Kultura

ShadoWWW
4.7.2014 06:20
Dungeons & Dragons 5e (II)
Diskuse o páté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání.

Překlady pravidel najdete ZDE (do diskuse k nim vstoupíte napřímo tudy)

Errata

Základní pravidla v angličtině ke stažení zdarma - Basic D&D

SRD

"Vy víte kde" pro ty z vás, co nevědí kde.

D&D Adventurers League - dobrodružství pro hraní v hernách. Dobrodružství si můžete zahrát i doma, ale pokud jste z Prahy, můžete si přijít zahrát každou středu do Mephitu. Pokud jste z Brna, můžete si přijít zahrát každou středu do Risahdy. Pro domácí hry si je můžete zakoupit online přes DMs Guild.

CAVALIER
Povídání o oboru na Youtube (zatím nejaktuálnější zdroj)
Říkají tam, že výsledný Cavalier bude něco mezi původním Cavalierem v UA a Knightem v UA.
Jak přeložit Cavaliera? Hlasujte v anketě.
20.8.2019 21:58 - Jarik
Když jsem dneska koukal na Crtical Roll, tak tam přesně nastalo: Kouzlo Tma, postavy i nepřítel na lodi.
Bylo to bráno jako, že když ví směr k nepříteli, tak útočit může s nevýhodou.
20.8.2019 23:26 - ShadoWWW
Vtipný. Když Wizardi i na ofiko twitteru zveřejnili vydání Eberron příručky, tak dnes Jeremy přišel s tím, že ten cover, co všude zveřejnili, je jen neofiko placeholder a vnitřní ilustrace z knihy, ale finální cover bude jiný.

Spekuluje se, jestli to byla chyba a plánovali jiný cover od začátku, nebo jestli je to reakce na vlnu negativních ohlasů. Většina se přiklání k variantě B.
20.8.2019 23:34 - sirien
lol. Ten původní (současnej) je dost hroznej, člověk by jim tu cover story skoro i věřil :D
20.8.2019 23:38 - Log 1=0
Ten cover jsem doteď neviděl, a... je hrozný. Skoro si říkám, jestli by i nějaká vkusná neilustrovaná obálka nebyla lepší, než tohle.
Takže ne, nevěřím, že by Wizardi omylem vyrobili obálku se špatným obrázkem a pak ji omylem pustili ven. Ale že se někdo podíval na ten obrázek a řekl si "jo dobrá obálka" mi přijde taky docela neuvěřitelné.
EDIT: Týká se té ženské se špatným botoxem, ty lodičky v modré jsou OK.
20.8.2019 23:55 - ShadoWWW
Ty lodičky jsou cover z limitky, ta vyjde. Jsem zvědavý, jaký cover nakonec vydají u té normální verze. Řekl bych, že na té ilustraci ještě teď schnou barvy. ;D
21.8.2019 00:48 - LokiB
Tak nechtěl jsem být věčný škarohlíd, co jen kritizuje, tak jsem tedy nepsal, že mi ten cover nepřišel k Eberronu až tak zajímavý a líbivě přitahující. Prostě se mi moc nelíbil, ale snažil jsem se to potlačit :)
21.8.2019 08:46 - Log 1=0
Myslel jsem ty, co by u té základní byly na zadní straně obálky. Ne ten alternativní obal.
22.8.2019 15:51 - JanoS
K velke mape sveta: Kdysi davno jsem nasekal mapu Sword Coastu na tiles a udelal tuhle stranku:

http://haluz.org/sword_coast/
22.8.2019 17:02 - LokiB
JanoS: to jsem dělal kdysi s Eberronem pro 3.5E ... ale kde to mám :(
22.8.2019 18:50 - efram
sirien píše:
A to já bych to klidně kombil. Nepřítel bude neviditelnej, navíc ve tmě a ještě k tomu Tě oslní bonuskou těsně předtim, než na Tebe sešle slepotu!

ted uz jen chybí aby hráci nad hlavou vyskocil nápis "combo, combo, combo, kill!! :)) a cinknutí malého zvonecku :))
23.8.2019 00:06 - LokiB
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.40993595123291 secREMOTE_IP: 35.173.48.224