Kultura

Autorská citace #21
22.5.2018 22:41 - York
sirien píše:
je obecně lepší dodržet některou z programových vln

Co tohle konkrétně znamená?

Zřejmě něco dělám špatně a netuším co.
Autorská citace #22
22.5.2018 22:55 - sirien
program se na GC nevypisuje a nezveřejňuje průběžně ale v rámci tzv. vln.

Tzn. šéfové sekcí sbírají od vypravěčů hry, ty dávají do systému a ty co jsou připravené se pak vždycky vypustí naráz, čemuž říkáme "vlna".

V průběhu příprav GC jsou 3 programové vlny. První byla dneska, další bude za 3 týdny 12.6. a třetí bude 3.7. Po třetí vlně je možné přidat nějaké aktivity ad-hoc, ale jsme obecně radši když se věci stihnou dřív v rámci vlny.

Když kontaktuješ Captaina (šéfa RPG sekce) tak Ti dodá všechny detaily ohledně toho jak se věci dělají v RPG sekci :)
Autorská citace #23
22.5.2018 23:19 - York
sirien píše:
Když kontaktuješ Captaina (šéfa RPG sekce) tak Ti dodá všechny detaily ohledně toho jak se věci dělají v RPG sekci :)

To jsem doufal, že dělám, viz:

RozseK píše:
nebo prostě napište do diskuse a on si vás už najde.

Pro jistotu jsem mu napsal i PMku, tak snad to pomůže.
Autorská citace #24
22.5.2018 23:27 - sirien
Příliš mnoho lidí z jedné organizace na jednom místě - všichni myslí že to udělá někdo jiný. Já do Captaina šťouchnu
Autorská citace #25
22.5.2018 23:28 - York
sirien píše:
Příliš mnoho lidí z jedné organizace na jednom místě - všichni myslí že to udělá někdo jiný. Já do Captaina šťouchnu

Díky.
Autorská citace #26
22.5.2018 23:38 - captain66
York: Sorry, jsem GC par dni zanedbaval a dneska toho bylo hodne. Odpovim v PM.
Autorská citace #27
22.5.2018 23:53 - York
Řešej se u obrázků k anotaci autorská práva?
Autorská citace #28
23.5.2018 00:19 - captain66
York: Asi by se meli resit, ale v podstate se neresi a zatim to prochazi.
Autorská citace #29
23.5.2018 06:09 - Jarik
prosím Captaina, aby smazal příspěvek #28. Protože to nikde veřejně neříkáme :)
York: Řešíš u písemné práce od koho opisuješ? ;)
Autorská citace #30
23.5.2018 10:35 - York
Jarik píše:
York: Řešíš u písemné práce od koho opisuješ? ;)

Myslíš, že když by spolužák na svou práci napsal public licenci, tak by to znamenalo, že je OK od něj opisovat? :D

Jinak opravdu naprosto netuším, kam přesně z legálního hlediska spadá linknutí obrázku z netu za účelem propagace herní události na conu. Proto se na to ptám.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16397595405579 secREMOTE_IP: 54.81.0.22