Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
Autorská citace #81
31.1.2017 11:27 - Longestus
16.6.2016 16:22 -Eadwyn píše:

Zdravím. Našla by se skupina hráčů v Mladé Boleslavi, Jičíně popřípadě Hradci Králové nebo jejich okolí, která by byla ochotná přijmout mezi sebe nového člena?

Ahoj! Mám skupinku hráčů v MB kdyby jsi měla ještě zájem napiš :)
Autorská citace #82
31.1.2017 19:41 - Raker99svk
Ahoj. Úplne som si obľúbil Fantasy Grounds 5e alebo 4e. Ak sa tu nájde niekto kto by ma zobral do partie budem moc rád. Systém hrania ovládam len mi chýba hracia prax. Rád hrám za Human Fighter Character ale rád sa naučím aj novému remeslú.
Autorská citace #83
1.2.2017 09:38 - PetrH
z rpgf. píše:

Máš rád RPG hry?

Chceš si zahrať DnD 5th ed. v Bratislave :?:
:arrow? Napíš mi, buď správu alebo ešte lepšie sem do vlákna.

Koho presne hľadáme?
2 hráčov (hráčky) s chuťou zahrať si DnD, môžu byt aj nováčikovia. Možu sa hlásiť aj jednotlivo. Hrať chceme pravidelne, raz za týždeň.

Kto sme?
Sme tlupa RGP hráčov. Po dlhsej dobe sa vraciame k DnD. Aktuálna zostava GM, 2x pravidelný hráč, 1x občasný hráč. Vek okolo 30-35 rokov.

Čo budeme hrať
DnD 5 edícia. Začneme novú kampaň, téma Dark Fantasy. Herný setting nebude Forgotten Realms. Hráčske postavy začnú na levely 2.

Kde budeme hrať
Asi v Dungeon Pube.
Chceš sa pridať napíš. rpgf
Nihilius
Autorská citace #84
3.2.2017 15:22 - Maelik
Byl by tu někdo z východního kraje Prahy?
Autorská citace #85
8.2.2017 15:33 - SunEmperor
Ahoj všichni!
Skupina dvou hráčů a jednoho DM hledá jednoho až dva další hráče na pravidelné hraní D&D 5e v Praze. Nabízíme přátelskou skupinu v počátcích jejích dobrodružství. Preferujeme spoluhráče se zájmem o roleplay, příběh a kooperaci s dlouhodobým potenciálem, klidně nováčky, rádi zaučíme. V případě zájmu napište PM nebo na mail na sunemperor@seznam.cz - rád dodám další informace.
S pozdravem
SunEmperor
Autorská citace #86
22.2.2017 14:43 - Branik
Greetings, all you adventurers.

We are looking for english speaking gamers in Prague. The idea is to create a fantasy world together (using "Dawn of worlds" or similar) and then play in it (probably GURPS, but basically whatever), changing the role of GM according to time and possibilities. Playing once every 14 days on weekday evenings, not weekends. Anyone interested, please write: branik9@gmail.com

Looking forward to blood, points and glory.

Branik
Autorská citace #87
5.3.2017 17:16 - Ranum
Zdravím.

Náhodou skupina by se tu nenašla skupina co přijímá hráče na shadowrun přes approll?
Já jen že kdyby ano a měla trpělivost s někým kdo si chce zahrát ale je ve světě shadowrun noví,tak prosím o kontakt na jakub.vitvar86@gmail.com.
Autorská citace #88
8.6.2017 21:10 - Nantisek
Ahojte nekdo kdo by si obcas zahral VtM? v Brne
Autorská citace #89
9.6.2017 09:33 - Skenderax
:-) Zas po roku skúšam - "Je niekto, kto by si chcel zahrať v MA?"
Autorská citace #90
9.6.2017 11:31 - B1rd
Massachusetts?
Autorská citace #91
9.6.2017 16:24 - Galag
Hledám hráče na DrD II v Brně.
Autorská citace #92
12.6.2017 18:52 - capekfilip
Zdravím, hledám 4-5 hráčů pro mou první zcela homebrew kampaň - D&D 5e. Hrát se bude prostřednictvím Roll20 a komunikaci zajistí Discord.

Více informací na https://app.roll20.net/lfg/listing/80175/realm-of-astaghar.
Autorská citace #93
20.6.2017 16:43 - Aegnor
Z diskuze o Otevřeném hraní DnD v Brně.

Folcwine píše:
Btw, PJuju kampaň s pravidelným hraní v úterky a mám místo pro další hráče nebo hráčky. Je to více zaměřené na příběh, pletichaření a politiku - bojů a dungeon crawlingu je tam spíše méně. Herní systémn je něco mezi DrD1 a DnD3. Měl by někdo zájem? Hráváme v úterky v Kavárně Anděl poblíž Obilního trhu cca od 17:30. Je možno přijít už dnes :)
Autorská citace #94
5.7.2017 12:11 - Diego
Ahoj hledám dva až 3 tři hráče, pro mě a kamaráda co by si chtěl zahrát hry na hrdiny.
Hrálo by se dle systému něco mezi Window a Střepyny snů.
Hrálo by se v čajovně ve středu Brna.
Zahrálo by se vzorové dobrodružství na jedno až dvě sezení a pokud by se všem systém a příběh líbil tak by se hrávalo pravidelně.
Dík za odpověď
Průvodce vyprávěním Petr
Peterbuchta@seznam.cz
607 145 997
Autorská citace #95
14.7.2017 19:07 - PetrH
Hledám lidi na Kouzlem a mečem v Praze nebo play by post na rpgf.
Autorská citace #96
16.7.2017 20:33 - Lorgren
Ahoj :)
Keďže nepoznám inú stránku kde to dať tak sa pýtam tu...nenašiel by sa DM a hráč ktorý by prijali 2 v podstate* začínajúcich hráčov? :D najlepšie v (poprípade v okolí) Banskej Bystrici
Kontakt: palocundo@gmail.com
Jedná sa DnD 5e

O mne: volám sa Pavol a k DnD som sa dostal v podstate nedávno po tom čo som prečítal pár kníh od R. A. Salvatore a hral neverwinter nights, kúpil som si starter set a potom phb, vytvoril som si aj svoju postavu(elf druid) :D ale keďže neviem ako to bude s rp + druid nieje úplne jednoduchý hlavne keď som nič nehral chcem na prvú hru/dve hry začať s niečím ľahším ako fighter, ranger poprípade barbarian


* Viacmenej poznáme mechaniky v hre skôr problém s rp

(keď nad tým uvazujem...ak sa nikto nenájde šlo by to online fantasy grounds/roll20? Aj keď tomu by som sa radšej vyhol)
Autorská citace #97
4.9.2017 19:18 - Frosty
Ahoj,

neznáte nějaké kanály, kde najít skupinu na hraní z Prahy?

Díky.

H.
Autorská citace #98
7.9.2017 22:10 - Fairborn
Zdrávas lidi, hledám pj/hráče z Plzně, ideálně již fungující skupinu.
RP hry hraji aktivně již 6 let, zkušenosti s leckterými pravidly i ne-pravidly, dle motta "Vono je vlastně úplně jedno jak se to hraje, hlavně že je u toho sranda a roleplay."

Prosím kontaktovat na email
mail: marek.jtengler@gmail.com
skype: marek-tengler
Autorská citace #99
29.9.2017 19:30 - niko
Zdarec, Hledám partu na hraní přes internet, sem nováček a mám jen pár zkušeností z conů (samé krátké hry),tak bych byl rád kdyby mě někdo zasvětil. Klidně bych se scházel i osobně, ale jsem ze Žďáru nad Sázavou a nechce se mi dojíždět do Prahy či Brna (ono by to ještě možná šlo, jednou za 14 dní a strávit tam větší část dne).
Prosím kontaktovat na email:
nikolaj.ruze@gmail.com
8.10.2017 16:47 - Deqit
Zdravím,

hledáme další dva hráče (ideálně jednoho z nich se zájmem o pozici DM, ale jinak by pokračoval náš původní DM) pro pravidelné hraní upravené verze DrD v Praze do stávající skupinky 25+ (takže spíše tak hráče starší 19-ti).

Někteří z nás už pracují, takže by se hrálo spíš kolem večerních hodin. Máme zkušenosti hlavně s DrD (plus různé vlastní modifikace), ale nebyl by problém v případě nového DM vyzkoušet jiný systém (DnD, apod).
Hraní by bylo volnější, zaměřené na roleplay, začátečník není problém.

Jestli máš zájem, tak se mi ozvi na mail: vaclik@gmail.com
Díky Deqit

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094799995422363 secREMOTE_IP: 54.81.185.66