Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
Autorská citace #21
23.3.2016 12:16 - sirien
Hrac hlada skupinu na D&D 5e (Brno)

Píše:
Nazdar, volam sa Martin a mam 26 rokov. Chcel by som najst skupinu na hranie D&D 5e, idealne osobne v Brne, pripadne aj online cez roll20/skype/whatever. Skusenosti moc nemam, no mam nastudovany Players Handbook + dake dalsie materialy. Hral som asi 2-3 hry s priatelmi no nikto z nich uz moc nema cas na hranie. Postavou som schopny sa prisposobit hre, no rad hravam Wisdom postavy (monk, druid, cleric) s Neutralnym presvedcenim.
Autorská citace #22
2.4.2016 19:09 - Eärflas
Ahoj,

jsem GM a hrajeme na app.roll20 D&D5e. Pokud budete mít někdo zájem tak mi můžete poslat mail na pavlanj@yahoo.com a nebo rovnou v approllu na muj nick.

Nazdarek :)
Autorská citace #23
11.4.2016 11:41 - Gurney
Z RPGF (originální post zde)
(9.4.2016) Aloone píše:
Zdravím hrdinové,

Hledám herní družinu v Bratislavě. Nedávno jsem se sem přestěhoval a rád bych si tu našel pár spřízněných duší. Doupěti se věnuji již dobrých patnáct let.

Rád bych nějakou zkušenou družinu ale klidně se připojím i mezi začátečníky. Hrají dračí doupě, od 1.x až po dvojky. V podstatě je mě jedno které.

Ozvěte se do zpráv nebo přímo tu, děkuji
Autorská citace #24
12.4.2016 10:33 - IrenicusIsMyFather
Dungeons and Dragons 5e:

Zdravím všechny. Hledám skupinu pro 5e dungeons and Dragons. Klidně osobní sezení (v rámci Prahy) nebo tabletop typu roll20 (přemýšlel bych nad tím i platit Fantasygrounds, kdyby šlo fakt do tuhého). Jsem i DM (a mám i něco připraveného pro stolní sezení), ale protože DM jsem celou PnP herní kariéru a s postavou jsem hrál tak 5 her za život, spíš bych volil hrát charakter, ale můžeme se domluvit na nějakém způsobu DM cyclingu, než aby vše bylo jen na mě.

Pište, piště, podrobnosti by se probrali a uzpůsobili podle domluvy.
email: walkingonmoonshine@email.cz
Autorská citace #25
12.4.2016 17:55 - Tom
Ahoj, podobně jako předchozí příspěvěk sháním skupinku na pravidelné osobní hraní DnD 5e v Praze. Jsem však totální začátečník bez zkušeností s RPG (alespoň ale neznám bestiář nazpaměť :-)). Pravidla DnD 5e jakžtakž znám a zbytek se rychle doučím.

Jestli máte zájem, tak se mi určitě ozvěte!
Email: irenic@seznam.cz
Autorská citace #26
13.4.2016 14:13 - Sparkle
Ahoj, v Praze se hráči DnD 5e scházejí každou středu od 18:00 v Mephitu. Momentálně jedou dvě skupiny naráz. Určitě se pro tebe místo najde. http://www.mephit.cz/cz/program-klubu/icalrepeat.detail/2016/04/20/6701/-/dungeons-and-dragons-encounters
Autorská citace #27
13.4.2016 14:49 - ShadoWWW
Včera se mě jeden další člověk ptal, jestli nevím o DnD 5e skupině v Praze nebo Plzni. Tak jsem ho odkázal na Mephit a wlkera v Plzni.
Autorská citace #28
13.4.2016 16:15 - ShadoWWW
PJ hledá hráče v Praze pro hraní DnD 5e v domácí kampani (ne DnD Encounters ani Adventures League). Viz vlákno na RPG F zde (tam také případné odpovědi).

Zdá se, že po nějaké době to v Praze s hraním RPGček zase začíná ožívat. :-)
Autorská citace #29
13.4.2016 20:30 - PetrH
Čirou náhodou nebude dělat někdo jednorazovku v Praze? Na ukázku:)?
Autorská citace #30
13.4.2016 21:36 - Sparkle
PetrH píše:
ty středeční Encounters jsou dělaný tak, že lidi můžou přijít jen na jedno hraní.
Autorská citace #31
13.4.2016 23:08 - ShadoWWW
Jen na jedno hraní, nebo i na jen na jedno hraní? :)
Autorská citace #32
14.4.2016 07:53 - Tarfill
Tak jsem ho odkázal na Mephit a wlkera v Plzni.

podle aktuálních informací wlkeR v Plzni nepůsobí ;-)
Autorská citace #33
14.4.2016 12:11 - Sparkle
na jedno nebo víc hraní :)
Autorská citace #34
22.4.2016 22:37 - MartinCZ
Ahoj,
jak je na tom DnD 5e v Karlovarském kraji? Je tu nějaká parta na hraní? M.
Autorská citace #35
24.4.2016 17:37 - Gurney
Z vedlejší diskuse
(24.4.2016) Treezy píše:
BRNO Jsem GM/hráč, hledám lidi/skupinu na dračák

Zdravím všechny,

měl by tady někdo zájem scházet se pravidelně v Brně na sezení dračáku? Jsem ochoten dělat GM pro D&D 5E, Fantasy Age, či nějaký hybrid. Jde mi o široké pokrytí hráčských možností (různá povolání od alchemisty po gunslingera atd.), promyšlené homebrew, povolání, příběh atd. je tedy u mě jako GM samozřejmostí. V případě domluvy nemám problém naučit se jaýkoli jiný systém. Případně bych se také rád přidal jako hráč.

Pokud bude mít někdo zájem, neváhejte se mi nezávazně ozvat sem nebo třeba na https://www.facebook.com/michaltreezytran.
Autorská citace #36
2.5.2016 00:58 - Gurney
Z RPGF
(28.4.2016) NarTakat píše:
Zdravím,

dávám dohromady družinu pro Stín meče, která by si chtěla zahrát pro zahřátí ukázkové dobrodružství vesnice Fanli a poté případně vymyslím něco dalšího. Hrálo by se formou vzkazů přes webovky, které k tomu účelu vytvářím. Časově by to tedy nemělo být na hraní moc náročné. Pokud by se chtěl někdo přidat tak napište prosím na mail nartakat@seznam.cz a domluvíme se na podrobnostech a nahození postavy.

A ještě malá ukázka, jak to vypadalo, když jsme to hráli kdysi :-) http://stin-mece.wz.cz/stin.htm
Autorská citace #37
7.5.2016 13:02 - Bysta
Zdravím,

som nováčik, ktorý ešte nehral ale chcel by začať. Zatiaľ nemám vôbec žiadne skúsenosti s takýmto typom RPG ale v doterajšom živote veľmi inklinujem k Fantasy a RPG(hlavne ako PC hry) moja najobľúbenejšia hra je už veľmi veľa rokov Baldurs Gate a to je aj jeden z hlavných dôvodov prečo som chcel skúsiť RPG aj typu DnD DrD predsa je to super hra ale chýba mi v nej tá voľnosť a možnosť komunikovať s ľuďmi respektíve nájsť nových kamošov. Z tohoto dôvodu som chcel začať sa venovať DnD už 7-8 rokov dozadu ale ako to už býva nenašiel som si na to čas a ľudí. Pár týždňov dozadu som narazil na jeden stream DnD na Twitchi od vtedy som strávil sledovaním jeho dobrodružstiev veľa času a opäť to vo mne prebudilo túžbu sa zapojiť do takéhoto niečoho. Študoval som si players handbook čítal si pár vecí a primárne čo by som chcel vyskúšať je DnD 5e. Lokalizovaný som v Bratislave bolo by super tieto kampane zažiť "naživo" takže ak by bola nejaká skupina v Bratislave alebo okolí bolo by to super miesto kde hrať viem zabezpečiť u mňa doma. Samozrejme v dnešnej dobe internetu by som nemal problém ani s kampaňou cez internet (audio aj video). Niečo o mne som 21 ročný chalan, ktorý pracuje na smeny takže časovo to nie je až také zlé čas si viem spraviť každý deň po 9:30 večer alebo záleží kedy mám voľno. Na záver by som to zhrnul pre ľudí, ktorým sa to nechce celé čítať: nováčik, ktorý nikdy nehral DnD DrD ale naštudoval si veľa vecí hľadá partiu, ktorej by nevadilo občas vysvetliť niektoré mechaniky na hranie pravidelne v Bratislave alebo cez internet. V prípade záujmu ma môžte kontaktovať sem alebo na mail okruhlica.bystrik@gmail.com

S pozdravom

Bysťa :)
Autorská citace #38
9.5.2016 23:51 - Gurney
Ze seznamky portálu DraciDoupe.cz (...budu pochválen či bit? Ani jedno? Uvidíme. Ale pokud repost sem pomůže někomu najít skupinu, tak se to asi vyplatilo...)
(9.5.2016) Arstan píše:
Hledám hráče
Okres: Praha
Mobil: 776611235
Věk: 31 let
Doba hraní DrD: žalostně málo...

Zdravím pražské dobrodruhy

Hledám družinu pro občasné (1-2x měsíčně) hraní v Praze od září. Na
věku a zkušenostech nesejde. Jde trochu i o beta (nebo spíše alfa) test
vlastní verze pravidel (bez povolání, ale s jednotlivými schopnostmi, jinak
vše jako DrD 1.6)

Chci se zaměřit hodně na tvorbu postav (i proto ten přístup bez povolání) i
reálií světa, takže nikoli jen jednorázová akce a nazdar. Můžu dělat PJ-e,
ale můžeme se i vystřídat, podle aktuálních možností.

Čas na samotné hraní mám až od září, ale ozvěte se dříve, doladíme
jednak pravidla, jednak původy a motivace postav.

Vzhůru do světa draků, jednorožců i obchodníků.
Autorská citace #39
9.5.2016 23:55 - Gurney
A DraciDoupe.cz ještě jednou:
(9.5.2016) Morholt píše:
Okres: Praha
Věk: 33 let
Doba hraní DrD: od ZŠ :)

Ahoj, hledám skupinu v Praze pro pravidelné hraní Dungeons & Dragons 5E. Rád se přídám k už existující skupině coby hráč, ale když bude potřeba, mohu klidně i DMkovat.
Autorská citace #40
20.5.2016 15:01 - Ashtoreth
Zdravim.
Rad bych se pridal ke skupine, ci dal dohromady novou.
Lokace rozhodopadne Praha.
Cetnost hrani max jednou tydne, spis 2-3 krat do mesice.
Ohledne systemu preferuji storytelling (world of darkness), kde muzu bez vetsich potizi i vypravet. Neco malo jsem odehral v DnD 5e. Klidne zkusim i neco jineho.
Styl hry spis na pribeh a hrani postavy zamerenej. Samozrejme povazuji souboje za prijemne osvezeni a tvrdim, ze kdo rika, ze nikdy nezkousel nakombit postavu, dela to do dnes.

A nejaky kontakt ze?
anatole.noir@gmail.com
Pripadne FB: Ash Toreth

Dekuji za pozornost, konec hlaseni.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088183879852295 secREMOTE_IP: 34.237.245.80