Kultura

Nerhinn
24.9.2014 11:00
Inspirace (audio-vizuální)
Skladiště pro různé obrázky (a hudbu. A další věci), které člověku cvrnknou do klobouku. Umění, architektura, móda, malý detail, který dodá popisu na realističnosti...
Autorská citace #41
8.10.2014 10:53 - Winnie
Autorská citace #42
16.10.2014 09:01 - Vojtěch



Heh heh heh

www.drowtales.com
Autorská citace #43
16.10.2014 17:08 - Nachtrose
Ja momentalne spis neco shanim: nejaky hezky fantasy/stredoveky obrazek s "torches&pitchforks angry lynching mob". Pripadne sibenice/obesenci v zapadu slunce. To co jsem nasel doted nejak nenaplnilo ma ocekavani.
Autorská citace #44
16.10.2014 17:22 - Quentin
Autorská citace #45
16.10.2014 21:20 - Nachtrose
Quentin: toto jsem nasel. Ale neni to uplne ono. Trochu maly dav. Jinak to je myslim ilustrace z Inistradu nebo Dark Ascension.
Autorská citace #46
19.10.2014 23:04 - Assassin
Autorská citace #47
20.10.2014 15:56 - ShadoWWW
Autorská citace #48
20.10.2014 16:43 - Nachtrose
ShadoWWW: máš to nějaký rozbitý a chybí mu spodní část ( kousek ) ale jinak mi ten drobek vysí na zdi v herně :-)

společně s tímto roztomilým pánem:

Autorská citace #49
24.10.2014 12:23 - kin
Fotky izolovaných domků. Několik z nich my dalo skvělou inspiraci na setkání v divočině .)
fotky zde
Autorská citace #50
24.10.2014 12:29 - Nachtrose
Kin: 13 :-)
Autorská citace #51
25.10.2014 14:29 - skew
Když audiovizuální, tak audiovizuální.

Jakési polské zpodobnění In the Hall of the Mountain King.
(also, verze i se zpěvem evokuje zase jinou scénu.... někdy bych chtěl vidět Peer Gynt celý)
(ještě úplně random, v tomhle videu dokonce náhodou mají i sirienův obrázek)


A Rhapsody (of Fire) v kombinaci s epickým Christopherem Lee. Nevím ještě jaké přesně, ale někdy bych na základě té písně chtěl vytvořit mocné NPC.

Also, když člověk zapomene asi tak 95% celého filmu In the Name of the King: a Dungeon Siege Tale a ponechá si jen kostru (zlý čaroděj svede královu dceru a začne pustošit zemi), trailer působí jako docela pěkná úvodní scéna (jen by se toho v ní mohlo dít víc...).
Autorská citace #52
28.10.2014 20:34 - Nerhinn
Autorská citace #53
28.10.2014 22:12 - kin
Nerhinn: ty jo, tak tohle jsou vážně úžasné obrázky...
Autorská citace #54
5.11.2014 07:18 - Nachtrose
U tohoto videa me automaticky napadlo: zda ( a pripadne jake ) by z toho slo udelat RPG?
Autorská citace #55
5.11.2014 08:31 - Quentin
Nachtrose:
- pod postelí je země faerie, trollové, ogři, obři, wyverny, monstra z divočiny
- ve skříni je země stínu, duchové, nemrtví, stíny, abominace, monstra z temnoty
- za dveřmi je země lidí, opilý otec, chřipka, krutí spolužáci, monstra z dětství

Výzvy ve faerii: intriky, spojenectví, kletby, duely, čest, autorita, hierarchie etc; obyvatelé vílích království fungují na síti smluv, hranic a dohod, které jsou brány velmi vážně a doslovně.
vzorové lokace: palác elfího prince, strom víl, pavoučí hvozd, trollí hory, gobliní jeskyně, mlžné jezero, dračí sluj...

Výzvy ve stínu: obrovské hordy zombií a zatracenců, pure gore and carnage, body horror. Všudypřítomný stín, nebezpečí ztráty cesty zpět (ať už fyzicky nebo psychicky).
vzorové lokace: pláně věčné noci, moře červů, eternal battleground, death metal forest, caves of chaos, vnitřnosti hnijícího boha...

Výzvy u lidí: incognito, nikdo se nesmí dozvědět, že žiješ, jinak tě vyhodí. A pokud se to dozví tvé dítě a/nebo v reálném světě vyvoláš svůj meč a zbroj*, rada medvědů ti sebere rytířský titul a už své dítě nikdy neuvidíš.
vzorové lokace: kuchyň, škola, les za domem, batoh, dětské hřiště, autobus, čekárna...

*každý medvídek má jiné (vorpal blade/lion shield, staff of flames/cape of starlight, lightning bow/winged helmet...), vychází z jeho duše a charakteru a jsou to, co mu dává moc bojovat s bytostmi několikanásobně většími a silnějšími než je on sám

Otázka: Mají být monstra jen ve snu a medvídek bojuje za mysl/charakter/rozum toho dítěte nebo opravdu existují a chtějí dítě sežrat?
Autorská citace #56
5.11.2014 08:43 - Nachtrose
Quentin:

Quentin píše:
Otázka: Mají být monstra jen ve snu, a medvídek bojuje za mysl/charakter/rozum toho dítěte nebo opravdu existují a chtějí dítě sežrat?


Ani nevim. Byl to jen nápad, nepřemýšlel jsem to ještě do detailu. Navíc bych to asi neodvedl :-/
Nicméně na podobné téma jsem narazil i v jedné skupině na g+ a tam uvedli jako možný vhodný systém Little Fears - Nightmare edition, s tím, že místo dětí by byly postavy jejich medvídci. Znáte ho?
Autorská citace #57
5.11.2014 11:37 - Sadako
Little Fears jsem hrála a bylo to dobré - moje postava jako jediná skončila v říši démona chtíče, kde ji asi do skonání světa démon ojíždí, nebo tak něco. Super!
Autorská citace #58
5.11.2014 13:10 - Me-dea
Když už se to tu zmínilo, nemá prosím někdo "Little Fears nightmare edition" někde ... ehm ... po ruce? Bych se na to ráda podívala. Pátrala jsem, ale nenašla.
Autorská citace #59
5.11.2014 13:17 - Nachtrose
Me-dea: vydrž pár minut.
Autorská citace #60
5.11.2014 13:24 - Nachtrose

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078742980957031 secREMOTE_IP: 18.218.129.100