Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
21.9.2018 06:59 - Naoki
A když už jsme u toho tak Dálava je otevřená i cizincům :D
24.9.2018 18:30 - bejstak
Ahoj, začínáme novou kampaň v Hradci Králové a hledáme nové hráče. Setting může být fantasy/scify dle domluvy, vypravěče máme a hrajeme v systému Fate (nebo v něčem velmi podobně jednoduchém). Každopádně, není problém zaučit i nováčky.
24.9.2018 23:20 - Gonzáles
Jersone, na kolejích JU kontroluju poctivě nástěnky poslední čtyři roky a nějak si nevzpomínám, že by tam visel plakátek "sháním spoluhráče". Nicméně, spíš si myslim, že si tam ten plakátek dal jen v blbou dobu - jsou totiž období, kdy je tam všechno hrozně rychle zapleskaný jinýma plakátama až to začne přetejkat (a pak to prostě všechno vezmou a vyhodí).

Ale, když už jsme u toho, tak se hlásím jako potenciální hráč. Rád nahlédnu do jiných systémů.
25.9.2018 00:43 - Jerson
Napsal jsem ti PM.
3.10.2018 04:25 - Lupruchan
Ahoj,hledám družinu hrající v HK nebo Pardubicich
k níž bych se mohl přidat případně hleda-li někdo spoluhráče.
3.10.2018 14:37 - Hans
Zdravím,
jsem DM, studuji v Praze, o některém z víkendu Vám klidně odvedu hru, popř.doplním jako hráč. Můžu dojet i do blízkého okolí, případně v domovině na Třinecku. :-)
Vedu dle 5e pravidel a můžu do nich zasvětit i nováčky.
4.10.2018 15:03 - Jerson
Pokud sem zavítá někdo z Budějic a má čas v pondělí odpoledne, tak od 18:00 máme sraz s Besedě na Sadech o domlouvání RPG sezení (nejen Omegy).
8.10.2018 22:40 - svickovak
Ahoj, hledáme s přítelkyní skupinu na pravidelné hraní DnD 5e v Praze. Pokud by byla volná místa v již existující skupině, bylo by to ideální. Pokud se přihlásí jednotlivci, založíme novou skupinu, v tom případě potřebujeme hlavně DM. V případě zájmu pište na svickovak@gmail.com
9.10.2018 20:31 - krytah
Ahoj, jsem skoro začátečník a chtěl bych zkusit hru přes internet (skype, TSko...)
z pozice hráče. Tj. Sháním PJ a pár hráčů nebo existující skupinu.
E-mail: krystof.tahal@gmail.com
13.10.2018 16:28 - svickovak
No tááák. Já vím, že v Praze jsou lidi, co chtějí hrát, tak se nestyďte a napište, ať to můžem rozjet.
21.10.2018 16:15 - Boldrick
Zdravím :-)
Odpadl nám hráč. Kdyby se chtěl někdo přidat k Dark Heresy kampani po netu, napište.
Císař Vás provázej.
23.10.2018 20:02 - mikelin555
Dobrý den
jsem začínající DM DnD 5. edice z Olomouce. Má poslední skupinka se rozpadla a tak hledám nové dobrodruhy kteří by byly ochotni připojit se do kampaně mé vlastní tvorby.
Netřeba: kostky (mám dvoje jedny mohou kolovat), vlastnit a znát pravidla (vysvětlit zvládnu + některá pravidla mám upravená), mít postavu (poskytnu předpřipravenou/udělá se na místě), být přímo z olomouce (odvoz do a z okolí se dá zařídit)
třeba: být gramotní (a umět počítat), být ochoten se u stolu přizpůsobit ostatním.
kontaktovat mě je možné na email mikelin555@seznam.cz
24.10.2018 00:17 - Hunter
Ahoj,

pro zacinajici kampan ve Star Wars, Fate Core, hledame jednoho az dva hrace.
Skupina je v prumeru tvorena lidmi veku cca 33 let, kteri maji celkem dost nahrano, radi se smeji, ale dokazi prozit i napjate sceny. Budeme hrat v Praze, jednou za 14 dni o vikendovem dni, cca 13:00-19:00. Zacinat chceme jiz v Listopadu.

Hrat se bude na pozadi studene valky mezi Starou Republikou a Sithskym Imperiem, cca 300 let po Revanovi (tj. na zaklade KOTOR I a II, ale zejmena TOR). Na prvni hre si zvolime, zda se hraje za Republiku, ci Imperium a zda Ligh, nebo Dark skupinu.
Postavy budou heroicke a dobrodruzstvi radne epicke, kde neprilis duleziti jsou okolnostmi vtazeni do udalosti nakonec rozhodujicich o budoucnosti cele galaxie...

Koho hledame? Musis mit rad/a Star Wars a vedet neco o Revanovi. Idealne mej za sebou hrani RPG her u stolu, prinejhorsim alespon na PC. Vek 22+ a hlavne ochota se s nami bavit, hrat a smat roky. Radi totiz hrajeme dlouhe kampane a nase postavy v nich starnou spolu s nami.

Mas-li zajem, dej mi vedet do me posty zde na d20. Ostatne tu budeme mit i skupinovou diskuzi, kde si budeme rikat veci ke hre. Stejne jako psat zapisy, abychom nase vzpominky a zazitky vetknuli do prostoru nul a jednicek a trvanlivejsich pameti :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.22337198257446 secREMOTE_IP: 54.198.212.30