Produkty

sirien
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci (před vydáním)
Jeskyně a draci jsou projekt vydání DnD 5e v češtině* pod nakladatelstvím Mytago

* resp. hry DnD 5e co nejpodobnější, vzhledem k tomu, že licenčně je k dispozici pouze část textů DnD příruček. J&D budou ale s DnD 5e a jeho příručkami najisto zcela kompatibilní "oběma směry".

PŘEDPRODEJ UŽ PROBÍHÁ!

PJ craft JaD rozhovory se sirienem


Recenze
.

Eventy
.


Rozcestník mimo Kostku

Týmový rekord v délce nespaní v týdnu před odevzdáním byl:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
24 hodinkladné body1
36 hodinkladné body5
48 hodinkladné body2
60 hodinkladné body2
72 hodinkladné body5
84 hodinkladné body1
96 hodinkladné body0
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
21.11.2021 02:37 - sirien
568, actually.

Lethrendis: well, uvidíme, IMO se ukáže že si mimo ;)
21.11.2021 07:30 - Pan Bača
LokiB píše:
A kolik bude mit Lite verze?

568?
21.11.2021 11:11 - Chyba
LokiB píše:
A kolik bude mit Lite verze?

cca 105 Megabitů
21.11.2021 12:23 - malkav
Lethrendis: Pokud by byla obálka jedinou součástí marketignu. V případě JaD půjde ale spíš o produkt, který bude potenciální kupující hledat na základě referencí a okolních aktivit. I odkaz na DnD je dost silnou referencí.

Jerson: Ještě bych k Lokiho rozboru přidal poznámku, že šipky do kuše zpravidla nemají tebou zmíněný "horní list šípky". A na divnomeče na obálkách (i uvnitř) fantasy knih jsem si už zvykl, ty ne? :)

Pan Bača: Já bych třeba Lite verzi ke stažení uvítal. Nebo bude skutečně volně k dostání PDF s plnou verzí?
21.11.2021 13:11 - ShadoWWW
malkav: Bude k dostání PDF s plnou verzí, ale až nějakou dobu po vydání knihy, ne hned.
21.11.2021 13:36 - sirien
Ve skutečnosti je asi změna plánu a vzhledem k posunu data vydání bude nejspíš plné PDF za Pay what you want s nějakou rozumnou doporučenou cenou rovnou s knihou (možná pár dnů sem nebo tam protože technikálie).
21.11.2021 13:51 - LokiB
Tak otazka spis je, co a za jakych podminek bude k dispozici, aby hraci nekupovali zajice v pytly, ale mohly se presvedcit o celem produktu predem. Tedy bud cele pdf zdarma, nebo lite verze zdarma.
21.11.2021 13:57 - Aegnor
Jak píše sirien, pdf pay-what-you-want, tzn. klidně i zdarma.
21.11.2021 14:35 - LokiB
Aegnor: to z toho neni zcela jasne ... Ted zrovna meli humble nabidku pay-what-you-want, aale minimum je 25.
Jestli je doporucena cena skutecne jen doporucena a muze byt 0, tak ok, ale fakt to neni z toho prohlaseni tutove
21.11.2021 15:22 - Corny
Tak Obecně Pay-what-you-want znamená, jak z toho spojení docela jasně plyne, zaplať kolik chceš, tj. klidně i nic. Ve většině RPG internetových obchodů, kde se prodávají PDFka, to tak je. Jestli to v některých specifických obchodech neplatí, je věc druhá. A zrovna i Humble většinou nabízí, že můžeš zaplatit, kolik chceš (s minimem 1 eura), ale pokud chceš určitý věci, tak musíš překonat alespoň minimální hodnotu.
21.11.2021 15:34 - LokiB
Corny: ok, však jsem se jen zeptal, to snad není problém :)
21.11.2021 15:38 - Aegnor
Pardon, jestli to na tebe působilo nějak útočně, nebylo to mým úmyslem. Jenom z mobilu jsem byl extrémně stručnej.

A teda, zrovna humble je princip "přispěj na charitu, a když přispěješ aspoň takovouhle částkou, tak za odměnu dostaneš tyhle věci". :-)
21.11.2021 15:52 - sirien
Loki: PWYW skutečně má být s minimem 0.
21.11.2021 16:52 - ShadoWWW
Konec konců Bouchi dal pdf DrD II ke stažení zdarma a psal, že knížky se prodávají dobře.
21.11.2021 17:47 - Šaman
LokiB píše:
Tak otazka spis je, co a za jakych podminek bude k dispozici, aby hraci nekupovali zajice v pytly, ale mohly se presvedcit o celem produktu predem.

Tak zrovna JaD bych označil za nejmíň zapytlovaného zajíce, vzhledem k tomu, že to je DnD 5e a jsou tu dostupné překlady. Ale PDF zdarma ke knize ocením. A jestli bude potenciálně zdarma i pro ostatní, tím líp pro šíření systému, imho.
21.11.2021 18:09 - LokiB
Šaman: to jistě platí pro nás tady a pro lidi z DND platformy. Ale obecně vzato máš dost zúžené vidění. Znám vícero lidí (jakože osobně třeba 20), kteří hrají RPG nebo ho před lety hráli a s DND platformou skončili u ADND 2E a dále se DND nedotkli. Plus máš lidi, kteří žádné RPG zatím nehrají. Pro ně se odvolávání na DND 5E nedává smysl, protože ho neznají. a vzhledem k tomu, kolik her se kdy odvolávalo na "je to jako DND", je tenhle způsob reference trochu zprofanovaný (ale to zrovna ti, kteří DND nehrají nemusí vědět)
22.11.2021 11:19 - PetrH
ShadoWWW píše:
Konec konců Bouchi dal pdf DrD II ke stažení zdarma a psal, že knížky se prodávají dobře.

osobně si pořizuji knihu, super se to čte a těch 568+ stránek to už je macek. Ale PDF si koupím taky, protože jsou místa, kde se to čte dobře na tabletu, vytiskneš si jen pár stran toho co potřebuješ, má to fulltext... čili pokud imago ještě ke knize dá link, klidně to zaplatím do 299 za pdf :) navíc čekám, že pdf bude mít v sobě auto errata a možnost znovustažení z imaga aktuální verze...?
22.11.2021 11:56 - sirien
PetrH: a co přesně si představuješ pod "auto errata"?
22.11.2021 12:10 - ShadoWWW
sirien: Když vyjdou errata, tak link ke stažení původní verze pak automaticky odkazuje na erratovanou verzi. Tak to funguje na DriveThruRPG.
22.11.2021 13:21 - Slaan3sh
Corny píše:
spousta těch námitek

Jj, je to strašně hnidopišské a už to s problémem IMHO vůbec nesouvisí (v mně blízkém systému se na realističnost grafiky sere jako na placatý kámen, takže já musím mít tento "filtr" vypnutý, jinak bych kontinuálně brečel :D ), došlo k nějakému feedbacku a úpravě, víc už s tím asi nejde udělat, nimrat se v detailech tak nemá valný význam, je lepší říci že se mi to "subjektivně spíše nelíbí", což je můj případ, ale je pravda, že to tu debatu už nijak neobohatí a téma je tím pádem nejspíše již vyčpělé.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091181993484497 secREMOTE_IP: 3.238.161.165