Kultura

idol02
25.4.2019 21:43
Zapovězené země
Vie niekto niečo o Forbidden lands? (okrem toho, že to chce v češtine vydať Mytago )
23.10.2020 13:59 - Skaven
Log 1=0 tak už jsou i samostatná PDF.
30.10.2020 12:34 - Roven
Pro ty kdo hrají offline jsem přeložil barevné deníky postav Odkaz na Google disk
30.10.2020 14:13 - ShadoWWW
Díky!
4.11.2020 22:16 - Jarik
citace z discordu
skaven píše:
johnjarik pro nás natočil parádní video, kde vysvětluje, jak v ZZ funguje základní vyhodnocovací mechanismus: odkaz. Díky!


Já bych neřekl, že to je parádní, ale spíš taková první vlaštovka.
4.11.2020 22:36 - sirien
nejspíš si to nastavil pro děti a tím se Ti vyply diskuse.
5.11.2020 07:52 - Jarik
To je možný. Kouknu na to.
Opraveno.
16.11.2020 19:31 - mrkew
Dnes pro vás máme další, a nejspíše (alespoň prozatím ????) poslední díl z naší série Zapovězené Země, a současně rozdáme třem výhercům z naší soutěže ceny v podobě jedněch pravidel pro ZZ a dvou poukazů na Fantasy Obchod, který nám také tyto výhry věnoval.

A co že vlastně naše skupina dnes zažije?
Minule jsme skončili proměnou vymřelého hradu na hrad překvapivě živý… Nebo lépe řečeno oživlý, a je potřeba se odtamtud dostat, a to rychle. Současně se objevilo silné vodítko k nalezení vraha po kterém Líska s Adrií usilovně pátraly, a ještě je potřeba vypořádat se s kouzelným dědou, který celý hrad znovu oživil, takže to bude nabité!

Již dnes od 20:00 na https://www.twitch.tv/mrkew_sayuri

19.11.2020 21:00 - mrkew
Finále naší skoro-kampaně je tu! Zapovězené Země nám ukázali, jak drsné vlastně dokáží být, a jak snadno někdo může přijít o život… Z prokletého hradu, od kostlivců a smrti až po vrahy, otrokáře a gobliny – tahle epizoda rozhodně stojí za to.

Nová epizoda již teď na Youtube -> https://www.youtube.com/watch?v=Ktk4BhofMkw

20.11.2020 15:00 - Jerson
Siriene, jak to vypadá s tvou recenzí?
20.11.2020 17:29 - Necromancer
mrkew: Cool, kostlivci se mi líbí...
20.11.2020 20:50 - mrkew
Necromancer: Díky :)
21.11.2020 09:24 - Dalcor
Markusi nankoho jsi cílil ten překlad. Mě příjde trošinku dětský? Ale já to fakt jenom proletěl.
21.11.2020 09:42 - Jerson
Můžeš dát příklad nějakého kousku, který ti přijde dětinský, případně "pro děti" (pokud jsi to myslel takto?) Mě v textu nic takového nenapadá.
21.11.2020 10:11 - Dalcor
Jerson píše:
Celá stylizace. Ale možná to je 1) tím že jsem to četl v 11 v noci 2) tím, že jsou to první pravidla v češtině po cca 20 letech co čtu. 3) neviděl jsem originál
21.11.2020 13:11 - Markus
Hehe, na to ti asi nedokážu odpovědět, protože nevím, co ti na tom přijde dětské. Můžeš se rozepsat? Každopádně jako dětské to zamýšlené není, ani překlad, ani hra.
23.11.2020 16:44 - Dalcor
Markus píše:
Těžko říct, možná celý ten layout, ta stylizace textu, ale asi to nedokážu přesně popsat. Ono an druhou stranu, jak jinak napsat pravidla pro hrdiny... Beru zpět. ;-)
24.11.2020 22:49 - Jarik
Aby to nezapadlo:
2.díl - o zónách
Pravděpodobně vzniknou i další videa. A aby ten bič byl upleten správně, tak ta témata jsou:
a) zbraně
b) boj (krátké a dlouhé akce, taktika, apod.)
c) magie - proč kouzelník líp šermuje než kouzlí :D
25.12.2020 17:10 - Log 1=0
Rád bych tímto poděkoval
Markusovi za překlad Zapovězených zemí, včetně Kotlin, Větrohradu a Údolí mrtvých.
Za to jsem mu už sice poděkoval prostřednictvím Ruky trhu (a Skavena), ale není důvod to neudělat znovu.
Znovu Markusovi, tentokrát bez poznámek, za překlad Zimovště opeřené prasnice a Zkázy divošských králů.
Quentinovi a částečně Yorkovi za Tross.
Quentinovi za Strážní věž a Skřetí doupě.
Ugymu, Aegnorovi, Panu Bačovi, eximu, Wlkerovi a ShadoWWWovi za překlady Draka z Ledového štítu, Ztraceného dolu Phandelveru a Kaple na útesech.
Hikemu za Rotbach.
Skandoraxovi za Nomamský močál.
Zobovi za Maják.
Antharonovi za Vraní vrch.
MarkymuParkymu za Okolí Křivého lesa a Svobodné Kralsko.
Pepovi za Vraníka a Kostnici.
Ilgirovi za Skřety, netopýry a vodu.
Crowenovi za Poklad na Cear Arthddyn.
Sparkle a Kinovi za Válka neskončila.
Kinovi za Vězení staré pijavice.
Juliovi Karajovi za Tichý baobab.
Ecthelionům za Tajný oltář Starého boha.
Ecthelonovi za obrázky pro 53. a 63. Drakkar.
Samozřejmě zahraničním autorům přeložených věcí, ale protože ti si to tu nepřečtou, tak je nebudu vypisovat jmenovitě.
A protože bybylo nefér toho tolik vykrást a nenabídnout výsledek, tak zde:
https://drive.google.com/file/d/1tDhEzxLfoO2yLuUklucYCD8EvnQoATuV/view?usp=sharing
Ale jsou to mé poznámky, takže pochybuji, že podle nich zvládne hrát někdo jiný, a 95% najde v původních materiálech. A konverzi jsem dělal spíše od oka. Ale jak říkám, bylo by nefér to tu nedat.
25.12.2020 17:57 - ShadoWWW
Tak to je hustý, Logu. Já aspoň část určitě využiju. Díky.
6.1.2021 18:23 - idol02
Chcem sa spýtať, či je už predpokladaný dátum, kedy vyjde Raven's Purge v češtine (alebo niektorá iná kampaň) Ďakujem

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093056917190552 secREMOTE_IP: 44.222.104.49