Kultura

LKarpianus
29.1.2019 12:28
Krotitelé draků
Už několik měsíců pracujeme na přípravě seriálu á la Critical role z prostředí Končiny... Stay tuned! :-D

A pokud byste náhodou chtěli být informování o veškerých novinkách, tak nás lajkněte na facebooku. Za jakýkoliv feedback a podporu budeme rádi!

Web
Facebook
Instagram

Hráči:
- Matyáš Valenta
- Zuzana Mazáčová
26.7.2020 13:29 -
Díky Siriene. To mi jako odpověď stačilo. ;-) LK Ona i ta tvoje argumentace ve stylu - tohle jste posrali. Ano posrali. Ale fakt jste to posrali!!! Ano, posrali, je už lehce repetetivni.
26.7.2020 13:34 - sirien
malkav: Ten sexuální obsah byl overkill i na mě, což myslim pokud sleduješ mé postoje ke korektnosti věcí vč. RPG příruček říká vše potřebné.

A jen tak mimochodem, divil by ses, kolik lidí neví, kdo tu jsou nebo nejsou admini - takže možná když si to přestaneš neustále projektovat, tak si všimneš, že tu píšu jako jakýkoliv jiný uživatel - se stejnými limity (a ano, jsou tu jiní, kteří je na mě případně nemají problém vynutit). Že mám vyhraněnější názory nebo že se častějc vyjadřuju ostřejc s tim nijak nesouvisí, to sem dělal všude a vždycky.
26.7.2020 13:37 - efram
sirien píše:
Že mám vyhraněnější názory nebo že se častějc vyjadřuju ostřejc s tim nijak nesouvisí, to sem dělal všude a vždycky.


pakliže jsi admin a případně i komunikuješ s jinými pisateli prostřednictvím PM, abys je umravnil, dostáva to celé takovu lehkou pachuť. Ale o tom tohle vlákno není.
26.7.2020 13:38 - sirien
Karpianus: Naprosto souhlasím, únavně repetetivní. Ale, bohužel, jak v praxi ukazuje malkav i další, kteří tvou slavnou historii zjevně neznali nebo zapomněli, také potřebná - přece bysme nechtěli, aby se na ní jen tak zapomnělo, že ne? ;)


EDIT^2: jinak zas hezky mlžíš - ono totiž to "ano posrali sme to" je něco, co ve skutečnosti nepřiznáváte - naopak to zatloukáte co to de a přiznáš to vždycky jen až potom, co tě někdo otráveně přirazí k pomyslné zdi a už se nemáš jak vykroutit.

Plus je vždy milé připomenout skutečné reakce a povahu skrývající se za novou PR fasádou, že. Někteří nejspíš už zapomněli, jak ste ve své fanovské pro-komunitnosti např. vyhrožovali karikaturistce nezákonností zcela korektně využitého loga atp.
26.7.2020 13:53 -
Nemám s tím problém. Určitě si na něco dalšího vzpomeneš. A příště di za tím budeš stát třeba i při sepisování článku o Gameconu pro fantasymag. Každopádně mas můj obdiv! Jdu se připravovat na dnešní hraní. Asi jsem překročil denní dávku toxicity. :-)
26.7.2020 13:58 - Jezus
sirien: Hele, klidně připomínej, ostatně to tvé shrnutí je hezké. Ale nemusel bys v každém příspěvku, v němž mluvíš o Krotitelích draků jedovatě uplivávat. Nebo - pokud to musíš dělat - alespoň tak často nereaguj na diskusi o nich :-)Fakt mě to nebaví číst stále dokola to, jak hluboce se ti hnusí (a ne, svého práva odejít nevyužiju, děkuji, využiju raději práva ti to vyčítat :-) )

sirien píše:
si všimneš, že tu píšu jako jakýkoliv jiný uživatel - se stejnými limity

Problém je, že spousta "jiných uživatelů" jsou podobně arogantní a také si rádi pletou diskusi s improvizační formou egotripu prokládanou diskusně-geekovskými stěry (a můžeš to brát i jako moji sebereflexi ;-) ). Fakt mám občas pocit, že nechybí moc, a půjdou některé příspěvky rapovat.

sirien píše:
Že mám vyhraněnější názory nebo že se častějc vyjadřuju ostřejc s tim nijak nesouvisí, to sem dělal všude a vždycky.

My VÍME. Ale nebaví nás to. Občas je to vtipné, ale poslední dobou to začíná být otravné až nepříjemné. A tvoje otírání se o KD, kdykoli je někdo zmíní, neřkuli choré.
26.7.2020 14:14 - sirien
Jezus: ...a to pamětníci tvrděj, jak sem za poslední roky vyměk. Každopádně co Tě baví nebo nebaví číst - a co pořád dokola sám dobrovolně čteš nebo nečteš - není úplně můj problém, že ne?
26.7.2020 14:23 - Jezus
Však jsem psal, že zatím nevyužiji své právo odcházet - respektive přestat to tu číst - ale podržím si právo na kritiku. Prostě to ber jako zpětnou vazbu, téma k zamyšlení, sebereflexi. Určitě se toužíš stát lepším (nebo alespoň) člověkem ;-)

Nejsem jedinej, kdo si stěžuje. Prostě tě lidsky upozorňujeme, že občas se to blbě čte, což je někdy i škoda, protože po obsahové stránce to většinou není úplně zlý. Tak to ber jako námět, občas se zamyslet i nad formou. Nebo bys vážně chtěl, aby podobně jako ty, tady psal každý?
26.7.2020 14:27 - Naoki
Píše:
...a to pamětníci tvrděj, jak sem za poslední roky vyměk


jojo, Sirien teenager, to bylo jiný kafe
26.7.2020 14:32 - Jerson
Rád bych napsal, že odkaz na to video jsem dával kvůli pobavení nad tituly, ale hlavně protože jsem doufal, že se na něj někdo podívá (viděl jsem zatím hodinu, na mě je strašně dlouhé) a že věci v něm popisované probereme.

Nicméně to se mi asi nepovedlo. Nebo kdo si to video pustil?
26.7.2020 14:42 - efram
Jerson

neprijde ti to zbytecne...? To co je v tom videu tu probehlo 1000x a povede to jen k flame
26.7.2020 14:57 - sirien
Jezus píše:
Nebo bys vážně chtěl, aby podobně jako ty, tady psal každý?

Ano.
26.7.2020 15:00 - shari
Jerson píše:
Nebo kdo si to video pustil?

Já jsem si to pustila a zvládla jsem asi necelé dvě hodiny, pak jsem to vzdala. Na můj vkus je to příliš náhodné a roztahané.
26.7.2020 15:01 - sirien
Jerson: komentovat to znamená dát tomu kredit věci hodné komentování... některé věci za to nestojí.
26.7.2020 15:21 - PetrH
no víte co, pojďte všichni v 20.00 na twich si udělat obrázek sami. Pak můžeme brousit vidle a zapalovat louče
26.7.2020 15:50 - Vandal
Videl jsem asi hodinu a pak to vypnul, ta stopaz je desive prepalena. Jako vazne, dost bych ocenil, kdyby se povidalo vic k veci nez vtipny historky z nataceni a skoro petadvacetiminutova predstavovacka.
K samotnymu obsahu neni moc co dodat, ale vetsina z toho uz byla recena tisickrat a jeste vickrat zopakovana.
26.7.2020 18:37 - Návštěvník
Když už se tady bavíme o tom sexuálním obsahu... Nechtěl bys, Siriene, opravdu přestat dávat ty nahotinky k tvým blogům? Díky.
26.7.2020 19:04 - Jezus
Nepřijdou tím ale ty blogy o podstatnou část své "šukatelnosti"? :-)
26.7.2020 19:21 - Jerson
Aha, tak to nebyl jen můj dihem, že je to obsahově poněkud "řídké".
26.7.2020 19:26 - efram
Jerson píše:
Aha, tak to nebyl jen můj dihem, že je to obsahově poněkud "řídké".


tohle by jsi měl trochu rozvést, "co si Kefalín představujete pod pojmem řídké?" Jak se to liší od hustého ?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087823152542114 secREMOTE_IP: 44.211.228.24