Kultura

ShadoWWW
4.7.2014 06:20
Dungeons & Dragons 5e (II)
Diskuse o páté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání.

Překlady pravidel najdete ZDE (do diskuse k nim vstoupíte napřímo tudy)

Errata

Základní pravidla v angličtině ke stažení zdarma - Basic D&D

SRD

"Vy víte kde" pro ty z vás, co nevědí kde.

D&D Adventurers League - dobrodružství pro hraní v hernách. Dobrodružství si můžete zahrát i doma, ale pokud jste z Prahy, můžete si přijít zahrát každou středu do Mephitu. Pokud jste z Brna, můžete si přijít zahrát každou středu do Risahdy. Pro domácí hry si je můžete zakoupit online přes DMs Guild.

CAVALIER
Povídání o oboru na Youtube (zatím nejaktuálnější zdroj)
Říkají tam, že výsledný Cavalier bude něco mezi původním Cavalierem v UA a Knightem v UA.
Jak přeložit Cavaliera? Hlasujte v anketě.
23.5.2019 14:34 - Maelik
Kropy: Je to tak, že jsem se někdy na podzim dal dohromady s pár lidma, že budem hrát Ztracený důl, no a protože Ztracený důl postrádá nějakou zajímavější backstory, nebo závěr, tak jsem něco trochu zpracoval sám. Tenhle konec byl součástí těch úprav, ale mám ho z nějaké diskuze, která tehdy byla na redditu. Nicméně, k tomu závěru jsme se nedostali, páč skupina se tak nějak rozpadla, resp. prostě vyšuměla do ztracena.
23.5.2019 14:51 - Kropy
Maelik:
Děkuji za odpověď, škoda, že to tak dopadlo sám jsem právě, jak jsem psal uvažoval o napojení Ztraceného dolu na OotA, ale právě od 8. kapitoly, což mi moc nesedělo s úrovněmi postav po Ztraceném dole (příběhově jo škoda těch úrovní), tak jsem na to napojil kromě pár jednoduchých úkolů v Neverwinteru one shot dobrodružství Pobřeží snů (někde zde na kostce je přeloženo) rozšířil ho o větší dungeon a když měli postavy podle mě lvl na navázání na OotA od té 8. kapitoly, tak vyšla konverze a zároveň překlad Rudé Ruky Zkázy, který hráči odhlasovali, že by šli raději nějakou kampaň celou než od poloviny. :)
24.5.2019 09:26 - exi
Komplet GoS v elektronický verzi k nahlídnutí tady. Pdf se scannuje.
24.5.2019 20:48 - exi
26.5.2019 07:53 - Tarfill
Diky exi... ;-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.38079500198364 secREMOTE_IP: 34.204.0.181