Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
7.2.2019 14:15 - Vousatýr
Rád bych vás pozval na FB stránku výhradně určenou všem českým hráčům a příznivcům 5. edice hry na hrdiny Dungeons & Dragons (D&D / DnD).

Facebook - https://www.facebook.com/pg/dndcz/
Taktéž máme vlastní Discord - https://discord.gg/mazdWcX

Hledejte spoluhráče či DMka na online / IRL hraní. Chystáme youtube śérii zaměřenou na pravidla v ČJ, dále návody pro DMka a pro platformu roll20.net. Možná dojde i na sraz či con :)
11.2.2019 23:12 - Vandal
Zdar. Hledám nějakou skupinku na 5e, které by se hodil hráč navíc a která by se mě ujala, v Brne nebo online.
Zkušeností mám dost, normálně jsem DM (v současnosti vedu dve kampaně), ale chtěl bych si to po čase zase zkusit z opačný strany DM screenu.

Pište ideálně na jamiem zavinac seznam tecka cz

P.S. o otevřeném hraní v Brně vím, ale preferuju spíš klasickou skupinu
14.2.2019 08:01 - Skenderax
Niekto z Malaciek? :-)
15.3.2019 09:48 - Aquileus Draco
Ahoj, nově vznikající brněnská pathfinderová skupina, většinou začátečníci v systému, hledá 1-2 spoluhráče na nepravidelná (ideálně na čtrnáctidenní bázi, ale holt vždy to nevyjde, nebo je někdy možné i častěji) víkendová (míněno primárně sobotní, ale možno nárazově i v jiné volné dny) hraní.

Zájemci se mohou ozvat na aquileusdraco@volny.cz.

Díky všem. :)
26.3.2019 12:50 - Jerson
Jak jsem si před půl rokem stěžoval, že nemůžu najít nikoho, kdo by hrál RPG, tak za těch půl roku jsem narazil na 30 lidí z Budějic ve věku 20+, kteří se tak či onak vyjádřili, že by hráli RPG. Nevím co se stalo, ale nejspíše jsem prošel do světa za zrcadlem - nebo přišel ze světa za ním :-)
26.3.2019 12:54 - York
Jerson: Našel jsi konečně ty správný komunikační kanály. RPGčkařů je mnohem víc, než si myslíme, a vzájemně o sobě moc nevědí.
26.3.2019 13:03 - Jarik
Pokud chce hrát někdo Omegu, ale ne mít Jersona jako vypravěče, tak ať se obrací na mne.
V českých Budějovicích chci provést experiment (zatím one-shot), kdy povedu hru já osobně :D
Místo WWII se posuneme trochu zpět (někam k roku 1925+-). Místo důrazu na technologie chci více cílit na svět Lovecraftovský. Kdo ví, proč ta Omega (jak si říká po roce 38) vůbec vznikla :D
26.3.2019 14:01 - ShadoWWW
York píše:
RPGčkařů je mnohem víc, než si myslíme

Ne, ne. Já vím s přesností na desetiny, kolik jich je. ;-)
26.3.2019 14:17 - York
ShadoWWW píše:
Já vím s přesností na desetiny, kolik jich je.


:D
26.3.2019 15:13 - Ebon Hand
Jerson píše:
Nevím co se stalo, ale nejspíše jsem prošel do světa za zrcadlem - nebo přišel ze světa za ním :-)

Říkal jsem ti to několikrát, blbě si hledal. :D :D
26.3.2019 16:23 - Jerson
No, to právě nevím, ti lidé se začali zajímat až během toho půl roku. Tedy kromě jedné skupiny, která hraje DnD už dlouho a ve kurte byl člověk, který znal nějakou prastarou verzi CPH.
3.4.2019 20:14 - Vollinger
Ahojte,
hľadám partiu na DnD ku ktorej by som sa mohol pridať ako hráč. V hre som prakticky úplný nováčik (niečo málo som z hrania videl a kusok si prešiel pravidlá). Lokalita: Bratislava. Čo sa týka času, pokiaľ sa nevyskytne nič iné, vyhovuje mi cez týždeň večer (po 17:00) prípadne víkendy aj cez deň.
13.4.2019 13:35 - Wayto
Ahoj, je nějaká skupina, která hraje RPG (nejlépe DnD) online a byla by ochotná přijmout jednoho až dva hráče (oba 25), kteří mají minimum zkušeností s RPG a měla by trpělivost je zasvětit do světa RPG? :)
Bohužel kvůli časové vytíženosti můžeme hrát jednou či dvakrát za měsíc a to jen o víkendech.
Kontaktovat mě můžete zde přes PM.
29.4.2019 12:19 - Gomez
Zdravím, hledám hráče pro pravidelné hraní podle modifikovaných pravidel DrD. Skupina o velikosti 3-5 hráčů, hrací časy pátek-neděle (dle dohody skupiny)
Hraní na internetové platformě roll20 + discord.
Přijímám i nováčky, které rád vše naučím.
V případě zájmu pište na
email: george.dzhan@gmail.com
discord: Almion#1414
2.5.2019 18:44 - MarkyParky
U sousedů v PbP Kobkách šíleného mága nám odpadl zloděj a hledá se náhradní:

Nabízíme:
* Play by Post hru dobrodružství Dungeon of the Mad Mage
* 23 pater (plus nějaké bonusové lokace) podzemí plných dungeon-punkové zábavy, propletených zápletek, klasických monster i neotřelých zvratů
* Ochutnávku Světa dračáku - fantasy klonu ApocalypseWorldu, který volně navazuje a inspiruje se pravidly starého dračáku a zároveň má vhodnou dynamiku pro hraní na fóru.
* Hru, která není úplně družinovka, ale spíše příběh několika dobrodruhů, co paralelně pročesávají podzemí a jejich osudu se proplétají - a že už teď je v podzemí zajímavá skupinka dobrodruhů.
* Tempo hry přizpůsobené možnostem hráčů - kdo může méně často, odehraje si v jednom postu více nebo vyráží po "přímější" cestě, kdo může častěji, hraje s PJ rychlé výměny nebo ho čekají klikatější cestičky.
* A nějaký ten mimoherní pokec na serveru rolz.org, je-li čas a nálada....


Požadujeme:
* Najít si alespoň jednou za dva či tři dny čas a odehrát nějaký ten post. Častější účast (jedenkrát denně a pod...) samozřejmě výhodou.
* Zájem se zapojit alespoň na pár měsíců hraní - zároveň ale nejsme magoři, co by u toho seděli nonstop, máme pochopení pro různé dovolené, náročná období v práci a jiné odmlky, když přijdou jednou za čas (sami si je občas dáváme).
* Naopak trochu trpělivosti při čekání na odehrávky ostatních (čas možno trávit oním mimoherním pokecem).
* A také trochu tolerance k pravidlům, protože jsou předmětem vývoje a úprav - a hra slouží mimo jiné k jejich testování.


Proč si podávám inzerát právě teď? No, protože bych toho zloděje potřeboval protestovat :o) a naši hrdinové ještě nejsou tak hluboko v dungu, aby se to nedalo dohnat.

Má-li někdo zájem, ozvěte se mi tady nebo do PMky.
2.5.2019 19:41 - agneus
Co se týče tvorby zábavných napínavých příběhů zdatný, ohledně pravidel RPG méně zdatný (ale stále poměrně pokročilý) DM/PJ sestavuje skupinu na pravidelné živé hraní DnD5e v Praze. Zatím jsme čtyři, sháníme dva další hráče.
Co se týče mě, je mi 20, budu mít čerstvě po maturitě a čas na hraní. S DnD5e mám zkušenosti, ale už to bude chvíli, budu muset lehce oprašovat. Časově budu flexibilní, přizpůsobím se maximálně hráčům. Uvítám úplné nováčky stejně tak jako veterány, veškerá pravidla na prvním sezení milerád vysvětlím. Pokud máte zájem, buď mi napište PM tady, anebo (a to je lepší) mi napište na maila jachymxxx@gmail.com a domluvíme se.
2.5.2019 20:37 - Randal
Hľadám hráčov (v prípade záujmu aj PJ) na online hranie. Ak by chcel niekto hrať online D&D 5e, poprosím o vyplnenie dotazníka.Vďaka

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdGAkUK1qbwgZTvIWQHgQx8ycbVZFfiPGpqlMxeTqc_UJKvQ/viewform?usp=sf_link
7.5.2019 17:19 - Gomez
[drd 1.6 - Online] Družina hledá 2 hráče do skupiny
Zdravím, hledám 1-2 hráče pro pravidelné hraní podle modifikovaných pravidel DrD.
Hrací doba: Soboty 20:00, pravidelně každý týden
Současná podoba družiny: Trpaslík válečník, Elf Hraničář a Elf Zloděj.
Hrajeme na internetové platformě roll20.net + používáme pro komunikaci discord.
Skupina je otevřena nováčkům, kteří mají vůli se učit.
Ve skupině uvítáme obzvláště kouzelníka, alchymistu či kněze. (Ostatní povolání ale nejsou automaticky zavrhována)
První sezení je stanoveno na 18.5.

V případě zájmu pište na
email: george.dzhan@gmail.com
discord: Almion#1414
16.5.2019 19:07 - maeros
Hledám Skupinu / Hráče
v lokacích Ústí nad Labem(přes týden) nebo Česká Lípa(víkendy)
na pohodové občasné hraní.

S D&D nemám zatím žádné zkušenosti, ale pročetl jsem si v rychlosti základní pravidla a vyzkoušel utvořit postavu. Nejraději bych hrál s trochu volnejšími pravidly, nic seriozního, ovšem na tom příliš nezáleží.
Jsem otevřený možnostem a tak buď hledám již fungující skupinu či bych byl ochoten stát se DM a pokusit se něco zorganizovat(zpočátku by to asi byla sranda :D)

Kdo má zájem, napište přes můj účet nebo na tento email(vykřičníky vyměňte za obyčejnou tečku(antispam))
seps!out@gmail!com
21.5.2019 15:33 - Honzuvtata
Hráč D&d 5e.

Čau, rád bych se připojil ke skupině na hraní D&d 5e. Je mi 26 a jsem z Brna. Čas mám ve všední dny po práci. Mám zkušenost s D&d 5e a pathfinderem a chtěl bych si zahrát pořádnou kampaň.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085353851318359 secREMOTE_IP: 44.197.113.64