Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
27.1.2020 17:01 - drugun
Slamenka, to je škoda já sem z brna :D
27.1.2020 17:17 - ShadoWWW
drugun: Máš možnost, Yrjo13 je z Brna.

PRAHA: Pokud jste někdo z Prahy, své služby PJe nabízí Fritz na RPG F. Ofiko DnD dobrodružství nebo i jinou hru než DnD.
30.1.2020 16:45 - zapletac
Zdarec všichni, nenašel by se tu nějakej DM nebo skupina na online hraní nejlépe DnD 5e která by uvítala dva "nováčky"?pravidla máme pročtený a už máme rozehranou jednu kampaň IRL kde jsem já DM takže nějaké ty základy hraní máme. Hrajem asi 2 měsíce ale ohromně nás to chytlo a chtěl bych si to zkusit i jako hráč.
Hrát asi Klasicky přes Discord+Roll20.
Kontakt: simians22@gmail.com
11.2.2020 19:57 - Macintoush
Hledám hráče v Hradci Králové nebo okolí. Primárně bych se klonil k DND 5e v prostředí světa Eberron, ale případně se můžeme domluvit na něčem jiném Pokud byste někdo měl zájem, tak mi napište do zpráv.
15.2.2020 17:48 - obbivan
Ahoj všichni. Příští měsíc chci rozjet novou herní skupinu jako DM. Působím v Jihlavě a Havlíčkově Brodě. Pokud by se někdo chtěl přidat bude vítán. Hrát bych chtěl D&D5e (vedl jsem i WoD a SR ) . Můžu nabídnout vlastní kampaně nebo něco z vydaných dobrodružství. Vše je samozřejmě na úvodní domluvě. Zázemí na hraní mám k dispozici na obou místech.
D&D hraji od roku 2004 a momentálně jsem se začal krapet věnovat 3D tisku.
Budu rád když se někdo ozve.
3.3.2020 12:22 - Almion
Hraní DRD 1.6. online Roll20 - Hledáme hráče

Zdravím, hledám 1 hráče pro pravidelné hraní podle
modifikovaných pravidel DrD 1.6

Hrací doba: Soboty od 19:00, pravidelně každé 2 týdny
Herní svět: Asterion
Současná podoba družiny: Hobit Alchymista-Theurg , člověk kněz, barbar bojovník a Elf Zloděj-Sicco. Současná úroveň postav je kolem 6.lvlu

Kde Hrajeme: Hrajeme na internetové platformě roll20.net + používáme
pro komunikaci discord.

Jaké povolání nám chybí:Ve skupině uvítáme obzvláště Kouzelníka nebo Hraničáře.

Koho hledáme: Pohodové týmové hráče, kteří si uvědomují, že jsou ve skupině a že hlavní je, aby se všichni bavili. Hledáme někoho ohleduplného, kdo bude společenský a zapadne do pohodové skupiny. Požadavkem je komunikativnost a zájem hrát.

Kontakty
V případě zájmu a dotazů pište na
email: george.dzhan@gmail.com
discord: Almion#1414
8.4.2020 20:54 - PietroProrok
Hledám skupinu pro hraní DrD nebo DnD online v jakékoli formě, kdyžtak pište na PietroProrok#8956
12.4.2020 10:36 - Herdy
Ahoj, jsem nováček v DnD.
Aktuálně jsem získal dotatek času a hrabu se v pravidlech. Velmi rád bych zahrál online (jsem ochoten se přizpůsobit).
17 let jsem hrál DrD od verze 1.4 až po verzi 1.6. a chtěl bych zkusit něco nového.
Pokud Vám nevadí nováček rád zahraji po večerech.
Kontakt diccord : Herdy_CZ#3811
Díky Herdy
12.4.2020 14:46 - PietroProrok
PietroProrok píše:
Ahoj, popravdě bych dal přednost starým dobrým DrD 1.6, par lidi už bych měl, stěžejní bude sehnat dobrého PJ, kdyžtak si mě přidej na discordu PietroProrok#8956 a domluvíme se.
12.4.2020 20:15 - HartyM
Zdravím, jsem v DnD nováček, prošel jsem si pravidla (5e) a rád bych si zahrál online. Klidně bych zkusil i PJovat některá vydaná dobrodružství (pro začátek asi klasiku Ztracený důl Fendelveru). Hrát bych chtěl přes roll20 + discord. Kdyby se našel někdo kdo by měl zájem tak mi napište sem do zpráv nebo na discord Harty#2761 Nováčci jsou vítaní, aspoň v tom nebudu sám. :)
20.5.2020 10:17 - Vandal
DM hleda hrace - doplnuju partu pro novou kampan v 5e. Hrat budeme v centru Brna, frekvence zhruba dvoutydenni (jsme dospeli pracujici lidi s rodinama, takze to resime operativne podle moznosti). Kampan budeme hrat vlastni. Bereme novacky i veterany.
Vic v soukrome konverzaci. Piste sem do zprav nebo na jamiem seznam cz
23.5.2020 18:22 - kazatel
Ahoj,

rád bych se po letech vrátil ke hraní a tak hledám skupinu z Prahy, která má ve svých řadách místo. Hraní určitě společně u stolu. Pravidla buď D&D nebo PF. Časově se dokážu přizpůsobit, ale dávám přednost hraní 1x týdně večer ve všedních dnech. Piště prosím sem do zprav.

Díky
27.5.2020 21:36 - Prdator
Zdar, hledám skupinu hráčů v Praze, ke kterým bych se mohl přidat. Časově jsem schopen se přizpůsobit (částečně), mám několik let zkušeností s různými RPG, v tuto chvíli preferuji DnD5, případně ShadowRun (kterýkoliv).

V DnD5 jsem se pokoušel i PJovat, ale vzorek hráčů byl moc malý na nějaké závěry.

Pokud někdo máte místo, prosím pište na lukas@kraustech.cz
2.6.2020 22:29 - Ravenous
Zdravicko,

hledam skupinu nebo jednotlivce na hrani DnD po sobotnich vecerech. Preferuju online hrani pres discord/dndbeyond/roll20 kvuli rodine. Mam zkusenosti s DMkovanim ale radsi bych hral. Beru novacky i veterany, jsou to roky co sem hral naposledy a rad bych zase zacal.

napiste do PM nebo na frequentlyhigh@gmail.com
14.6.2020 10:47 - Qrow
Zdravím. Pokud by tedy bylo ještě místo, milerád bych se přidal.
14.6.2020 11:38 - MirTur
Qrow píše:
Zdravím. Pokud by tedy bylo ještě místo, milerád bych se přidal.

Jasně, s tebou byste byli už tři hráči a s tím se dá pracovat. Napíšu vám soukromé zprávy.
15.6.2020 15:16 - Zipo
MirTur píše:


Ahoj, ešte niekoho hľadáš? Mal by som záujem :)
15.6.2020 17:09 - MirTur
Zipo píše:
Mal by som záujem :)

Poslal jsem zprávu.
16.6.2020 08:51 - ben222
A odkial si ,vek a tak to je tiež dosť dôležité napísať
18.6.2020 15:07 - Dantel
Zdravím, kdyby někdo hledal hráče na online hraní, tak by se rád k této partě přidal. Jsem nováček.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074998140335083 secREMOTE_IP: 3.239.59.193