Kultura

Gurney
31.12.2015 19:32

Hotové překlady

- Základní triáda (PHB, DMG, MM) - by ShadoWWW
- Basic rules + Starter Set - by ShadoWWW
- Volův průvodce monstry - by Merlin (ShadoWWW a Sirien)
- Red hand of Doom - by exi
- Různé doplňky a samostatné dílčí věci vč. nějakých těch dobrodružství: Materiály a odkazy pro pátou edici D&D

Dílčí překlady

Různé
- Witchhunter (Matova classa pro D&Diesel) (by Sirien&ShadoWWW)

Běžící překlady

Tomb of Annihilation - Merlin. Ongoing; InD: Sirien, fronta #1

Xanathar - Bez patrona. Ongoing; InD: Sirien, fronta #2
  • ShadoWWW začal překládat kdesi od začátku. Kam se zatím dostal ví jen on :)
  • Čaroděj: rezervace Sirien
  • Kouzelník: DONE by Maelik
  • Černokněžník: DONE by Log 1=0
  • Kouzla: DONE by Maelik
...nezmíněné jsou volné k rozebrání a přeložení.

Misty fortunes - wlker

The Chapel on the Cliffs 5e DriveThru, 40 stránkový adventure o nemrtvých. - Ugy

Tales of Yawning Portal - některá dobrodružství (Sunless Citadel, Forge of Fury, Hidden Shrine of Tamoachan, Against the Giants) - chrochta

Hoard of the Dragon Queen - MartinCZ (relaxačním tempem)

Curse of Strahd - Demonica a Exi
15.11.2018 07:39 - pilchowski
15.11.2018 08:07 - ShadoWWW
Lžibohové se mi líbí.
15.11.2018 08:15 - Merlin
i mě
15.11.2018 10:29 - PanOndrej
To mi nepřijde jako dobrý nápad, když se koukám na ty slova s afixem lži-, tak to všechno jsou slova poměrně expresivní. To už je lepší prostě jenom lživí bohové. (http://ssjc.ujc.cas.cz/search.php?heslo=l%C5%BEiv%C3%BD&sti=35025&where=hesla)
15.11.2018 10:30 - York
pilchowski píše:
a co "lžibohové"

To mi zní jak čistonosoplena...
15.11.2018 10:34 - LokiB
York: náhodou, v některých knihách, třeba od Eddingse, by se označení "lžiboh" vjímalo pěkně. jestli to vyjadřuje to, co je v tajném rámečku, to nedokážu posoudit, protože ho neznám :)
15.11.2018 10:42 - Merlin
Loki: on to není tajný rámeček :), je to legenda o těchto bozích. Můžu to sem dát, pokud chceš/te...proto jsem to původně dělal jako podvodné bohy.
15.11.2018 11:36 - LokiB
Merlin: ne v pohodě, není třeba spoiler :)
jen říkám, že posoudit to bez kontextu je pak asi těžké
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.26292300224304 secREMOTE_IP: 54.226.209.201