Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
1.8.2018 09:49 - shari
Skupinka hledá 2 až 3 nové hráče pro dobrodružství Curse of Strahd, kteří by doplnili stavy řídnoucí následky dlouhých služebních cest a stěhování. Postavy jsou momentálně na šestém levelu a zatím se jim docela daří. Hráči i DM jsou všichni dospělí (alespoň věkově) a pracující - čemuž odpovídá herní čas.

místo: Brno, většinou v čajovně Za Zrcadlem
čas: většinou v úterý 17:30-20:00+
systém: D&D 5e
jazyk: angličtina
kontakt: soukromá zpráva tady na Kostce

EDIT: už je plno
1.8.2018 10:47 - Babaj
jazyk anglictina... to je diskriminacní kriterium...Na to nedostanete dotace :-)
12.8.2018 11:16 - Grehm
Zdravim. Hladam 1-2 hracov/hracky na online D&D5e. Hravame cez Roll20 a komunikujeme cez discord. Momentalne sa mi uvolnilo miesto v jednej parte, tak hladam nahradu. Obycajne hravame sobotu vecer od 18:00. Kontaktovat ma mozete na mail: simonkozic@gmail.com, alebo facebook: www.facebook.com/simon.kozic
16.8.2018 00:31 - Malabar
V Plzni pořádáme Plzeňské RPG hraní. Je to takovy Open RPG day, kde se hrají nejrůznější oneshoty. Akce je již v pořadí třetí a její jermín je 1.9..
Pokud si chceš něco zahrát a nebo i nějakou hru přímo odvést tak jsi náš člověk :)
Více info bude na události na FB, kde se v dohledné době ukaží jiz plánované hry.
Prostor pro hráče i vypravěče ještě jsou, takže v případě zajmu můžete pšát rovnou na událost, nebo třeba i tady mě :)
18.8.2018 09:48 - argoncz
Zdravím dobrodruhu,
naše družina hrající v Teplicích (Ústecký kraj) hledá další hráče a hráčky na našich výpravách ve vlastním světě. Hrajeme jednou týdně dle systému DND 5edice. V současnosti hrajeme ve 4 lidech. Pokud máš zájem vyrazit s námi na cestu plnou nebezpečí a pokladů, napiš mi do zpráv nebo na email: honzaczz@seznam.cz
19.8.2018 13:34 - wilda
Zdravím vážení dobrodruzi
hledám dva hráče pro hraní mého dračího doupěte.
hlavní informace
komunikujeme spolu na team speaku 3 (budeme se přesouvat na discord)
hra jako taková probíhá na roll20.net ve vytvořené hře. Aktivně hrají 3 lidé
mám vytvoření vlastní svět který má zatím velikost třech kontinetů
previdla jsou drd+ a mé úpravy takže znalost pravidel drd1 či 2 nemusíte mít
Na výběr mám zatím 4 rasy (11 podras na výběr každá unikát) dále 12 povolání
více informací naleznete na TS3 adresa ts3.hicoria.cz:22631 nebo mi můžete napsat na telefon 604288024 popřípadě e-mail jamezdj@seznam.cz
hlavní informace dnes od 20:00 probíhá sezení takže mě napište a můžete již dnes hrát
21.8.2018 09:11 - Jerson
Jsou tu nějací hráči RPG z Budějic? Ať už hledají skupinu, nebo naopak hledají hráče do své skupiny?
21.8.2018 11:54 - Borric
Jersone : Michal s malým prckem nezvládá? Omega už je také pasé? Mě už je tady v Brně bez hraní taky smutno. Normálně, abych se přestěhoval zpět do Č.B. :) Držím pěsti, ať nekoho najdeš.
21.8.2018 15:16 - Jerson
Michal má podle svých slov jen pár hodin týdně na lezení, a Omegu bych hrál, ale prostě nemám s kým. V Brně na hraní určitě někoho musíš najít, to není takový zapadákov jako Budějice.
21.8.2018 15:46 - Demonica
Na hraní RPG v Brně přijď do klubu Rishada, od září zde budou otevřená hraní. Hrát se bude ve středu od 6 do 10 večer. :)
22.8.2018 08:17 - -Sniper-
Borric: Nebo se přidej k nám v úterny na DnD5e Tomb a Anihilation, jeden hráč by se určitě šikl.
23.8.2018 16:25 - Ebon Hand
Jersi: stačí napsat do google: hraní rpg české budějovice a lidí máš hned hromadu... Asi není úplně rozumné omezit své hledání na D20 a rpgf. Dokonce tam máš putovní klub Labyrint, který by okamžitě vyřešil tvoji herní abstinenci.
23.8.2018 16:45 - Jarik
EbonHand: Kdyby to bylo tak lehké :D
Já, jakožto místní trochu vím, jak to tu (ne)funguje.
23.8.2018 19:49 - Gurney
Demonica píše:
Na hraní RPG v Brně přijď do klubu Rishada, od září zde budou otevřená hraní.

Ještě se dá porozhlédnout po hráčích v Black Oilu, sice se tam vyskytují hlavně lidi do wargames a deskovek, ale D&D se tam hrálo taky.
23.8.2018 23:11 - Jerson
Ebon Hand píše:
Jersi: stačí napsat do google: hraní rpg české budějovice a lidí máš hned hromadu..

Ebone, pokud jsi to zkusil, můžeš i sem hodit svůj výsledek? Protože mně to vyhodilo dva inzeráty staré deset let. S člověkem z Labyrintu jsem mluvil, organizuje jen deskovky, do RPG skupiny lidi neberou a hrajou jen zřídka.
Jinak jsem napsal do osmi skupin na FB. Pak už mi zbývají jen plakáty.
24.8.2018 12:34 - Ebon Hand
Máš to v mailu.
26.8.2018 11:43 - Ultramarine
Zdarec, rad bych se pridal k nejake skupince v Olomouci na DnD. Jsem schopny obcas i DMovat.
27.8.2018 18:34 - Gediman
Mám tu nabídku pro hráče, takovou permanentní...

Kdo by si chtěl zahrát Void: Sci-Fantasy, Void: Fantasy nebo MLP: Tails of Equestria, nechť napíše, domluvíme se. Pro Void postavy klidně vytvořím, pro MLP to snadno zvládneme před hrou.

Kdy: klasicky pátek (cca od 16:00) nebo sobota (cca od 13:00), v Praze v Mephitu.
29.8.2018 22:43 - Malabar
Už jsem tu jednou spamoval, tak to udělám znovu a naposledy :)

Již tento víkend v Plzni pořádáme Plzeňské RPG hraní. Je to takovy Open RPG day, kde se hrají nejrůznější oneshoty. Akce je již v pořadí třetí.

Vypsáno je 5 her, které poběží souběžně. Místa jestě jsou, tak se neváhejte napsat :)
Více info na události na FB, kde najdete podrobnější info o jednotlivých hrách.
30.8.2018 14:37 -
Ahojte, plánujeme rozbehnúť novú DnD 5e kampaň na roll20.net + discord zo sveta Forgotten Realms, máme voľné miesto pre 1-2 hráčov (môžu byť aj nováčikovia v pravidlách, avšak je potrebný aspoň základný roleplaying). Hranie cca 1x za týždeň v podvečerných hodinách. Záujemcovia môžete nás kontaktovať na zkiwi@azet.sk.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087784051895142 secREMOTE_IP: 18.208.203.36