Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
Autorská citace #61
8.8.2016 10:57 - -Sniper-
Ahojte, hledám ještě dva hráče na zítřejší jednorázovku v Brně v Mystice https://www.facebook.com/mysticabrno/?fref=ts od 18:00.

A něco o hře:
Přilétá šíp a zabodává se do ramene. Ta bolest! Kde to jsem, proč po mne střílejí? Rychle se schovat, nechci zde umřít! A tohle jsou kdo, parťáci? Koukají se stejně bezradně jako já. Tak rychle něco vymyslet, než nás nepřátelé obklíčí, jinak nebude čas dožít život, který si vůbec nepamatuju.

Umřít při hře může být snadné. Ale umřít vícekrát, to už tak snadné není. A ani běžné. A zjišťovat ze střípků, co se přesně děje. Paranoia, zmatek, nejistota.. ale snad také světlo naděje a cesta k hrdinství – nebo alespoň k splnění své povinnosti.

Netradiční hra navržená na naučení Stínů Esterenu hozením do té nejhlubší vody. Ale jen tak se dá zažít opravdu netradiční příběh. Postavy budou dodány až na místě, neboť tajemno a neznámo je klíčovým aspektem tohoto dobrodružství. Pravidla budou vysvětlena za běhu a aplikována stylem „řekněte co postava chce udělat a já vám řeknu jak se to projeví v pravidlech“.
Autorská citace #62
16.8.2016 23:03 - ShadoWWW
Olomouc - DnD 4/5
Ahoj,

Hraje nekdo neco v Olomouci? Nejaka skupina, kde by se dalo pridat. Pripadne dat dohromady. Idealne fantasy a dnd.

Odpovědi směřujte sem.
Autorská citace #63
18.8.2016 12:20 - Mirkul
Zdravím,
hledám hráče na DnD 5e v Brně. Nejlépe 5 lidí s tím, že o 2 míň či víc není problém (pokud se tolik lidí vůbec najde).
Šlo by o domácí kampaň v asijském prostředí ve vlastním světě.
Četnost by byla max. 1x týdně podle toho, jak bychom se domluvili nejspíš v některé ze zdejších čajoven.
Vím o otevřeném hraní v Brně, ale nejsem si jistý, jestli se snad dlouhodobá kampaň hodí do tohoto konceptu kdy hráči přicházejí/odcházejí ze skupiny.
Kontaktovat mě můžete buď tady do zpráv nebo na e-mail jvykoukal@centrum.cz
Autorská citace #64
18.8.2016 12:49 - Rojta
Teď zrovna v rámci otevřenýho hraní pár měsíců DMkuju skupinu, přidal se jeden hráč, uplně na pohodu. Spíš je míň DM než hráčů, takže bych se toho hraní v rámci Rishady nebál - nebo se prostě ve středu stav, zjistíš kdo má jak co rozehráno, atd.

Máš vlastní příběhy a svět dle Asie? To zní dost zajímavě.
Autorská citace #65
20.8.2016 23:26 - Harug
Ahoj všem!
Hledám družinku DND 5E, hrající přes Roll20 (Nebo podobný portál). Jsem relativně zkušený hráč a potřebuji zoufalý oddych od DMkování. Mohu se připojit i k rozjeté hře. Kontakt tady, nebo na emailu Innominateus@seznam.cz
Autorská citace #66
2.9.2016 12:16 - -Sniper-
Zdravím,

úspěšně jsem dočetl modul Curse of Strahd (DnD 5e) a hledám hráče co by si to se mnou v Brně zahráli.

V úvodních sezeních pánuji nějaké jednodušší dobrodružství s připravenými postavami spíše na seznámení a zjištění zda si budeme vyhovovat.

Pokud vás to zaujalo a máte případné dotazy, ozvěte se na ssniper@post.cz
Autorská citace #67
27.9.2016 09:51 - Boldrick
Dobrý den,
rád bych taky pozvedl zájem o RPG v Čechách. I když několik, s problematikou dobře seznámených, lidí si myslí, že to nemá moc smysl. Ostatně já jsem také dost skeptický. Nechtěl jsem zakládat nové vlákno tak to píšu sem, přestože je lokalita trochu jinde :-)

Jsem ochoten, vést pro začátečníky několik sehrávek a seznámit je s principy těchto her. Nevadí mi vysvětlovat něco desetkrát, ale nemám rád dohadování o tom, který systém je lepší. Ani nevyžaduji znalost pravidel, ty má znát vypravěč, pro hráče nejsou nutné, ostatně od toho tam budu já ;-)
Jak bych si to představoval? Ideálně úplní začátečníci, možná jen mírně pokročilí. Od dvou hráčů, s tím, že si myslím, že nejlepší počet je 3-4 lidé. Nemám dobré zkušenosti s přibíráním nových lidí do již existujících skupin, proto několik kamarádů, kteří chtějí zkusit hrát. Byly by to maximálně 3 sehrávky, pak už musíte sami. Holt času je málo.
Co bych hrál? Dark Heresy - nejlépe, nebo Deathwatch, Only War, Black Crusade
Warhammer FRP 1. a 2. ed.
Deadland - ale musím nejdřív přečíst, už dlouho jsem nehrál
Cyberpunk 2020 - taky budu muset přečíst
DrD 1.x - ale jen po velmi velkém přesvědčování

Místo by bylo severní půlka Prahy, jižní jen po přesvědčování, sever nad Prahou. Nejlépe abych mohl zaparkovat.

Zájemci, pište sem.
Víc pro to nezvládnu B-)
Autorská citace #68
8.10.2016 13:11 - Foldas
Ahoj,

hledám zájemce o nějaké RPG (nejlépe DnD) v Olomouci, a to buď vytvoření nějaké skupiny nebo připojení se k někomu.
Kdyby měl někdo zájem, nebo o něčem věděl, tak se ozvěte. Díky.
Zprávu buď tady nebo na maila Foldas@seznam.cz
Autorská citace #69
8.10.2016 15:39 - sirien
Hledám hráče D&D ve Zlíně

MartinChudarek píše:
Ahoj hledám hráče na D&D ve Zlíně nebo herní skupinu, ke které bych se mohl přidat, popř. I jiné rpg, třeba Shadows of Esteren, info do zpráv nebo se můžeme spojit na skypu, moje ID mchudarek82, budu rad za každou radu kde si mohu zahrát, popř. Zdá jsou nějaké skupiny na Facebooku.


diskuse
Autorská citace #70
11.10.2016 12:00 - Harug
Malá reklama pro ty, kteří rádi hrají DnD 5e psanou formou.

https://app.roll20.net/lfg/listing/59172/az-do-morku-kosti
Autorská citace #71
11.10.2016 16:35 - igraczek
Ahoj, já to zase po pár letech zkusím, někdo okolí Uh. Hradiště?
Hrálo by se pravděpodobně DnD 5e, věk 30+, 1 až 3 hráči (může být klidně i 1 DM).
Kontakt: ashok099 (skype)
Autorská citace #72
26.10.2016 13:22 - ShadoWWW
Z RPG F:

Zdravím, hledám lidi, co by si rádi zahráli nebo jen tak zkusili Pathfinder, hrát bychom mohli od prosince v některé ze zlínských restaurací/hospod 1x 2x týdne popř. dle časových možností zúčastněných. Jinak pokud bych lidí nesehnal, mám zájem zkusit přes roll20. Knihy pro hraní mám

Martin
Kontaktujte na mail chudyman93@gmail.com
Tel 732 533 752
Autorská citace #73
26.10.2016 13:24 - ShadoWWW
A ještě jeden z Olomouce:

Ahoj,

není to sice 4/5 ale ... jsme zatím 2 a hledáme další zájemce o DnD 3,5 v Olomouci, ať můžem něco rozjet. Gamemastra máme :)
Takže jsou nějací zájemci?
Autorská citace #74
31.10.2016 17:02 - MartinChudarek
Hledám lidí na D&D 5E místo Pathfinderu ze Zlína nebo zlínského kraje, hrát můžeme v hospůdce nebo u mne doma. Knihy dle potřeby zajistíme. Kdo by to chtěl zkusit tak mne kontaktujte nejlépe na mail chudyman93@gmail.com, tady do zpráv nebo tel 732 533 752 či na Skype mchudarek82
Autorská citace #75
3.1.2017 18:22 - Gediman
Kdo by chtěl začít hrát (nebo si alespoň vyzkoušet) Void: Sci-Fantasy, jsem stále k dispozici. Místo: Praha - prodejna Mephit/Tomovy hry, ideálně soboty od 13:00, ale můžeme se domluvit i jinak.

Na one-shot vám postavy klidně připravím sám, na dlouhodobé hraní je výhodnější, když si ji připravíte vy. Pravila není nutné znát (pokud si postavu neděláte sami), lze je vysvětlit přímo na místě během pěti minut.

Pokud máte dotazy či zájem, pište sem do PM, nebo na gediman@seznam.cz.
Autorská citace #76
5.1.2017 17:19 - Harug
Hledám družinku hrající DnD 5e buď na Roll20 nebo poblíž Hradce králové. Rád bych se zapojil jako hráč. V systému se poměrně vyznám a mám slušné časové možnosti.
Děkuji.
Autorská citace #77
16.1.2017 10:42 - Morgue
Ahoj, Harugu

pokud máš stáoe zájem, tak mě kontaktuj na approllu. Mám tam nick Earfalas.
nebo na mail: pavlanj@yahoo.com
Autorská citace #78
18.1.2017 21:52 - Ranum
Zdravím Harugu,kdyby jsi měl to neskonalé štěstí a našel družinu okolo Hradce Králové tak dej vědět, něco takového hledám už nějaký ten pátek. Klidně napiš na jakub.vitvar86@gmail.com .
Autorská citace #79
19.1.2017 21:12 - Vilge
Ahoj,
Rád bych se přidal ke skupince hráčů D&D nebo Dračí doupě 2 v Praze....kontakt mkovanda@gmail.com
Autorská citace #80
29.1.2017 20:24 - PetrH
Nabizim plat by post kouzlem a mecem ci lonewolf adventure game, fyzicky bych si rad zahral v Praze, nejaky hezky oneshoot DnD, KaM, LWAG.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087131023406982 secREMOTE_IP: 54.225.1.66