Kultura

LKarpianus
29.1.2019 12:28
Krotitelé draků
Už několik měsíců pracujeme na přípravě seriálu á la Critical role z prostředí Končiny... Stay tuned! :-D

A pokud byste náhodou chtěli být informování o veškerých novinkách, tak nás lajkněte na facebooku. Za jakýkoliv feedback a podporu budeme rádi!

Web
Facebook
Instagram

Hráči:
- Matyáš Valenta
- Zuzana Mazáčová
20.8.2019 13:59 - sirien
York: pokud Tě zajímá, co někomu zážitek kazilo a co se dalo udělat líp, tak kde je problém s recenzí od někoho, komu se věc v důsledku nelíbila? A kde je problém v tom, že to dokouká až do konce, aby Ti mohl dát názor založený na celku a ne jen na části?

Se smiř s tim, že ne každej vidí přínos v tom bejt furt pozitivní.
20.8.2019 14:09 - efram
sirien píše:
Se smiř s tim, že ne každej vidí přínos v tom bejt furt pozitivní.


Souhlasím. Stejně tak není přínosné psát veskrze zjevně a pouze negativní recenze.......
20.8.2019 14:16 - York
sirien píše:
pokud Tě zajímá, co někomu zážitek kazilo a co se dalo udělat líp, tak kde je problém s recenzí od někoho, komu se věc v důsledku nelíbila?


Tohle je ale něco jinýho. Jdeš třeba na film, na kterej jsi četl pozitivní ohlasy, patří do žánru, kterej máš rád a čekal jsi, že tě bude bavit. A ono ne. Takovej názor je rozhodně zajímavej.

Tady je řeč o tom, že předem víš, že tě to bavit nebude, máš averzi k tomu žánru, autorovi, nebo kdo ví k čemu. Já jsem třeba nebyl schopen koukat na víc než pět minut Mad Maxe, protože se mi hnusí ta vizuální stylizace (kterou naopak fanoušci žerou). Jako ok, ale koho to zajímá? K čemu by bylo dobrý, abych se trápil další dvě hodiny a pak řekl, že, surprise, surprise, hnusil se mi celej film?


sirien píše:
A kde je problém v tom, že to dokouká až do konce, aby Ti mohl dát názor založený na celku a ne jen na části?


Tím se snaží pouze ukázat, jakej je pašák, že se na něco tak hnusnýho a špatnýho dokázal dívat, aby ostatní trpět nemuseli. Ne, děkuji.


sirien píše:
Se smiř s tim, že ne každej vidí přínos v tom bejt furt pozitivní.


Je rozdíl mezi tím, bejt pořád pozitivní, a nebejt cíleně negativní. Obojí jsou to krajní postoje a mezi nima je spousta prostoru, kde se dá v pohodě pohybovat.
21.8.2019 06:39 - PetrH
Zcela subjektivních 15 minut (po pekarstvi jsem se nepídil) obrovska nevyvazenost zvuku. Pustit do sluchatek v autobusu je zatrest. Ticho, nejake slabe brebenteni ticho, rev (asi neco vtipneho) fost nevýrazný hlas vypravěče). Zkusil jsem se oprostit od projevu lidi, jakože slečna “vegana” neustale sebou mlátí honí vlasy apod. Dost to ruší. Kdyby se rozhodovalo na základě prvních 15ti minut jde to do koše. Drakoviny, “mrkew hra” jsou daleko zábavnější. Navic všimlinjste si toho ticha? Před klepáním kasičkou na “winterhilfe” a teď? Tak kolik dílů prorokujete? Já říjen a možna do konce roku ještě jednou.
1.4.2020 20:28 - ShadoWWW
Díky Krotitelé draků za zmínku o překladech na Kostce!
2.4.2020 00:33 - sirien
To je velmi milé. Mohl jsi ale využít příležitosti a dát tam do diskuse link na SRDčko, to chceme promovat všude kde to je možný :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18927788734436 secREMOTE_IP: 3.236.112.98