Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
19.2.2023 11:52 - whisis
Ahoj, hledám hráče ideálně nováčky na hraní dnd. Jako DM začínám. živě či online.Mám rozpracovaný svět se spoustou zápletek. Parta ideálně 25-??? mě je 32 let. Benešov, praha-východ, západ, praha. Stačí napsat na discord whisirion#6370
6.3.2023 20:00 - Arerat
Ahojte.Pokiaľ by si niekto chcel zahrať DND za hráča alebo GM tak my napíšte na môj discord.Sme zatiaľ 2, ale dúfam, že nás bude viac..Tu je môj discord-adam33co#1570.Ďakujem
8.3.2023 08:34 - flyingkiwi
Ahoj, hľadám pár ľudí na novú dlhodobejšiu kampaň. Ideálne keby sme boli aspoň 4 a vedeli by sme si zahrať online raz za jeden, dva týždne. Mám 23 rokov, nemám problém s nikým, verím, že by sme dali dokopy pohodou grupu :-). Píšte na môj dsc
flying_kiwi#3594
17.3.2023 21:56 - maximen
RolePlay server
Zdravím. Hľadám ľudí na RP server Atlas.
Nezáleží či ste nováčik alebo pokročilí, na Atlase si môže zahrať každý.
Systém
Hráme pomocou systému JaD a DnD 5e. Používame aj veci z UA a HB ak je to balancované.
Máme aj pár house rulles ako pitie elixírov za bonusovú akciu :)
Čo je RP server ?
RP serveri sú pre kopu rôznych hráčov ktorí si môžu zahrať hocikedy sa im zachce.
Zvyčajne sa na nich hrá každý deň a je tam viacero DMov ktorí ponúkajú kopu úžasných príbehov a momentov. Veľa ľudí tento štýl hry obľubuje popri kampaniach a one shotoch.
Ako Hráme
Hráme pomocou nášho discordu.
Hrá sa cez voice aj textovo.
Cez voice sa konajú výpravy do okolia kolónie menom Atlas.
Na výpravách sa dobrodruhovia stretávajú s rôznymi dungeonami ktoré môžu preskúmať, alebo bytosťami ktoré si môžu spriateliť a naopak.
Textovo hráči môžu hrať život dobrodruha vo vyvíjajúcej sa kolónií. Umožňujeme rôzne veci ako kováčstvo, založenie rodiny či získavanie politickej moci.
Textové hranie je odmeňované featmi, jazykmi, skillmi a kopou ďalšieho.
Kontakt
Link na server : https://discord.gg/bxjWhtQEkm ( vložte do prehliadača )
Môj discord : nemixam#4826
Email serveru : atlas.skwestmarches@gmail.com
18.3.2023 12:26 - Cherry_215
Ahoj, rád by som si zahral dhodobejšiu kampaň, ale som ochotný sa pridať aj na one shot. Ak by niekto mal záujem kľudne mi napíšte na diskord Cherry215#4420. Hra v českom jazyku nieje pre mňa problém. Ak by bola jazyková bariera umím i mluvit.
26.3.2023 11:00 - Planewalker
Zdravím, dobrodruzi,

bavíme se už téměř 30 let při hraní fantasy a moc dobře víme, o čem je skutečně dobrá hra: vzájemná harmonie a naladění mezi hráči a DM

• nehledáme “zkušené” hráče
• nehledáme “mistry v oboru”
• nehledáme “hnidopichy”
• nehledáme “prudimily a všeználky”

Umíš se vžít do role svého hrdiny a nehrát “sám sebe”? Tak Tě bereme do naší pražské partičky.

DM Planewalker
Discord: Planewalker#7912
27.3.2023 04:15 - York
Ahoj,

blíží se vyhlašování programu na Gamecon, takže jako už tradičně prosím o pomoc s playtestem dungeonu, tentokrát Bubákova (Z)propadeného trpaslíka. Jde hlavně o to vyzkoušet, jak dlouho se to hraje. Odhad je tak 6-8 hodin, což je na večer pracovního dne moc, takže to bude muset bejt o víkendu. Začátek ve 14:00, konec nejpozdějš do 23:00.

Termíny nabízím příští a přespříští víkend (+ pátek 7. 4., to by mělo bejt volno), tj. sobota 1. 4., neděle 2. 4., pátek 7. 4., sobota 8. 4. a neděle 9. 4. Místo buď Liliová čajovna v Praze* nebo online hra přes Discord. Přihlášky pište sem a uveďte, prosím, který dny máte čas a jestli můžete hrát v čajovně nebo online. V družině bych chtěl mít ideálně 4-5 hráčů, stejně jako na Gameconu. Když bude hodně zájemců, můžu to odehrát víckrát.


* Nevaří se tam, ale nemají tam problém, když si něco k jídlu vezmete s sebou nebo objednáte dovoz.

Hrát se bude podle pravidel Dračáku podle staré školy. Postavy si můžete buď vytvořit předem, případně je vytvoříme před hrou (zabere to pár minut). Dáme tentokrát 3. úroveň, ať máte víc kouzel a schopností.
27.3.2023 12:49 - spica
Ahoj,

sháním několik lidí na hraní DnD (5e) osobně (Ostrava nebo přilehlé okolí) nebo online (roll20 a discord).
Teoreticky můžu být DM (nejsem moc zkušený, ale snažím se učit :)) nebo hráč (tam je to přece jenom jednodušší).

Celkově nemám TTRPG nahráno (i když mé prvopočátky byly na základce s DrD 1.6), takže pokud by se našel někdo více zkušený, pak super, pokud někdo na stejné úrovni jako já, taky super!
Jo a pokud je někdo naprosto nepolíbený, tak bych v tom taky neviděl problém.

Pokud by byl k mání podobný ročník jako já (1989), pak perfektní - přece jenom pubertální roky už mám za sebou. Takže bych to viděl tak 1 za týden až dva s ohledem na rodinný život.

Prosím o zprávu zde nebo na discord NitramVHive#5895

Díky za pozornost
Martin
29.3.2023 16:33 - York
York píše:
blíží se vyhlašování programu na Gamecon, takže jako už tradičně prosím o pomoc s playtestem dungeonu, tentokrát Bubákova (Z)propadeného trpaslíka.


Uvažujete někdo o účasti? Pokud jo, nevyhovujou vám termíny, nebo máte nějakou jinou překážku?
30.3.2023 10:33 - Necromancer
Jakože někdy online v sobotu nebo v pátek by to šlo. Jenom teda DrDko už jsem nehrál fakt dlouho...
30.3.2023 11:09 - York
Necromancer píše:
Jenom teda DrDko už jsem nehrál fakt dlouho...


To fakt není problém, hrál jsem desítky oneshotů s lidma, který pravidla nikdy neviděli. Navíc to není starý DrD, takže to, že si ho nepamatuješ, nehraje roli ;)

Jsi zatím první. Dám vědět, až se ozve někdo další.
30.3.2023 14:58 - Necromancer
Blbý je, že můj jedinej volnej termín je pozítří. :-(

Páč v neděli nechci jít spát nějak pozdě (brzké stávání v pondělí) a mám práci do školy.
A zároveň příští týden jsou Velikonoce, což je pro mě (jakožto "praktikujícího křesťana") docela vejkej event, tak tam úplně nechci trávit půldne hraním.
31.3.2023 00:00 - York
Mám 3 předběžný zájemce na pátek 7. 4. offline v čajovně.
3.4.2023 20:13 - RedWolf1918
Nazdar ve spolek,
mám jedno volné místo ve skupince hrající Call of Cthulhu (tři hráči + já jako PJ). Jedná se o online hru, spíše nepravidelnou (tak dlouho hledáme společný termín, než něco najdeme), obvykle pátek nebo sobota 20:00 až 24:00.
Problém trochu je, že hledáme hráčku pro již existující charakter (předchozí hráčka už nemá čas). Postava se zatím příliš neprojevila (doslova jsme odehráli jedno vyšetřování), takže spousta věcí by šla upravit.

FAQ:
Co je Call of Cthulhu?
Detektivní hororová hra z prostředí příběhů H.P. Lovecrafta. Jedná se o náš skutečný (obyčejný) svět v období 50. let minulého století, ve kterém postavy vyšetřují různé podivné, možná až nadpřirozené, události. Záměrně chci zůstat trochu vágní, ale pokud chcete zjistit o světě víc, tak rozhodně nic nenamítám a doporučuji google :D

A jaké se používají pravidla?
Call of Cthulhu 7. edice, ke kterým jsem udělal český výcuc. Podstata pravidel je v hodech k% a přestože v plném znění jsou docela obsáhlé, tak jsou na použití dost jednoduché.

Jaká bude hra po technické stránce?
Online, hlasová komunikace přes Discord, hody a prostředí přes Roll20. Přímo na rollu je naprogramovaný deník, který zvládá hody a velkou část výpočtů (deník jsem více méně počeštil).
Hru mám namyšlenou jako kampaň složenou z vlastních i koupených herních modulů.

Koho že to hledáme?
Holku, nebo spíš dámu (18+)... ne že bychom byli tak sprostí, hrubí, nebo že by témata byly až tak drsné (přestože trošku zhrubnout mohou… má to být horor). Primární problém je ten, že průměrný věk ve skupině je 31 let.

Proč ne muže?
Nemám s tím dobré zkušenosti… Omlouvám se.

Co je to za postavu?
Julie Bashir, 26 let - doktorka, sloužila jako lékařka v M*A*S*H-y (jak jsem psal, 50. léta). Při nahazování ji padly dost velké čísla vlastně na všechny atributy, mimo jiné i na sílu (což se herně ještě neprojevilo) a na velikost (takže je dost robustní a hlavně vysoká). Dovednosti by šly z větší části klidně upravit, mělo by jí ale zůstat její lékařské pozadí.

Jak moc RPujeme?
Tak nějak přiměřeně. Nebereme to až tak vážně, vtipy jsou vítané, ale když začne jít do tuhého, tak se snažím zvážnit. Nečekejte zázraky a my nečekáme zázraky od tebe :D

Můžu sebou přibrat ještě někoho?
No, mám teď tři hráče, s tebou čtyři… pět by už na mě bylo asi hodně, ale jsem připraven jednat.
5.4.2023 12:19 - York
Potvrzuju páteční hru od 15:00 v Liliové čajovně v Praze. Stále je volný místo, kdyby se někdo chtěl přidat.
6.4.2023 15:34 - MyrrEm
Ahoj, jsem DM a hledám 2-3 hráče do čerstvé kampaně.
- Kdy: Domluvíme se
- Systém: Pathfinder 2e
- Prostředí: Foundry VTT + Discord
Zatím jsme dva (až tři), v plánu je hrát Adventure Path Gatewalkers, ale nejdřív si rychle projedeme one shot z beginner boxu (jak PF2e, tak Foundry VTT jsou pro mě novinkou, tak si to chci nejdřív oťukat v praxi). Kvůli tomu, že se hraje právě PF2e bych byl rád kdyby hráči ovládali angličtinu nějakým způsobem, protože materiály nejsou dostupné v ČJ (pokud vím). Pokud máte zájem, ozvěte se mi do DM na Discordu (Regi#4175)
7.4.2023 13:56 - Sparhawk
Ahoj přátelé já, 28 letý milovník fantasy, se snažím se touto cestou najít spoluhráče na hraní naživo. Jednalo by se o lokaci. Lanškroun, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Štíty, Jablonné nad Orlicí. Já DM/Hráč, pokud by se tady našla skupina která již hraje a byla by možnost se k ní připojit bylo by to super. Popřípadě by se dala poskládat parta. ideálně 18+ . Jsem schopen DM + prostor pro hraní bych také zařídil.

Můj DC:SparhawkCZ#9593
17.5.2023 19:48 - DrKrtecek
Hledám hráče - Shadowrun 6e

Ahoj,

Oprášil jsem pravidla Shadowrun - the sixth world a připravil podklady pro kampaň. No a nyní mám v plánu s touto novou kampaní začít.

A samozřejmě čím, se začíná jako první? Sháněním hráčů, co by se chtěli do nové kampaně zapojit.
Mám v plánu sehnat tak 3 - 5 hráčů, aby bylo možné hrát minimálně 1x za 14 dní (ideálně pokud bude možné, tak 1x za týden), i za situace, že ne všichni hráči budou přítomní na každé herní sezení. Preferuji fyzická herní sezení (Praha), ale samozřejmě budou dle možností a zájmu k dispozici i virtuální (např. přes discord, roll20).

Tak pokud máte někdo zájem neváhejte se ozvat ať už zde nebo přes https://discord.gg/XRf4Tkr2Km

Díky a těším se na hraní.
11.6.2023 11:43 - maluch
Hladam skupinu/DM
Ahoj hladam skupinu proste hracov kde by som sa mohol pripojit.
čo:DnD5
Kde:online (beyond,discord)
Frekvenciu hrania sa mozem prisposobit najviac mi vyhovuje 1xza 2 tyzdne ale dalo by sa aj tyzdenne .
som začiatočník pravidla prestudovane ale este som DnD nehral. Skusenosti ale mam z DrD.
https://discord.gg/7X7jThdp na tomto linku ma najdete na discord.
14.6.2023 14:42 - Sorrines
Ahoj, hledam druzinu na hrani Draci Hlidky online :)
Zahral bych i na zivo, ale prodpokladam ze na Bruntalsku moc lidi nehraje :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067002058029175 secREMOTE_IP: 44.201.131.213