Kultura

chrochta
1.2.2016 15:28
Autorská citace #1
1.2.2016 15:28 - sirien
Moc hezké...

...jak došlo k tomu, že část měšťanů měla status měšťana, ale přitom patřili k chudině? Nějaký historický vývoj?
Autorská citace #2
1.2.2016 16:46 - Naoki
na to že tyhle historické články moc nečtu tak tenhle se mi docela líbil
Autorská citace #3
1.2.2016 16:51 - sirien
Ony sou vůbec všechny tyhle Chrochtovy články hodně dobré a inspirativní. S Gurneym je teď převádíme do HTML, tak postupně pustíme všechny (některé jsou docela rozsáhlé a s četným formátováním a překlopit je není taková sranda).

Osobně si hraju s myšlenkou, že by pak snad i šly převést do nějaké krátké tabulkové GM-user-friendly podoby, ale teď dělám jiné věci, tak snad se k tomu dostanu někdy v blízké budoucnosti.
Autorská citace #4
3.2.2016 08:42 - Jerson
Nicméně chtělo by to všechny tyhle články spojit do jednoho, aby to bylo hezky pohromadě.
Autorská citace #5
4.2.2016 11:32 - Gurney
Jerson: Původně jsem to tak udělat chtěl, i jsem s tím začal, ale pak mě sirien upozornil, že pokud náhodou někdo odkáže na Literaturu (kapitola 11, ale pro kostku by to byla "page5") a Chrochta později dopíše Vojenství (kapitola 5, po přidání si z ní kostka udělá "page5", protože "page1" až "page4" už existují), pak bude odkaz najedou vést k Vojenství. Není to ideální řešení, ale imho nejlepší ze špatných, a jakmile budou všechny kapitoly kompletní, jeden článek z toho hodlám udělat.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061434984207153 secREMOTE_IP: 44.200.77.59