, kontaktujte jej na tomto e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete kontaktovat Dr. Akpabio:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni.
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatí.
(7) chcete získat manželství kouzla
(8) Odstraňte nemoc ze svého těla kouzla
(9) Obchodní kouzlo
(10) Vítězná čísla loterie.
(11) Přiveďte zpět ztracenou lásku
a mnoho dalších.
Můžete jej kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo co ho zajímá: +234 906 167 0869
24.4.2017 17:35 - Ebon Hand
Na kontaktování kouzelníka jste na správném místě! Těch je tu plno.

A určitě nechci, aby po mě běhali muži, ani ženy. To si do spellbooku určitě nedám. :D
24.4.2017 17:43 - Šaman
Když dám něco na ex, tak určitě nechci, aby to šlo zpět :D
24.4.2017 17:52 - LokiB
Ale tak Obchodní kouzlo bych si do spellbooku asi vzal ...
24.4.2017 17:54 - Aegnor
Třeba funguje tak, že pak budeš přitahovat podomní obchodníky :D
24.4.2017 17:57 - LokiB
... i to se muze nekdy hodit
24.4.2017 18:08 - sirien
Tohle je spíš drsnej fail překladatelské magie :)
24.4.2017 19:02 - Jerson
A to Google vylepšil úroveň automatických překladů. Tohle musel někdo přehnat přes pět jazyků, aby překlad takhle zprasil :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081804990768433 secREMOTE_IP: 44.192.247.185