Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
Autorská citace #1
18.9.2015 11:37 - Gurney
(17.9.2015) capekfilip píše:
Zdravím, opět hledám hráče pro D&D 5e na Roll20.

Info zde https://app.roll20.net/lfg/listing/27738/ztraceny-dul-feldenveru

Nejlepší bude když postnete topic nebo mi pošlete PM přímo na Roll20.net
Autorská citace #2
21.9.2015 00:19 - Antaeus
D&D 3.5e - Praha

Dobrý den,
Hledáme hráče pro naši skupinu na hraní D&D 3.5e s rozšířeními a používáme drobné homerule úpravy a logiku aby hra dávala smysl a byla zajímavá i zábavná. (o to jde hlavně)

Momentálně budeme začínat kompletně nový příběh (dlouhodobý) a bylo by tedy vhodné mít hráče, který je shcopný se účastnit co nejčastěji. Hrajeme každou neděli (až na výjimky) a to cca 6-8 hodin dlouhé sezení. Momentálně máme dlouhodobě zajištěné místo na hraní blízko Hlavnímu Nádraží a Florenci ale v případě dohody by šlo změnit.

Proč nehrajeme Pathfinder? Je příliš podobný 3.5e a jsme lenoši na to učit se stará pravidla v novém kabátě. :)

V případě dotazů nebo zájmu mě prosím kontaktujte na jeden z kontaktů níže.

email
maxton0600@gmail.com

skype
maxton17

steam
|9th| Antaeus


S pozdravem
Antaeus
Autorská citace #3
21.9.2015 10:48 - Colombo
Já vlastně už ani nehledám, vzdal sem to.

Ale třeba je to jak s ženskýma, jakmile člověk přestane hledat, tak se najednou objeví.
Autorská citace #4
21.9.2015 10:48 - Vojtěch
Na Pathfinderu se není moc co učit. Postavy dostaly spíš něco navíc, ale neubývalo a jediná podstatná věc bylo sjednocení manévrů na CMB.
Autorská citace #5
21.9.2015 12:54 - Gurney
Vím že normálně se tu nějaké off-topic debaty moc neřeší, ale vyjímečně vás požádám, aby jste tuto diskuzi nechali výhradně pro "inzeráty" a případné upřesňující dotazy k těmto inzerátům. Díky.
Autorská citace #6
1.10.2015 13:13 - Gurney
(1.10.2015) Harug píše:
Hledá se: Hráči (5e)
...
Je tu nějaká družinka hrající DnD 5e přes roll20 nebo něco podobného, která by přijala hráče? Neboť hledat v závislosti na místě bydliště (HK) je už dnes skoro zbytečné. Tolik systémů a tak málo lidí.
Autorská citace #7
28.10.2015 18:46 - Ranum
Bych se také přidal k otázce zda tu je nějaká družina co hraje dnd přes roll20 zkusil bych si ho ale není kde.
Autorská citace #8
6.11.2015 17:48 - Gurney
Repost z RPGF, snad za to nebudu autorem bit.
(3. 11. 2015) CzNeMeSiS píše:

Družina v okolí Kyjova a Bučovic
Tímto zdravím všechny pařmeny a pařmenky DrD (1.6; či II).

Již jsem založil skupinu a začali jsme hrát příběh. Hráči si zvolily své hrdiny a zasadily je do příběhu (jeskyně: Carragen). Hrajeme buď u mě, což je na půl cestě z obou výše uvedených měst, nebo po domluvě kdekoli kde to bude možné a dostupné pro všechny nadšence. Prozatím dva hráči a já (PJ). Zatím si vystačíme, ale našim cílem je vytvořit skupinu cca 5-7 hráčů, kteří budou alespoň jednou za týden (čtrnáct dní) schopni se zapojit do hry.

Hrajeme podle pravidel DrD II a úvodní jeskyni Carragen jsem přepracoval z Dechu Draka tak, aby se dala hrát i jako DrD II. Jsme začínající družina, která ráda příjme mezi sebe další buď už zkušené nebo začínající dobrodruhy.

Chtěl bych proto požádat Vás, kteří sem chodíte a čtete si příspěvky, aby jste mi napsali, či mě jakkoli kontaktovali, pokud se nacházíte v okolí či někde mezi těmato výše uvedenými městy a máte chuť si zahrát, či zkusit něco nového!
Přijmeme mezi sebe jak mladé, tak starší hráče, podmínkou je dobrá představivost a schopnost se dobře vyjadřovat, samozřejmě chuť hrát a prožít mnohdy velmi zajímavá dobrodružství s partou přátel.

Zde máme stránku na FB, kde mě můžete kontaktovat.
https://www.facebook.com/DrD-II-Carragen-a-Zrozen%C3%AD-postav-183232398682953/
Autorská citace #9
28.12.2015 09:59 - Gurney
Repost z RPGF:
(25.12.2015) munin.m píše:
Hledá se PJ
Zdravím, je tu nějaký PJ z Prahy či okolí, co by se ujal 2 aktivních hráčů? Nemusí být ani z Prahy, hrajeme i přes TS. Nejlépe pravidla DnD 4e. Máme je i v češtině, můžeme je klidně poslat v elektronické formě.
Autorská citace #10
28.12.2015 23:33 - Munin
Hledáme PJ

Zdravím, hledáme PJ do naší skupinky. Jsou nás už jen dva, poté co se naše skupina rozpadla. Máme velkou chuť hrát a to klidně několikrát do měsíce, jenže není s kým. Už hledáme alespoň jednoho hráče velmi dlouhou dobu.
Pevně doufám, že se někdo najde, už nevím kam postovat. :-) Hrajeme přes TS nebo v Praze, pravidla používáme DnD 4e ale chceme teď přejít na DnD 5e(též hrajeme na https://app.roll20.net) . Když bude mít kdokoliv zájem ozvěte se prosím na mail: munin.m@seznam.cz.

btw: až teď jsem si všiml, děkuji za repost! Velice mile mě to překvapilo, že to někdo hodil i sem :-)
Autorská citace #11
30.12.2015 16:04 - Gurney
Munin: není zač, snad se brzo někdo ozve.
Autorská citace #12
30.12.2015 16:13 - Gurney
Další repost z RPGF
(29.12.2015) Strejda01 píše:

Warhammer
Zdravím ó mocný plánovači plánů v plánech jiných plánů cizích pánů.. Obracím se na Tebe ve stavu největší nouze, ve které se lidstvo ve světě Warhammeru mohlo kdy ocitnout. Není družiny, která by odhalila tajné plány uctívačů chaosu, odvrátila pohromu v podobě nekromanta, či čelila orčím bandám křižujícím územím naší krásné Říše. Proto se obracím na tebe. Chtěl bych dát dohromady skupinku hráčů, která se na pravidlech Shadowrun 5 postaví temnotě.

Budu klidně hlavní GameMaster a zprávce reálií, relikvií a všeho ostatního. Jen by mě potěšilo, kdyby mastrování občas vzal někdo za mne, abych si mohl také zahrát. Vím, že po tobě žádám velkou oběť, ale je to nezbytné. Ponoř se prosím stejně jako já do temného warpu informačních technologií a rúzných kanálů. Prosím o pomoc při hledání odvážných hrdinů, kteří se nebudou bát dát všanc své životy, dobrou pověst a duši, aby čelili hrozbě Chaosu. Tzeentch mě stále svádí ze správného směru, Slaanesh mě vábí k sobě na svou nahou hruď, Nurgle podlamuje moje zdraví a Khorne posílá své krvelačné válečníky ze všech směrů. Všichni se mě snaží zastavit a odradit. Ale já neustanu.

Proto Tě vyzívám, zapoj se do boje proti temnotě.
Díky.

INFO: STREJDA01@SEZNAM.CZ

...

Místo konání je Praha. Může se hrát u mě na bytě, popř. i u někoho jiného. Chtěl bych dát dohromady skupinku tak 5 - 6 hráčů. Kvůli tomu, aby se hra jen tak nerušila, když náhodou jeden nebo dva lidé nebudou moct. Což jak jistě všichni znáte, stává se poměrně často.
Autorská citace #13
3.1.2016 00:30 - Hunter
Pro hru Star Wars v prostredi Klonovych Valek hledam jednoho Hrace. Vek 20 a vice let :-) Hrajeme pravidelne kazdy druhy vikend, cca od 13:00 do 20:00 v Praze.

Nemusis chodit extremne pravidelne, ale alespon jednou za mesic bude fajn.
Pravidla Star Wars Saga, figurky, boje, interaktivni bojove pole, zkratka vse, co si u vojensky zamerene hry prat. Atmosfera je odlehcena, lide pratelsti a momentalne i vysoky level postav.

Pokud si budes s nami chtit zahrat, idealne mi napis tady na d20 do posty, pripadne nam napis prispevek do nasi diskuze - New Orders tady na d20.cz

Hunter
Autorská citace #14
15.1.2016 14:23 - Gurney
Čistě pro pořádek:
(15.1.2016) Holxx píše:
Hledáme DM
Zdravím,
jsme parta lidí okolo 20let, snažíme se začít DnD přes Skype s tím, že bychom se chtěli hodně zaměřovat na celkový roleplay, hrát bychom chtěli na 5e, ale klidně se přizpůsobíme volbě DM. Zde nastává daná situace, s hráči by nebyl problém, jen se nám nedaří najít žádného DM, kdyby měl kdokoliv zájem, ozvěte se mi zde. Předem děkuji.

(odpovědět bude zřejmě nejlepší do této samostatné diskuze)
Autorská citace #15
6.2.2016 22:48 - Vandergrift
Zdar, hľadám partu ľudí na hranie 5E cez roll20.net prípadne cez niečo iné cez net, som začiatočník, player's handbook mám prečítaný.

píšte na môj mail: lucashsk@gmail.com
Autorská citace #16
28.2.2016 21:34 - Gurney
(28.2.2016) hasonm píše:
hledám někoho, kdo by mě naučil DnD
Zdravím, jsem tady nový a chtěl bych se naučit DnD, nebo prostě nějaký takový systém. Trochu jsem si to zde už pročetl a vypadá to, że by se tu někdo, kdo by tiho byl schopný, určitě našel ;)

Takže se ptám: nenašel by se zde někdo, kdokoliv, kdo by mě naučil DnD nebo nějaký z těch herních systémů, přes facebook? Někdo, kdo si na to dostatečně věří?

DnD vypadá fajn a já bych se ho opravdu rád naučil, takže bych byl moc vděčný, kdyby se někdo našel...

Pokud ano, napište to sem do diskuze nebo mě do zpráv, beru każdýho ;) , případným zájemcům pošlu svůj fb.

Odpovídat bude pravděpodobně nejlepší do této diskuze...
Autorská citace #17
1.3.2016 15:51 - Element_Lead
Zas po letech zkusim, hleda se skupina/hraci, Olomouc, fantasy. Idealne D&D.
Autorská citace #18
5.3.2016 23:24 - Slamak
Zdravím,
Hledáme s přítelkyní jednotlivce nebo skupinu na DnD 5E, ať už hráče nebo PJ.
Dáváme přednost hraní osobně, v Hradci Králové.
Zájemci psát na mail slama.m.1992@gmail.com
Těšíme se na Vás :-)
Autorská citace #19
6.3.2016 00:01 - Gurney
Z RPGF (originální post najdete zde):
(5.3.2016) Baloun2 píše:


Aces & Eights - western na online stole! (hledám hráče)

Zdravím přátelé,
rád bych se zeptal, zda by někdo neměl chuť okusit trochu westernové atmosféry ve formě kvalitního RPG systému Aces & Eights. Má obvyklá skupina se příliš necítí na westernovou hru (fandí hlavně fantasy, občas scifi). Nevyžaduji znalost pravidel, ačkoliv není problém do nich trochu proniknout! Tolik k nutnému úvodu...

Herní systém
Aces & Eights je systém stavěný na delší kampaně spjaté i s běžným životem postav. Souboje, ať už s kolty nebo sekerkami, jsou detailní, rychlé a mohou skončit i rychlou smrtí nepřipraveného střelce. Pravidla si berou to nejlepší z DnD 3.5, ADnD, Fate a inspiruje je zjevně i GURPs. Postava nemá žádné povolání, jen nakoupené dovednosti a vrozené atributy.

Frekvence hraní
Záleží na počtu případných hráčů. Ale jsem schopen po dohodě připravit herní sezení 1x týdně. Častěji to, jako pracující člověk, bohužel nezvládnu.

Online hraní
K hraní zpravidla využívám online stůl OSU-gt (zašlu po dohodě). Je možné na něj kreslit i nahrávat obrázky (v součinnosti s dropboxem). Hrát můžeme buďto na nějakém hromadném chatu (skype), kde lze psát. Nebo můžeme koneckonců i začít skupinový hovor - opět preferuji skype.

Požadavky na hráče
Aces není hra vhodná pro powergamery. Nečekejte magické předměty ani tisíce skalpů... Pravidla vskutku znát nemusíte, musíte ale mít náladu zahrát si delší westernovou hru, vcítit se trochu do kůže své postavy a počítat s možností rychlé a násilné smrti - přeci jsme na divokém západě! O věk v zásadě nejde, ale raději bych hráče starší patnácti let. Hledám nanejvýš dva-tři hráče.

O mě
Stolním RPG (na internetu i u stolu) se věnuji cca 11-12 let. Rád zkouším nové systémy, preferuji role-play před powergamingem. Většinu své herní kariéry jsem strávil u ADnD a DnD 3.5 (potažmo pathfinder). Vedl jsem i hry ve FATE. Zkoušel jsem jistě i další systémy, většinou ale ne dlouhodobě.
Je mi 27 let, pracuji jako učitel a mezi mé hlavní koníčky patří četba, hry (počítačové i stolní) ale i mnoho dalšího!

Tolik asi ke všem náležitostem... Budete-li mít zájem o účast ve hře, dejte vědět zde nebo na ICQ 319804099. Mějte se dobře... A ať Vaše zásoby tequilly nikdy nevyschnou!
Autorská citace #20
19.3.2016 15:06 - Gurney
Z RPGF
(18.3.2016) Návštěvník píše:
někdo na DrD (DnD) v Brně?
Ahoj, sháním někoho na pravidelné hraní. Rád bych se buď přidal k nějaké existující skupince nebo bych klidně i adoptoval nějakou skupinku bez PJ (sice neslibuji zázraky, ale něco by se odehrálo). Studuji na MU, je mi 23 let a bral bych skupinku, která je klidně mladší/starší. Kdyby měl někdo zájem tak prosím, aby se mi ozval na e-mail: mm.ma@seznam.cz

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088203907012939 secREMOTE_IP: 54.85.255.74