Kultura

York
8.4.2016 10:35
Typografie, sazba, design
Rady a návody jak správně vysázet text.

Fonty z překladů
15.9.2019 23:04 - sirien
Mě teď teda nic nenapadá. Ono už to #23 je poněkud lámaný přes koleno...
3.12.2019 19:42 - sirien
Náhodou někdo z vás nemá poruce Amplitude Regular s funkční českou diakritikou, co?
3.12.2019 19:51 - exi
Jestli to je tenhle, tak ti jí tam klidně dodělám, jestli je potřeba.
3.12.2019 20:38 - sirien
Ano. Popř. se můžeš ujistit - SR 6e to je ten font z rámečků. A jestli to zvládneš - sem taky myslel, že si to prostě dodělám, stejně jako ty ostatní fonty, ale narazil sem na dva "drobný" problémy:

- duplicita znaků; některý znaky s diakritikou ("á" například) sou naprosto stupidně přiřazený různejm WTF symbolům
- wtf export - ať sem to vyhodil do .ttf nebo .otf, tak mi to nešlo nainstalovat (ani přepsánim ani když sem to odinstaloval a nainstaloval znovu ve dvou krocích)

Možná je to jen nějakej mešuge problém u mě, ale jak píšu, s předělánim těch ostatních fontů sem neměl problém.
3.12.2019 21:05 - exi
Ty znaky mě taky trochu rozhodily, ale odmazal jsem je a nahradil správnými. Tady to je. Případný doladění už si teda asi uděláš sám.
Nainstalovat mi to šlo a normálně s ním píšu, takže jestli to dělá bordel, tak tam asi haprují starší verze někde.
3.12.2019 21:38 - sirien
Ok, díky moc

Myslíš, že bys zvládnul i Amplitude Medium, Condensed Bold a Black? :/ Teď koukám, že mi tam strašej taky a mám s nima tentýž problém :(

EDIT: jo, měls pravdu, haprovaly mi nějaký starý verze co zůstaly catchnutý v systému, musel sem to promazat v registrech a pak nadavkrát resetovat comp abych to vyohodil a moh přepsat. Podle všeho to už funguje dobře.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1655809879303 secREMOTE_IP: 18.205.60.226