Produkty

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".


POST S PRÁVĚ TESTOVANÝMI OBORY


Rozcestník mimo Kostku
Oficiální web J&D
J&D na Discordu Mytaga
Facebook J&D
J&D na RPG Fóru
7.1.2020 22:35 - sirien
Monster Manual aktuálně výrazně předbíhá dění popravdě. Vzhledem k aktuálnímu trololo nápadu navíc ani neni vůbec jasný, jaká bude nebo nebude jeho základní forma a podoba. Až se ujasní to, tak bude potřeba udělat rozhodnutí o případné ne/stylizaci a formátu. Pak teprve bude mít smysl řešit podobu obsahu.

Opět bude platit, že určitě budu usilovat o to, aby se na MM podílelo co nejvíc autorů (protože té práce je hodně), ale zároveň taky že budu chctít aby to šlo ve finále přeze mě (uznávám, že ne každý rozhodnutí co udělám je nutně dobrý, ale věřim, že v konečnym součtu je benefit jednoho arbitra kvality co se občas trochu sekne lepší, než plná tvůrčí demokracie nebo anarchie).

Popravdě sem se na MM doteď vůbec nedíval a nevim, v jakym je stavu (co do OGL ani co do věcí vytvořených dříve) - to co vzniklo ale určitě jen tak nezmizí, takže se k tomu případně půjde vrátit.

Ale jak píšu, na to určitě dojde až potom, co se položí aspoň solidní základ DMG, protože narovinu - já teď nemám kapacitu koordinovat plně paralelní tvorbu víc příruček a popravdě mám trochu pochybnost, že by komunita aktuálně měla dostatečně sebe-motivující potenciál pracovat paralelně na víc příručkách, takže bych to rád bral - byť s určitými překryvy - spíš jednu po druhé.
6.2.2020 08:50 - exi
Nový, připravovaný subclassy v UA. Možná na to koukněte.
6.2.2020 10:24 - sirien
Dík. Asi no stress co tak koukám.
9.2.2020 16:20 - ben222
Ten klerik a bard nevipadaj špatne
9.2.2020 22:38 - Colombo
Píše:

Ten klerik a bard nevipadaj špatne

nevipadaj


Až mi mráz po zádech přejel.
10.2.2020 08:16 - Tarfill
Colombo píše:
Až mi mráz po zádech přejel.


To vipadají až tak moc dobře? :-D
10.2.2020 11:22 - Šaman
Tarfill píše:
To vipadají až tak moc dobře? :-D

Ano, ale jsou jen pro VIP.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.29626893997192 secREMOTE_IP: 3.92.74.105