Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
21.1.2018 12:00 - Kubec
Ahoj,
Po 11 letech sem se rozhodl vrátit k DM a tak jsem oslovil páru svých kamarádu a domluvili jsme se že začnem hrát homebrow DnD 5e kampaň v Praze.
Touhle cestou hledáme ještě 2 hráče/ky který dokážou hru brát seriozne a neřešit věci v realu-vypnou se mobily a proste se hraje :)
Zatím jsme 4, já DM a 3 nováčci.
Hralo by se každý druhy týden a pravděpodobně soboty, start cca v 13-14:00.
Pokud vás to zaujalo pište a budu se těšit na reakci :)
Kontakt:
j.frankovsky@centrum.cz
FB: https://www.facebook.com/kubec.jakub
Skype: kubec-01
23.1.2018 22:49 - Aegnor
Omaha hledá spoluhráče na DnD 5e přes roll20 a Discord. Více v samostatné diskuzi.
23.1.2018 23:07 - Omaha
Velice děkuji Aegnor, tato diskuze se mi objevila až po jeho zprávě napravo, do té doby jsem o ní ani nevěděl. Omlouvám se za špatné zařazení.
6.3.2018 22:15 - Asyr
Zdar,
som začínajúci hráč RPG a hľadám nejakú partu ktorá hráva buď na Liptove, alebo cez internet a nerobilo by im problém pribrať jedno mladé ucho. Moje skúsenosti sú len na čisto teoretickej rovine(prečítané všetky pravidlá k DnD 5e; DrD 1.6, 2; Dark Heresy)
Jakub
9.3.2018 10:51 - Jeffes
Ahoj,

hledám nějakou skupinu na D&D 5e přes roll20. Kdysi dávno jsem hrával DrD a teprve nedávno jsem objevil D&D 5e a musím říct že mi pravidla naprosto učarovaly a strašně rád bych si zahrál nicméně nemám s kým a tak zkouším štěstí zde.
Honza
19.3.2018 20:54 - Harug
Vojáci pozor!
Imperiální garda hledá čerstvou krev.
420th Capustan Grenadiers Regiment utrpěl ve víru Verghast crusade obrovské ztráty. Mnoho dobrých mužů a žen padlo během brutálních bojů proti podlým TAU a zbytek jen ledva drží pozice. Pokud je ti mezi 18 až 101 a udržíš zbraň, vítej mezi námi. Čeká tě krátký život ve jménu Imperia!
**************************************************
Slovensko/Česká skupina hledá jednoho hráče na online hraní Only war (W40K Rpg). Používáme Discord a Roll20. Hraje se 2x-4x týdně přibližně mezi šestou a jedenáctou hodinou večerní. Nabízíme spousty zábavy a 1D5 idiotů (s dobrým vypravěčem), co nezkazí žádnou legraci.
20.3.2018 06:19 - argoncz
Zdravím dobrodruhu,
naše družina hrající v Teplicích (Ústecký kraj) hledá další hráče a hráčky na našich výpravách ve vlastním světě. Hrajeme jednou týdně dle systému DND 5edice. V současnosti hrajeme ve 4 lidech. Pokud máš zájem vyrazit s námi na cestu plnou nebezpečí a pokladů, napiš mi do zpráv nebo na email: honzaczz@seznam.cz
20.3.2018 10:33 - Thalion
Ahoj, chtěl bych hrát DnD 5E s dětmi (dělat jim PJ) a protože mám jen kusé zkušenosti s DrD , které jsou 25 let staré, tak bych se rád buď zúčastnil nebo alespoň podíval na nějakou hru v Pardubicích, Hradci či okolí. Nabídne mi někdo pomoc? Děkuji
20.3.2018 10:41 - York
Thalion: Není to sice poblíž, ale zrovna tuhle sobotu (24. 3.) bude v Praze RPG day a DnD 5e se tam snad hrát bude.

edit: Ehm, tak zjevně nebude. (WTF?)
20.3.2018 12:06 - Ugy
Thalion: Ahoj chodíme hrát pravidelně v Pardubicích jednou týdně. Teď teda máme pauzu protože jedeme hrát na víkend, ale potom se k tomu stoprocentně vrátíme. Kdyžtak se ozvi do SZ můžeme se nějak domluvit.
20.3.2018 14:28 - Thalion
York píše:
Thalion: Není to sice poblíž, ale zrovna tuhle sobotu (24. 3.) bude v Praze RPG day a DnD 5e se tam snad hrát bude.

to jsem koukal, ale termín nevyhovující
21.3.2018 13:44 - -Sniper-
Thalion: přihlaš se na nějakou hru co pevedu na Králohraní https://kralohrani.cz/program/table - a mimo to na místě klidně rád pokecám a poradím.
21.3.2018 16:50 - Thalion
-Sniper- píše:
Thalion: přihlaš se na nějakou hru co pevedu na Králohraní https://kralohrani.cz/program/table - a mimo to na místě klidně rád pokecám a poradím.

Děkuji, o akci jsem nevěděl. Bohužel netuším, zda se mi podaří v sobotu nebo v neděli přijet a kdy, tak to budu řešit operativně. Snad se mi podaří se alespoň nakouknout. ;-)
22.3.2018 08:24 - Demonica
Sniper: To vypadá jako zajímavá akce, možná že přijedu. A koukám, že máš celkem nabitej program. :)
31.3.2018 14:18 - EazySoulz
Ahoj komunito,
hledám spoluhráče na DnD 5e (nejlépe další 3 až 4 lidi) a PJ v okresu Svitavy -> nejlépe aby se tato skupina vždy domluvila na čase + místě a sešla se na hru. Chtěl bych aby měl PJ nejlépe vymyšlený vlastní děj a vyznal se ve hře. Nejsem ještě úplně zběhlý ve všem (tím myslím, že mám ještě menší nedostatky při vytváření postavy a vymýšlení taktiky boje, spíše jdu do všeho po hlavě. Takže mi budete muset občas pomoct).

Pokud by se někdo našel, tak bych byl rád, kdyby jste mne kontaktovali zde v diskuzi nebo mi prostě napsali (můžete použít i gmail -> bojsa681@gmail.com)

Vzhůru do boje!
2.4.2018 21:32 - Jarax
Nazdar,

rád bych tu našel partu lidí na DnD 5e, ideálně v Brně nebo na Břeclavsku. Ale pokud by byla nějaká parta hrající online klidně mi taky napište. Na tom aby se jednalo o DnD netrvám, protože si rád zahraju i jiné systémy. (například mám zkušenosti s 5edicí Shadowrunu) S novou partou lidí bych radši začínal jako hráč, ale dělat DM mi taky nevadí.

Jestli tu nějaká taková parta lidí je a nebo pokud ji chcete postupně dát dohromady určitě dejte vědět buď tady nebo na mailu jarax@email.cz
3.4.2018 22:59 - svickovak
Ahoj,

jsem naprostý nováček, rád bych se ponořil do hraní DnD a hledám partu lidí, kteří by se mne ujali a zaučili. Většinu času trávím v Praze, ale kdyby byl někdo v Jičíně nebo jeho okolí, taky by to asi nebyl problém. Jestli máte někdo zájem vzít do party nadšeného člověka, co to bude brát vážně, pište mi na mail svickovak@gmail.com
5.4.2018 14:49 - svickovak
...to mi netvrďte, že se tady nenajde nikdo, kdo je z Prahy a kdo nemá v partě místo pro jednoho nováčka. Prosím prosím, smutně koukám. Mimochodem, na RPG fóru už jsme takhle tři, takže kdyby se našli další tři nebo čtyři (včetně jednoho pána jeskyně (nikdo z nás tří nemá moc zkušeností)), mohli bychom to dát dohromady.
5.4.2018 15:25 - Tarfill
svickovak píše:
...to mi netvrďte, že se tady nenajde nikdo,

Šak vydrž, ne všichni se přihlašují každý den/obden...
5.4.2018 15:43 - York
svickovak: Někdy na přelomu jara/léta mám v plánu vést v Praze nejméně jednu testovací hru menšího dungeonu a později bych rád poskládal novou skupinu do multikampaně (tzn. že povedu víc skupin ve stejné světě a jejich akce se budou vzájemně nepřímo ovlivňovat). Nebude to DnD 5e, ale bude to svět vycházející z originálního DnD.

Pokud do té doby nikoho neseženeš, nebo budeš mít zájem i tak, rád tě uvidím. Informace budou tady na Kostce, případně na RPG fóru.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10396504402161 secREMOTE_IP: 54.225.1.66