Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
4.12.2019 14:52 - Jan Zábřeha
Hledáme hráče na Vysočině, nejlépe na Žďársku, kteří mají zájem se scházet na hry D&D 5e. DM máme, ale kdyby někdo chtěl dělat DM, není problém. Lidi nejlépe 15-18 let.
4.12.2019 15:54 - ShadoWWW
Jan Zábřeha: Mohu se zeptat? Používáte překlady, nebo anglická pravidla? (Zajímá mě to čistě kvůli statistice v této věkové kategorii.) Předem díky za odpověď.
4.12.2019 18:03 - Jan Zábřeha
ShadoWWW: Používáme originální anglická pravidla.
8.12.2019 15:55 - Gediman
Fajn - do konce roku bych rád ještě alespoň jednou zahrál nějaké to RPG jako GM. Takže jako tradičně tu mám otevřenou nabídku.

Nabízím následující hry:
Void: Sci-Fantasy
Void: Fantasy
Void: Sci-Fi
Aliens vs Predator Void-mod
Terminator Void-mod
Half-Life Void-mod

Můžeme se sejít osobně v herním klubu Mephit, ideálně v sobotu. Nebo můžeme zahrát on-line přes Skype nebo Discord, ideálně v pátek nebo v sobotu. Postavy pro vás klidně vytvořím. Pravidla jsou velmi jednoduchá, není třeba je umět, snadno se je naučíte během hry.

Dáme klidně jen nějaký one-shot na vyzkoušení.

Pište PM ;)
16.12.2019 23:18 - efram
pazajan

Pánové nenechte se odradit a GMovaní si zkuste. Vytěsněte konstatování, že dělat GM není zábava, že DND nění vhodná pro začínající hráče a GM. Dělat GM je zábava a je to hodně specifická zábava,otoje to lepší. Základní pravidla pochopíte hned. Zbytek se perfektně poddá během další her. Zachovejte si pozitivní pohled na svět. Je lepší mít poloplnou než poloprázdnou sklenici.

- rotace GM je super doporučení a volba
- základní pravidla jsou jednoduchá až triviální
- pro první sezení použijte nějaké ze zde přeložených dobrodružství (případně originál :))

P.S.: Take dlouhodobě patřím ke GM, kteří by uvítali přísun 1-2 kvalitních hráčů. Co to dokazuje? Nic, ale udělám si poznámku.
17.12.2019 20:01 - igraczek
Pro Slamenku:

Ahoj. Jsem z UH, mobilní a rad bych si zahrál. Zkušenosti s DnD mám. Je mi (stydím se to říct) přes 40, jednou za 3 týdny bych to asi mohl zvládnout (ideálně cely víkend), i když toho mám teď dost...
Taky rad hraju u stolu a dobrému vinu se v žádném případě nebráním.
Zatím se měj.
18.12.2019 13:43 - Slamenka
igraczek poslal jsem ti zprávu
18.12.2019 19:01 - Aenast28
Hledám vyprávěče/skupinu
Čau, hledám vypravěče z Prahy, popřípadě bližšího okolí. Je mi dvacet. Zkušenosti s DnD mám, ale především sám jako vypravěč. Hraju už 7 let, dokonce jsem teď v jedné kampani, ale po tolika letech dělání DMka bych si chtěl zahrát spíše jako hráč. Časově bych byl velice flexibilní.
Díky moc za jakoukoliv odpověď.
24.12.2019 08:35 - Foggymight
Hledám menší družinu (cca 2 hráče) s chutí zahrát si online RPG ze světa Star Wars. Hrálo by se klasicky přes Discord + Roll20 v předem dohodnuté termíny v novém roce. Za ideální hráče považuji fanoušky Star Wars, kteří nechtějí pouze dovést příběh k jeho konci, nýbrž se do něj hlouběji ponořit. Hra by se hodně zaměřovala na budování spojitostí s hlavní ságou, vymezováním vůči NPC postavám, vzájemnými interakcemi a taky na dialogy. Ohledně herního systému se můžu přizpůsobit, pokud tento bude snadno dostupný k nastudování. Prozatím jsem si stáhnul Star Wars Sága Edition.

Vždy když se rozvíří vody světa Star Wars, dostanu chuť v souvislosti s Universem diskutovat nebo založit herní projekt. Tímto způsobem vznikla rozšířená podoba světa Star Wars (tzv. Foggy Expanded Universe). Spoustu příběhových linek se mi ovšem nepodařilo dotáhnout do konce. Prostor pro volbu období a dalších herních podrobností je taky částečně otevřený. Tj. nechci hráče pomocí pravidel držet pod krkem. Spíše mě zajímají subjektivní pohledy na konkrétní situace (byť bychom se nevyhnuli podobnostem) a universum jako takové.

Kontaktovat mě můžete prostřednictví PM, discordu Foggymight#8451, e-mailu, sedlpetas@seznam.cz.
10.1.2020 16:47 - Ultramarine
Ahoj, funguje v Praze Adventure League nebo neco podobneho?
10.1.2020 19:54 - sirien
Pokud vím tak ne - Praha je bohužel už mnoho let komunitně mrtvá, reálně od zániku původního OpenGaming sdružení (Sparkle měla nějaou dobu snahu to změnit, ale sama to nedala). :/
10.1.2020 21:23 - Ultramarine
Ja jsem tu asi ctrnact dni a nikoho tu neznam, tak jsem doufal, ze pres dnd bych tu mohl poznat nejaky lidi :) To je skoda, trochu jsem doufal v nejakej open gaming.
10.1.2020 21:29 - ShadoWWW
Tak ho založ a někdo se určitě přidá. Třeba v Mephitu?
10.1.2020 21:50 - cyrasil
Doomguy:

mohlo by te zajimat:
https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?f=117&t=14955&start=15
10.1.2020 22:35 - Ultramarine
Díky, budu to sledovat.
22.1.2020 14:39 - Slamenka
Hledáme hráče:
DnD 5e, postavy 1 úroveň. Hrajeme u stolu, nedaleko Kyjova(okres Hodonín). Družina tří hráčů (30+) a PJ (40+). Začínáme poprvé koncem února. Pokud se chceš přidat, dej vědět.
22.1.2020 15:34 - ShadoWWW
Jé, část mé vzdálenější rodiny bydlí v tamním Domaníně. :-)
23.1.2020 12:02 - Magor57
Čauves, hledám pár hráčů na hraní v Praze :) Rád se přidám ke skupince s PJem a budu hrát, případně dáme nějakou skupinku dohromady z několika single hráčů, PJ můžem třeba střídat, když se bude chtít :) Pravidla preferuju 5e, každopádně jsem začátečník - na základce jsem s kámošema asi rok hrál 1.6, nicméně je to dávno, tak řekněme že jsem pořád začátečník :-D
Je mi 25 a hrát můžem teoreticky u mě :-)
Prosím zprávu na FB: https://www.facebook.com/magor.maan.3
24.1.2020 12:45 - baglx5
Čau, našel by se tu někdo na hraní v okolí Pardubice/Chrudim?
Jako DM mám probíhající kampaň s jednou družinou, mám prostor pro to vést ještě jednu, případně si i rád zahraju.

Díky
27.1.2020 14:05 - Yrjo13
Zdravím, našla by se zde nějaká skupina co by mě vzala k sobě na hraní DnD nebo DrD online ? Přes discord, roll20.
Kontakt: xytery13@gmail.com

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077641010284424 secREMOTE_IP: 54.227.136.157