Kultura

Gurney
31.12.2015 19:32

Hotové překlady

- Základní triáda (PHB, DMG, MM) - ShadoWWW
- Basic rules + Starter Set - ShadoWWW
- Úvodní sada - Essentials Kit - ShadoWWW

- Dobrodruhův průvodce Mečovým pobřežím - Chrochta, Merlin, ShadoWWW, Sirien
- Xanatharův průvodce vším - Log 1=0, Maelik, ShadoWWW, Pan Bača
- Volův průvodce netvory - by Merlin, ShadoWWW, Sirien

- Strádovo prokletí - Pan Bača, Demonica & exi
- Poklad dračí královny - MartinCZ, Pan Bača, Pilchowski
- Hlubina: Dračí loupež - exi, pan Bača
- Drak z Ledového štítu - exi, ShadoWWW, wlkeR, Pan Bača
- Ztracený důl Fendelveru - exi, wlkeR, Pan Bača
- Alcrosský řezník - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Pobřeží snů - Demonica, exi
- Rudá ruka zkázy - Chrochta, exi
- Kaple na útesech - Ugy, Aegnor, Pan Bača
- Hrobka anihilace - Merlin, Pan Bača, Pilchowski, Tarfill
- Sestup do Avernu - exi, Pan Bača Pilchowski, ShadoWWW
- Nádherná zima - Chyba, Pan Bača, Heznick
- Příběhy ze Zejícího portálu - Chrochta, Pan Bača
- Různé doplňky a samostatné dílčí věci vč. nějakých těch dobrodružství: Materiály a odkazy pro pátou edici D&D

Dílčí překlady

Různé
- Witchhunter (Matova classa pro D&Diesel) (by Sirien&ShadoWWW)


Běžící překlady

- Xanathar - ShadoWWW (& Maelik a Log), Chyba
- Misty fortunes - wlker
- Storm Lord's Wrath
- Storm King's Thunder
- Princes of the Apocalypse
- Tasha Cauldron of Everything- Hranolky
- Duchové slaniska- Chrochta



Tasha - zdroj pro SRD
Hlasovat může jen přihlášený uživatel.
28.7.2016 11:43 - Merlin
ShadoWWW píše:
Good job! Já teď opravuji v MM chyby, co objevil Tarfill. Ale mám teď jen minimum času, tak to ještě pár dní zabere. :(


jde to pomalu..nemám moc času, takže se prokoušu několika stránkami za den (když je čas)..navíc musím hodně konzultovat s překladovým slovníkem a Chrochtou, aby to bylo +- kompatibilní
28.7.2016 11:59 - Dungo
super práce kluci :)
28.7.2016 12:23 - PetrH
Uz aby to bylo venku, mozna nejaky donate us? Podle meho by to stalo za uvahu, aby kazdy kdo stahne preklad poslal dolar, dva tri, 5:)
28.7.2016 12:47 - Merlin
PetrH píše:
Uz aby to bylo venku, mozna nejaky donate us? Podle meho by to stalo za uvahu, aby kazdy kdo stahne preklad poslal dolar, dva tri, 5:)


čas si nejde koupit :D:D
28.7.2016 12:53 - Babaj
no aby jsi se pak nedivil.. mozna je na case setrit na cas :-)))



http://www.csfd.cz/film/281357-vymereny-cas/videa/
28.7.2016 14:40 - Merlin
Nezávislé říše: Vysoký Hvozd, Kancoskolův most
1.8.2016 13:39 - Merlin
Panská Jednota, Amphail
1.8.2016 13:56 - Aegnor
ShadoWWW píše:
P.S. Byl by zájem převést pravidla do html a vystavit třeba na Kostce online? (Mohlo by to být pohodlnější pro pravidla na mobilu.) Bylo by to bez grafiky, čistě text (priorita: rychlé načítání).

To by mohlo být zajímavé a docela užitečné:-) Možná k tomu přidat třeba roztřízení kouzel dle povolání? (Abych při hledání kouzel pro kouzelníka nemusel listovat celým seznamem, ale měl je včetně pravidel a popisu hezky na jednom místě.)
5.8.2016 11:47 - Merlin
Panská jednota, Amphail, Baldurova brána, Brod dýky
8.8.2016 07:32 - Lucas
Diky za preklady. EN pro me sice neni neznamy jazyk, ale v te cz je to takove stravitelnejsi, hlavne pro dlouhe cteni :)
U kouzel bych mozna pridal i anglicky nazev pro snadnejsi synchronizaci s knihou a popripade dalsimi hraci.
A trochu me mate vzdalenostni system sahy vs stopy. Respektive cloveka to zacne mast, pokud zase pouziva i orig knihu nebo hraje s hraci, kteri pouzivaji orig jednotku, a musi to prepocitavat zpatky.

Jestli koukam dobre, bude i preklad advetures guidu? jsou tam pro gm take nejake rozpracovane questy jako ma starter set? Krom vlastniho sveta premyslim, ze bych zkusil i ty pripravene pribehy a kampane z Mecoveho pobrezi - a cele v en se mi to cist nechce :)
8.8.2016 09:36 - Merlin
Lucas píše:
Jestli koukam dobre, bude i preklad advetures guidu? jsou tam pro gm take nejake rozpracovane questy jako ma starter set? Krom vlastniho sveta premyslim, ze bych zkusil i ty pripravene pribehy a kampane z Mecoveho pobrezi - a cele v en se mi to cist nechce :)


Ne, v knize nejsou žádné questy. jedná se o fluff, geografii, politiku atd. Pak jsou tam bohové, rasy (víceméně PHB, jelikož ten je dělán podle FR)
9.8.2016 12:12 - Merlin
Panská jednota, Amphail, Baldurova brána, Brod dýky, Dlouhé sedlo, Mirabar, Letohrad
9.8.2016 12:15 - sirien
Merlin: jestli na nás vletí Policie ČR nebo dokonce BIS a sestřelí nám Kostku z titulu toho, že tu dochází ke kryptované komunikaci kriminální podstaty, tak mi budeš mít co vysvětlovat.
9.8.2016 12:15 - Vojtěch
Daggerford - Nožibrod :D
9.8.2016 12:42 - ShadoWWW
Mně se ten Nožibrod líbí.
9.8.2016 12:49 - Merlin
ShadoWWW píše:
Mně se ten Nožibrod líbí.

Po konzultaci s Chrochtou jedu podle překladového klíče. Taky jsem chtěl pár jiných věcí, ale nakonec jsem se domluvil, že se budu držet standardu
9.8.2016 12:55 - Merlin
sirien píše:
Merlin: jestli na nás vletí Policie ČR nebo dokonce BIS a sestřelí nám Kostku z titulu toho, že tu dochází ke kryptované komunikaci kriminální podstaty, tak mi budeš mít co vysvětlovat


já? já čekám, kdo se chytne a toho seberou :)..jsi první
28.8.2016 18:42 - SHaitan
V PHB u barda vybavení překlep :(a) diplomatický malíček
29.8.2016 14:31 - Merlin
Ostrovní království
30.8.2016 22:05 - sensys
Aegnor píše:
Možná k tomu přidat třeba roztřízení kouzel dle povolání? (Abych při hledání kouzel pro kouzelníka nemusel listovat celým seznamem, ale měl je včetně pravidel a popisu hezky na jednom místě.)


Mám tak kúzla roztriedené vo Worde a cez navigáciu sa tam dá dobre orientovať, tak ak by sa dalo, mohol by som ti to nejako poslať.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10467100143433 secREMOTE_IP: 3.89.116.152