Kultura

sirien
31.12.2017 18:19
Prodám, nabízím & komerční prostor
d20.cz není prostor pro inzerci atp. - na druhou stranu občas se nám tu objeví nějaká relativně smysluplná nabídka nějakého prodeje nad rámec rozdávání/rozprodávání starých kusů z vlastní knihovničky a přijde mi, že je fér tu mít nějaký prostor pro podobné nabídky. Tady je.

Aby bylo jasno - toto je ten prostor. Momentálně nemáme žádný zájem komukoliv poskytovat jakýkoliv jiný, zejm. pokud jde o komerční nebo o jednorázové záležitosti - tj. prosím postujte sem a ani se neptejte na možnost nějakého článku na main page atp., protože vám ho nedáme.

Pokud by někdo plánoval něco tvořit kontinuálně (nějaké figurky nebo tak něco), postujte opakovaně sem - případné blogy co tu vznikly v minulosti (zejména kolem obrázků) jsou prostor pro prezentaci vlastní tvorby, nikoliv pro prezentaci produktů k prodeji (byť volnočasově tvořených).

Kostka je nezávislý a nekomerční prostor - žádné reklamy, žádní sponzoři a nic podobného a tak to také zůstane, děkujeme za pochopení. To zároveň znamená, že tato diskuse je "divoká" - d20.cz absolutně nijak neručí za pravdivost místních nabídek, kvalitu produktů a už vůbec ne za průběh transakcí nebo cokoliv podobného. Z místních nabídek nic nemáme a nic mít nechceme a nebudeme a cokoliv co se tu (obchodně vzato) odehraje je jen a jen vaše vlastní záležitost.

Rozdávání / rozprodávání starých věcí se do tohoto nepočítá - případné nabídky a poptávky které jsou v podstatě v rámci komunitního koloběhu RPG relevantních materiálů mezi hráči co je už nepotřebují a těmi co by je upotřebili prosím nadále řešte v rámci Nerhinnina Antikvariátu.
Autorská citace #1
31.12.2017 18:19 - dragonite
Dobrý den, jsem fanoušek rpg a hlavně modelaření. Chtěl bych Vám nabídnout mnou vyrobenou bustu draka. Jde o kombinací papermache, sádry a mnoha jiných materiálů. Tato nástěnná trofej má velikost(vxšxh) 46x36x50 cm . Je opatřena nátěrem s efektem chameleon. Přechod ze zelené do zlaté je opravdu efektní. V případě,že Vás tato neobvyklá dekorace zaujala, ale chtěli by jste trofej s jinými parametry, neostýchejte se mě kontaktovat. Dokážu vyhovět všem přáním. Ať žije fantasy :-)

Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1626398563385 secREMOTE_IP: 54.160.19.155