Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
27.7.2020 15:20 - Koksa14
Ahoj, jsme parta 6 lidí co spolu hraje cca rok a hledame někoho kdo se zhostí role DM. Na hraní se scházíme a jsme z Prahy. Představa je hrát jednou týdně. Pokud budeš mit zájem napiš.
31.7.2020 18:04 - Egaros
Ahoj, hledám 2-3 hráče na dnd online, 1-2 x týdně vždy nějaký večer. Hrálo by se přes foundryvtt (lepší verze roll 20). Dnd jsem se účastnil pouze jako hráč, bude to tedy moje prvotina v roli DM. Uvítám i méně zkušené hráče, či lidi naprosto nepolíbené, co by chtěli společně proniknout do světa Dnd.

kontakt: tonda.hanus@email.cz
5.8.2020 01:36 - Wlern
Ahoj.

Hledám skupinu pro 2 lidi zkušený v řadách tabletopů. Zkušenosti máme s oWoD, ShadowRun, DnD, Starfinder / pathfinder, DrD 1.6 a okrajově i pár dalších systémů. Jsme ochotni hrát cokoliv, ale hodila by se pauza od DnD 5e, kterou máme rozehranou teď.

Upřednostňujeme hraní v Praze (a okolí), ale nebráníme se ani online světům.

Jsme schopni se časově přizpůsobit kdečemu. Myslím, že jedno nebo dvě sezení týdně jsou ideální.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte na lukastriskala@gmail.com.

Na zprávy zde na d20 se budu snažit odpovědět, ale mail je jistější.
7.8.2020 11:46 - Zlob3n
Ahoj,
jako PJ hledám skupinu/ jednotlivce (cca 3-4 lidi) na hraní DnD 5e online (Discord, D20) cca 1-2x měsíčně. Svět inspirovaný podle knížky, bez kouzel (spíše s jiným druhem "magie).
Discord: zlob3n
9.8.2020 11:45 - kazatel
Ahoj,

Hledám skupinu z Prahy, která by přijmula zkušeného hráče. Dávám přednost osobnímu hraní. Nejradši bych hrál Pathfinder 2e, DnD 3.5e, případně DnD 5e.

Pište do zpráv, případně Discord - Kazatel#2893

Díky
12.8.2020 15:51 - Eidi
Ahoj, nezkušený hráč hledá skupinu v Královéhradeckém kraji. Ideálně DnD 5e.
16.8.2020 22:39 - Necromancer
Ahoj, hledám zkupinu na D&D online nebo někde u ČB. Xpy mám, a budu klidně i DMovat.
17.8.2020 14:59 - obrsaki
Ahoj, jsem zacatecnik, hledám někoho kdo by chtěl hrát online. DnD 5e
17.8.2020 15:14 - Necromancer
Tak třeba já. Vyhovuje Discord+Roll20? A co konkrétně bys chtěl, DMovat nebo jen hrát?
17.8.2020 15:15 - Necromancer
Ještě kdy by se ti to hodilo? A asi bychom si měli najít víc lidí(alespoň ještě dva). :(
18.8.2020 06:04 - Necromancer
Moadret píše:


obrsaki píše:


Ahoj, jestli chcete, jsem ochotný vám cca jednou do měsíce DMovat online. Jen by to chtělo ještě alespoˇjednoho(lépe dva) lidi do party. Jednak to bude lepší, ale hlavně ve dvou byste byli na většinu dungeonů/Dobrodružství příliš slabí.
19.8.2020 20:43 - Necromancer
Je tu ještě někdo, kdo byměl zájem o hru 5e online? Ideálně jeden nebo dva lidi, kterým by nevadil systém Discord+Roll20, jednou do měsíce. Pište do zpráv nebo sem. Díky!
22.8.2020 19:15 - Fext
Zdarec
Hledám spoluhráče v okolí Valašského Meziříčí / Rožnova.
Věkově jsem kolem 30 let, rád si zahraju prakticky jakýkoli systém či deskovku. Něco málo zkušeností mám hlavně s klasickým dračákem nebo Gurpsy.

Případně pište na jan.lisa89@gmail.com nebo na 728 661 917
Ocením když se to neobjeví na seznamce pro homosexuály.

S pozdravem
Fext
24.8.2020 22:52 - Taxidermist
((((((((((((( BRNO ))))))))))))))))

Ahoj, jsem zkušenější hráč i DM s několikaletou praxí, který hledá

družinu, ke které by se mohl přidat

-NEBO-

hráče, se kterými by mohl založit družinu novou.

Od 1. 10. se budu stěhovat do Brna. Mám zájem o pravidelné, pohodové hraní třeba 1x týdně nebo 1x za dva týdny, o všedních dnech. Pokud někdo má čas a chuť nebo místo v družině, napište mi prosím buď tady, nebo na Discordu na Taxidermist#3519

EDIT: Už nás pár je, pro domluvu jsem založil Discord https://discord.gg/8JGm4cF

EDIT2: Už nás pár je, od října to rozjíždíme :) Noví lidi stále vítáni !
3.9.2020 12:19 - Malabar
Přijďte si 5.9. s námi do Plzně zahrát stolní hry plné dobrodružných příběhů ze světa mýtů, kouzel a záhad. Program je zaměřen zejména pro starší děti a dospívající. Můžete se zapojit do některé z vybraných deskových a RPG her (her na hrdiny).

Konkrétně se můžete těšit na:

  • Dungeons & Dragons 5e
  • Old School Dungeons & Dragons
  • Zapovězené země
  • Gloomhaven
  • Dungeons & Dragons Wrath Of Ashardalon Board Game
Že jste žádnou RPG hru typu Dungeons and Dragons nebo Dračí doupě nehráli nebo o ní doposud neslyšeli? To vůbec nevadí, úplní nováčci jsou vítáni také. Tento herní den je podpořen z programu Mládež kraji, který realizuje Plzeňská krajská rada dětí a mládeže z.s. za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Vstup zdarma.


Více na FB: https://www.facebook.com/events/370443687277407/
17.9.2020 09:19 - Jeffes
EDIT: 19.9.2020

Ahoj,

hledáme další spoluhráče na doplnění družiny . Hrálo by se DnD 5e tak 2x - 3x do měsíce přes roll20(popř. alternativy) a discord.
V případě zájmu pište buďto sem do zpráv nebo na mail jandrsek@gmail.com

Edit: 22.9.2020
už máme družinu o 4členech + DM začínat budeme kolem 9.10.2020 další členové vítání
Edit 2.10.2020
Družina už je plná

Díky Honza
17.9.2020 11:38 - Jaroslav76
Ahoj

také bych se rád připojil či vytvořl hrací skupinu iděálně v brně ale pokud máte zájem o online hraní mužeme se domluvit na hraní online mám zkušenosti s vedením a používal jsem také roll20 a diskord také mám. :)
Jak se můžeme spojit.
email: maxidag@gmail.com


Zdraví Jaroslav
25.9.2020 07:48 - Count
Probíhá teď v Ostravě, nebo v blízkém okolí nějaké otevřené hraní? Rád bych se, pokud by to nevadilo, zastavil "na čumendu". Ne se přímo zapojit, ale jen posedět a poslouchat, jak to vypadá jinde.
12.10.2020 17:41 - Necromancer
Ahoj, uvolnilo se nám jedno(ale vzal bych i dva hráče) místo v naší skupině na online D&D. Hrajeme takovou kratší níkoúrovňovou kampaň (spíše na seznámení, než rozjedeme něco většího) pro 5e přes Roll20 a Discord. Nejvíce by se nám hodil spell caster(kouzelník/čaroděj, nemáme žádného) nebo support(bard/klerik, máme jednoho). Ostatní postavy jsou totiž nekouzlící. Hrajeme v sobotu mezi 16. a 18. hodinou. V případě zájmu kontaktujte zde na Kostce.
S pozdravem,

Arcikostěj(budoucí) Necromancer I.

EDIT: Nábor už proběhl, děkuji za ochotu.
17.10.2020 19:03 - luky
Ahoj,

rád bych se připojil k nějaké skupině nebo dal dohromady novou, v Praze a okolí, teď online, pak se uvidí. Jsem poměrně začátečník, je mi 26. Hrál bych spíš o víkendech, ale můžeme se domluvit i jinak :) Nemám nic proti jiným systémům, ale tu malou zkušenost mám jen s d&d.

discord pickleLukas#6257 nebo mail piclul275@gmail.com

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089935064315796 secREMOTE_IP: 34.204.181.19