Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
14.10.2017 16:26 - Asar
Hladam 1-2 ludi do rozbehnutej kampane Tyranny of dragons.
Miesto: Kosice
Cas: utorky 17.30-19.00/19.30

V pripade zaujmu poprosim spravu.
3.11.2017 16:23 - manol
Hľadám: skupinu hrajúcu cez internet.
Som začínajúci hráč. hral som zatiaľ iba pár krát
Mám prečítané pravidlá k DrD 1.6 a Drd2 ale kľudne sa naučím aj iné pravidlá

email: majko17@gmail.com
14.11.2017 14:12 - Abadidaba
Hledám skupinu.

Nejlépe 30+ Praha. Mám zkušenosti s různými pravidly hlavně s vlastními. Frekvence 1-2 týdně nebo jednou za čas víkend.

e-mail: neposlany@email.cz
15.11.2017 09:36 - -Sniper-
Hledám hráče na jednorázovku

Pátek 17. 13:00-17:00+-
Discord + Roll20
Upravené DrD

Trochu putování, vyšetřování, jednání i klasického kobkoprůzkumu, aneb to nejlepší ze staré školy (ale notně oprášené).
25.11.2017 18:21 - Galag
Hledám družinu z Brna věkem 20+, které by chyběl jeden hráč... Na pravidlech moc nezáleží, zábava je o lidech, ne systému.
30.11.2017 14:52 - Noctis
Ahoj, jsme 4 členná zkušená skupina a hledáme 2 aktivní, kooperativní a roleplay schopné hráče/ky věk 20+ pro naši pravidelnou D&D (5 edice) session. Hrajeme dlouhodobou homebrew kampaň s vlastním světem s důrazem na příběh, na začátku rychlejší a potom pomalé levlování a rozvíjení jednotlivých postav. Nové hráče hledáme z důvodu restartu kampaně, proto je hra vhodná i pro nováčky. Hraje se v Praze každý týden od 18:30 do 23:00 (záleží na domluvě) poblíž stanice metra Flora. Kontaktní email a více info na morholt@centrum.cz nebo PM.
2.12.2017 15:56 - Allimath
Hledám skupinu na hraní D&D 5e v Liberci. Sám jsem hráč/DM + můžu sehnat dalšího hráče. Email: fakynah@gmail.com
2.12.2017 20:06 - Šaman
Ahoj, jsem z Liberce a 5e bych klidně vyzkoušel. Ale na dlouhodobé hraní to nevidím - už máme mnohaletou skupinu se kterou aktuálně jedeme upravené Fate a náš starý svět.
3.12.2017 20:18 - Allimath
Mohl by si mi dát na sebe nějaký kontakt Šamane? Mohl bych si pro tebe/tvojí skupinu připravit one-shot na vyzkoušení 5e.
3.12.2017 20:39 - Šaman
Allimath píše:

Šaman z Egeru na FB.
S ostatními je problém se sejít i na normální hraní, ale možná někdo bude mít zájem. Nebo někdo z čajovny.
3.12.2017 21:41 - sirien
Allimath: když věnuješ asi tak třicet vteřin tomu se tu zaregistrovat, tak získáš přístup k nějakým dalším funkcionalitám, například k soukromým zprávám ;)
4.12.2017 20:36 - vojta_h3
Zdravím
Hledám skupinu/hráče hrající DnD 5e z okolí Světlé nad Sázavou/Havlíčkova Brodu ke kterým bych se mohl přidat

e-mail: husa3@seznam.cz
7.12.2017 11:27 - almion
Zdravím lidi.
Hledám hráče na hraní dračího doupěte z upravenými pravidly.
Pokut mate zájem tak mi napište na e-mail: Almion.Taron@gmail.com
17.12.2017 18:24 - Kubec
Ahoj lidi.

Jsem 30 létej fantasy nadšenec, který hledá skupinu lidi pro DnD 5e v Praze.
DrD a DnD3 a 3,5 jsem už hrával jako malý kluk, ale spoustu let jsem to už nehrál a musím říct že mi to moc schází.
Z 5e pravidel nejsem podrobně seznámen, ale něco málo už vím a učím se rychle :)
Pokud by někdo hledal hráče, tak mi dejte prosím vědet.
Děkuji a přeji krásny večer :)
18.12.2017 02:05 - Elanys
Zdravim,

S kamarádem hledáme skupinu na hraní DnD po internetu (nejlépe edice 5 ale přizpůsobíme se). Já něco nahráno mám kamarád je ale začátečník.

Kdyby se nás někdo chtěl ujmout tak mail: Frdlik.t@seznam.cz nebo soukromou zprávu tady.

Díky
19.12.2017 21:18 - Hollard (dnes ID vartos)
Hledám skupinu, ke které bych se mohl připojit.

Chci hrát Fate systém po internetu. Žánr klasické fantasy. Fate systém jsem hrál párkrát a učaroval mi, tak bych rád něco dlouhodobějšího.

Táhne mi už na 30, ale stále mám rád RolePlay a celkem dost času na to, abych si něco zahrál.

Ozvěte se mi tady přes interní poštu. Díky.
29.12.2017 02:32 - Boldrick
Prolistovával jsem si doma knihovničku, vzpomínal jak jsme hráli Dark Heresy a co všechno zůstalo nevyzkoušeno. Tak jsem si říkal, že by nebylo špatné sehnat druhou skupinku. Hrdiny, kteří by se nebáli, v řadách Inkvizice, postavit záludným démonům a jejich vábení a odvrátit prý nevyhnutelný osud Impéria a Boha-Císaře.
Najde-li se 3 až 5 lidí, napište.

"Každá duše se potácí mezi prázdnotou a svatým světlem Císaře. Většina pohoří."
4.1.2018 01:36 - Boldrick
Hodil by se nám ještě jeden či dva nadšenci na hraní Dark Heresy po netu.
Kdo by chtěl vyzkoušet něco jiného než D&D či Fate, ozvěte se.

"Odměnou za toleranci je věrolomnost a zrada."
"Žádná armáda není dost velká na dobytí galaxie, ale víra sama dokáže převrátit vesmír"
4.1.2018 09:20 - Samwisewt
Ahoj, rád bych si Dark Heresy zahrál. Samozřejmě by mě zajímaly detaily hry, ale to můžeme klidně osobně, nebo nějak po netu.. :)
20.1.2018 13:25 - agron
Zdravím!
Hledám nějakou partu, která hraje D&D 5E online (Roll20, Andor, Discord... na tom nesejde) a měla by chuť zaučit nového a nezkušeného hráče. :)
Popřípadě mi napište do zpráv.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081598997116089 secREMOTE_IP: 52.90.181.205