Kultura

ShadoWWW
19.9.2019 13:26
Descent Into Avernus
Rozhodl jsem se vytvořit vlákno, ve kterém by skupiny sdílely své postřehy, rady a zkušenosti s tímto dobrodružstvím, případně i nějaké podomácku vytvořené pomůcky.
1.12.2019 23:46 - Jezus
Pokud je něco nadesignováno výrazně náročněji než IMHO bylo zamýšleno (jakože místo "tvrdé", třeba "přepálené"), jak jinak to mám pojmenovat než jako "chybu" nebo špatný design?

Tak kupříkladu mě viníš z toho, že nesnesu cizí odlišný názor, protože nepřijímám tvoji argumentaci.

Jinak jsem to myslel hlavně tak, že jsi tu vyčítal, že nejsme ve svých hodnoceních "fér", protože příliš dáme na dojmy z "neuspěšného" průchodu tím dungem (takže nejsme objektivní apod.) A přitom se sám držíš čistě svého dojmu, že za naší (respektive mojí a Logovou, protože spolu nemám nic společného kromě určité shody v tom názoru) kritikou je hlavně flustrace z neúspěchu, což je tvůj čistej pocit, pro který není žádný objektivní důkaz (do hlav nám nevidíš) a přesto ti to nebrání mě a Loga takto (neférově a opakovaně) hodnotit.

EDIT: Sorry, zdejší forum neinformuje, že se před odesláním vyskytly nové příspěvky... Takže od teď už mlčím :-)
2.12.2019 20:54 - Xeth
Jezus: Tak to ale přece není, ale PM, ať to tu dále neplevelíme.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18516683578491 secREMOTE_IP: 35.170.81.210