Kultura

Ugy
23.9.2019 08:08
Autorská citace #21
1.12.2019 23:01 - Pastýř
Příběh jsem pro nás trochu upravil, aby dával víc smysl.
Plíseň jsem nahradil prokletím.
Modlu - pohřební masku, ukradly děvčata z mohyly. Když se pak svěřili bratrům Greensplinterovic, ti předměty vzali a na loďce je odvezli hodit do moře. Tím rozpoutali vlnobití a z vody je nakonec zachránila voděnka (což může postavám prozradit).
Myslím, že příběh příjemně pobavil. Hráči ho vyřešili za sedmnáct hodin a za celé dobrodružství nezabili jediného kostlivce. (Za to ale vypálili kapli do základů).
Autorská citace #22
2.12.2019 00:43 - Šaman
Projít dobrodružstvi bojově založené hlavně na 168mi kostlivcích (nebo kolik to bylo) bez toho narazit na jediného z nich je machrovinka :D
Úpravy zní dobře, taky mi přišlo že background a celý příběh by si měl GM upravit a použít třeba jen plánky, potvory, dílčí nápady.
Autorská citace #23
2.12.2019 09:37 - Pastýř
Nejvic se mi libilo, jak brnkalo hracum na nervy, posouvani hodin a blizici se noc. Coz bylo podporeno informaci otce Andrewa, o trestne vojenske vyprave ( vyrazne silnejsi nez postavy), ktera tam po vypuknuti kletby jela a nikdo se z ni nevratil.
Autorská citace #24
2.12.2019 20:20 - LokiB
Otázka je, jestli na žádného nenarazili, nebo jen žádného nezabili :)
Autorská citace #25
2.12.2019 22:50 - Šaman
Jo tak. Špatně jsem to pochopil. Tak to už dáva větší smysl.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076498031616211 secREMOTE_IP: 34.201.37.128