Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
16.9.2019 09:43 - Gwyllie
Zdravím,

vzhledem k nedostatku hráčů se na vědomost dává, že se hledají hráči a hráčky na Shadowrun 5e. Hraní přes internet (Discord + roll20) voice formou s přidaným pbp (play-by-post) pro řešení druhotných záležitostí a věcí mezi sezeními. Den hraní zatím neurčen, záleží na hráčích (aktuální členové jsou víceméně variabilní co se volného dne týče)
Gamemaster se k Shadowrunnu vrací a tak rozhodně nečekejte naprosto RAW/RAI hru prvních pár sezení neb se bude zastřelovat. Nicméně lore a setting světa zná velice dobře a pro všechny případy na to není sám. Používají se všechny knihy, kdo nějakou nemá tak dodáme.

Pro všechny případy: Minimálně na začátek nejsou povoleny jiné rasy nežli základní, možnost domluvy u AI. Takže prosím nechte své sněhové vločky jako jsou drakes a sasquatchové doma, alespoň na začátek.

Kontakt: v.zadrobilek@gmail.com
Gwyllie#1207 anebo Adélka#6285 (První kontakt preferován, druhý je záložní kdyby někomu nefungoval první.)
20.9.2019 10:42 - OlafHappyson
Cau,

Hlavou mi hraje delsi dobu chut zahrat si D&D, nikdy jsem to nehral avsak hry mi nejsou cizi. Mam rad vsechny mozne fantasy a scifi svety od warhammeru, warcraftu az treba po starwars apd.
Ted jsem se prestehoval zpatky do Prahy a rad bych narazil na nejakou komunitu se kterou bych mohl hrat pravidelneji. Online zni zajimave avsak kdyby byla moznost se s nekym vidat face to face parkrat do mesice nad pivem(treba) a zahrat si byl bych moc rad.

Nehledate tu nekdo hrace ?

Kdyztak discord: OlafHappyson #8343
21.9.2019 14:07 - golom
Živé hraní D&D Praha ČakoviceAhoj, sháníme hráče na živé hraní - zatím jsme dva (jeden jako DM). Hraní 1-2x za 14 dní v Čakovicích (u nás doma) - mám hromadu figurek, terénů... tak je to nejednodušší. Můžeme se domluvit na jakýchkoli časech kdy jste schopni dorazit - (pracovní dny večer, popř víkendové celodeníí nebo třeba půldenní hraní. Vše záleží na domluvě. Sháníme minimálně další dva hráče. Svět Harn je v podtatě hodně komplexní a promakaný středověk s low magií - materiály mám (k nahlédnutí o co jde na columbiagames.com) a postupně je zakomponovávám do systému D&D. Šlo by určitě o dlouhodobější kampaň. Začít můžeme v podstatě kdykoli. Více viz. skupina Čakovice
23.9.2019 16:17 - jakub
Železná ruda z trpasličích hor, která měla Wodosu přinést bohatství a slávu, přinesla jen zástupy cizáků a svár. A zatímco kdejaký přicestovalý podvodníček bohatne, původní Wodosané stojí stranou. Mnozí usedlíci si ještě pamatují časy kdy na válečných galérách brázdily moře a brali si vše co chtěli. Rádi by viděli návrat starých pořádků a je jen otázkou času, než současné třenice přerostou v první ozbrojený konflikt.

Hledám v Praze skupinku hráčů (2-3) k sehrání delší kampaně podle pravidel DrD nebo DrD+. Nebráním se ani jiným systémům pokud by se našlo víc lidí kteří jej preferují. Nevadí, pokud jsi úplný začátečník pokud máš chuť hrát a vytvořit postavu která poroste s tebou jako hráčem.

Napište mi na jakub@tesarek.me.
2.10.2019 21:17 - Asyr
Nazdar,
hľadám skupinu hráčov hrajúcich DnD v Ružomberku(severne Slovensko), alebo po sieti. Som začiatočník, v podstate len pár krát som hral Dark Heresy z Warhammer 40K. Mam 18 a preferujem fantasy pred sci-fi. Ak by sa niekto našiel píšte prosím DM.
Diki a zdar
4.10.2019 16:25 - krytah
Ahoj všichni, měl by někdo chuť si tuhle sobotu večer zahrát jednorázovku přes discord (cca od osmi do dvou ráno)? Jde mi o test nového systému, takže téma hry je na vás, hráčích - low/high/ne magic, heroický/přežívací/velitelský (vedení jednotky) nebo co navrhnete.
Systém je na principu nakupování a zlepšování schopností a možností zbraní za body.

Už mám 2 jisté hráče a 1 "možná", ale ideální by bylo mít 4 až 5. Pište zde na d20 nebo na mail: krystof.tahal@gmail.com
5.10.2019 08:19 - Almion
Hraní DRD 1.6. online Roll20

Zdravím, hledám 1 hráče pro pravidelné hraní podle
modifikovaných pravidel DrD 1.6
Hrací doba: Soboty od 19:00, pravidelně každý týden
Herní svět: Asterion
Současná podoba družiny: Hobit
Alchymista-Theurg, Elfka Hraničářka, člověk kněz a barbar bojovník
Hrajeme na internetové platformě roll20.net + používáme
pro komunikaci discord.
Skupina je otevřena nováčkům, kteří mají vůli se učit.
Ve skupině uvítáme obzvláště Kouzelníka, ale diskuzi o ostatních povoláních se nebráníme.

Koho hledáme: Pohodové týmové hráče, kteří si uvědomují, že ve skupině a že hlavní je, aby se všichni bavili. Hledáme někoho ohleduplného, kdo bude společenský a zapadne do pohodové skupiny.

V případě zájmu a dotazů pište na
email: george.dzhan@gmail.com
discord: Almion#1414
5.10.2019 13:59 - Marbenic
Dungeons and Dragons

Čauko, som tu nový tak by som si chcel nájsť nejakú partiu na DnD.
Ideálne by bolo najlepšie hrať cez Discord keďže sa tam dajú pridávať obrázky a dá sa streamovať apka. Ak bude mať teda niekto záujem, píšte mi.
Discord: Marbenic#8341 :)
15.10.2019 08:35 - Maestro
Zdravím,

hledám skupinu která hraje scifi/fantasy (jenom prosím ne DnD 5e anebo DrD 2) a byla by ochotná se mě ujmout. Preferována forma hraní přes internet (Discord+roll20, však to znáte), v případě skupiny v Hradci Králové a blízkém okolí možný zájem.
TTRPGčka hraju už vcelku dlouho a zkušeností mám dost, učení nových pravidel se nebráním, včetně homebrew systémů (pokud nejsou sepsány na hajzlpapíru) Knihy od většiny pravidel si dokážu obstarat v angličtině.

Věk: 21
Pohlaví: Muž
Volný čas: Flexibilní, dokážu nacpat herní den/dny kamkoliv, ale všeho s mírou. Víkendy bez problémů, přes týden pouze odpoledne (a nechce se mě moc hrát přes půlnoc, ráno vstávám, ale přizpůsobení možné)
Kontakt: v.zadrobilek@gmail.com
Discord: Gwyllie#1207
15.10.2019 20:30 - Nodlight
Po delší době se vracím ke hrám na hrdiny (spíš fantasy) a zjišťuji, jaké jsou aktuální možnosti hraní on-line. Přesněji řečeno snažím se zjistit, zda by mě nějaká fungující družina nepřijala do svých řad, nebo zda by se nenašli hráči, kteří by se chtěli zapojit do hry a vytvořit novou družinu.

Situace je následující.
Nějaký náznak poptávky družin po hráčích jsem zahlédl, nicméně zatím jsem nenašel družinu, v níž bych měl pevné místo. Co se týče možnosti založit novou družinu, zatím by tato měla dva potenciální hráče s omezenými zkušenostmi. Já mám základní zkušeností, coby hráč DrD 1.6. Snažím se ovšem stále zlepšovat a díky aktivní četbě v kombinaci s TRPG jsem dosáhl jistého pokroku. Pak je zde jedna potenciální zájemkyně, prakticky bez zkušenosti, která by si RPG hraní dle pravidel ráda vyzkoušela. Pozdně večerní živé hraní nám oběma komplikuje dojíždění. Na druhé straně se chceme přiblížit živému hraní. Právě proto je preferováno hraní on-line hlasovými kanály v reálném čase. Živé hraní zcela nezavrhuji, jen nevím nakolik je např. v Olomouci možné najít družinu, u níž by nebyl problém s časy hraní.

Možnosti přicházející v úvahu jsou následující:
1. Najde se družina ochotná přijmout mezi sebe nové tváře, nebo někdo zkušenější, kdo by se ujal role vypravěče. Já se v takovém případě pokusím co nejlépe zapadnout. Přizpůsobím se atmosféře hraní i smysluplným úpravám pravidel. Podle jiných pravidel, než DrD 1.6 jsem dosud nehrál. U DnD i novějších verzí Dračího doupěte bych se musel v rozdílných pravidlech nejdříve zorientovat. Dostudovat si jakákoliv snadněji dostupná pravidla, zvlášť pravidla dostupná on-line, nevidím jako problém. Volba pravidel a způsobu hraní už by závisela zejména na osobě vypravěče. S druhou případnou zájemkyní o hru by bylo třeba vše probrat.
2. Pokud se příhodná družina, ani odvážnější vypravěč nenajde, stále existuje jistá alternativa, i když není zrovna sázkou na jistotu. Za předpokladu nalezení dalších hráčů, bych se teoreticky mohl role PJ zhostit já sám. Byl bych ovšem neprověřený začínající PJ, který by potřeboval čas na hledání herní inspirace a získání sebejistoty. Hráči by se mnou museli mít dost trpělivosti. Oplátkou za trpělivost bych se ovšem hráčům snažil maximálně vycházet vstříc. Nebránil bych se přijetí méně zkušených hráčů, jimž bych cokoliv z pravidel rád vysvětlil. Se všem i hráči i s těmi zkušenějšími bych aktivně spolupracoval. Všem bez výjimky bych pak nabídl např. zálohování jejich postavy. V tomto případě by se nejspíš hrálo od nízkých úrovní podle pravidel 1.6. Hra by probíhala on-line přes hlasové kanály.

Informace o mě.
Jsem muž ve věku 28 let a žiju v přijatelné dojezdové vzdálenosti od Přerova nebo Olomouce. Do kteréhokoliv většího města bych musel dojíždět pomocí hromadné dopravy. DrD jsem hrál několik let, dokud jsem byl student. Od té doby až do nedávna jsem neměl mnoho příležitostí zahrát si. Volný čas mám a dokážu se do jisté míry přizpůsobit. Na druhou stranu jakožto pracující člověk mám i časové limity. Za bernou minci mám hlavně chuť bavit se příběhem, či aspekty fiktivního světa. Pakliže hráči chtějí pracovat na svých herních postavách a PJ na herním světě, všechno ostatní je jen a pouze na domluvě. Takže jestli se najde někdo, kdo by byl ochotný domluvit se na hře se mnou, či s námi dvěma, prosím aby mě neváhal kontaktovat.
3.

Kontakt mě můžete na

Emailu - sedlpetas@seznam.cz
Skypu – sedlpetas
Discord - Silberel #8451
20.10.2019 17:16 - Nodlight
Nodlight píše:


Zatím jsme nejlbíže variantě pokusu o družinu se začínajícím vypravěčem. Zatím jsme dohromady tři. Vedení hry bych klidně svěřil do rukou někoho zkušenějšího, jenže s nalezením někoho takového příliš nepočítám. Hrálo by se tedy podle DrD 1.6 on-line přes Discord. Teoreticky mohu ke dvou dosavadním zájemcům přibrat ještě jednoho hráče, který by dobře zapadl mezi začátečníky.
21.10.2019 14:41 - JustJirik
Ahoj/dobrej

cca před měsícem, když na Kladně lidé z Herního Prostoru, pořádali Herní Čas, jsem měl možnost zkusit si DnD, a chytlo mě to. Dokonce se mi podařilo, s pomocí doporučení lidí od Herního Prostoru najít i skupinu kde scháněli hráče, bohužel to tam nevyšlo s neshodou volných časů. Takže jsem hledal dál všude možně ale zatím bez úspěchu v kategori ''Je to celkem blízko a hledají 2 hráče (aneb chtěl bych abych to měl jako aktivitu kde s přítelkyní si budeme moci procvičit i komunikaci s ostatními lidmi).''

Tl.dr.: Kladensko/Slánsko, hledání skupiny která by přivítala 2 začínající hrače, z toho jeden trochu nerd. Máme , alespoň prozatím, pravidelně volné soboty
26.10.2019 11:34 - shadow27
Ahoj,
Take hledam druzinu, se kterou bych mohl (idealne pravidelne) hrat. Asi bych preferoval pri hrani osobni setkani se cleny druziny (Praha), ale nebranim se ani online pristupu, pokud by nebyla jina moznost.

Jsem v zasade novacek...
26.10.2019 15:25 - pilchowski
[offtopic]Tahle země není dost velká pro dva stíny... [/offtopic]
31.10.2019 18:19 - pazajan
Ahoj,
Hledáme PJ na DnD v Brně.
Družinu už máme sestavenou, je nás celkem 5 (20+)a teď jen hledáme nějakého vypravěče.
Můžete mi napsat na FB (Honza Pažourek)
6.11.2019 16:28 - Vatel
Hledám de facto jakoukoli živou hru v Hradci Králové/Pardubicích nebo okolí. Mám zkušenosti s DrD, menší s DrD2 a DnD, ale rád se naučím i cokoli jiného. P.s.: je mi 22

S.brun@email.cz
12.11.2019 13:46 - Petr V
Zdravím všechny,

Sháním dungeon mastera na jeden večer pro partu začátečníků 8 - 10), zaplatíme.

Rádi bychom si hru vyzkoušeli, nikdo z nás s ní nemá zkušenosti.

Díky!
12.11.2019 13:58 - York
Petr V: Odkud jste? Kdy byste měli čas? Chcete hrát jen fyzicky u stolu, nebo i online přes nějaký voice chat nebo aplikaci? Chcete hrát výhradně DnD 5e, nebo byste si vyzkoušeli i něco jiného?

A ještě jedna věc: Pokud je vás 8 až 10, tak by bylo lepší rozdělit se na dvě skupiny. V takovémhle počtu se sice hrát dá, ale je těžké udržet pozornost a na každého vyjde málo času. 4-5 hráčů je naopak pro většinu RPGček ideální počet.
12.11.2019 18:05 - Xeth
York: +1
14.11.2019 12:02 - Simon
Zdravím, momentálne sa mi uvolnili dve miesta do rozbehnuté D&D kampane. Kampaň je vedená v high fantasy štýle s velkým dôrazom na roleplaying a storytelling. Hráme utorky večer, online cez Discord a Roll20 aplikaciu. Hrá sa n 5. úrovni a poúživame pravidlá 5. edicie. Kontaktovať ma môžete na email simonkozic@gmail.com, alebo na discord grehm#5382.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087217092514038 secREMOTE_IP: 54.242.75.224